Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

forum śledzę już od pewnego czasu, więc najwyższa pora czynnie zaangażować się w jego życie. Maturzysta z ambicjami zainteresowany męską elegancją, a poniżej jego outfit :)7a723da3f0a64d485a3cc63ffe53871f.jpg

Niby ok, tylko wytłumacz proszę czemu prawy rękaw marynarki ma 4 guziki a lewy tylko 2 ?

Edit: chyba ma 4, źle widać. Bardzo ładnie wyszło

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astonus z mojej strony trzy drobne uwagi:

1. Jedną patkę masz schowaną drugą wyciągniętą.

2. Rękawy marynarki po wyprostowaniu rąk nie są czasem za długie?

3. Zegarek polecałbym jakiś na pasku.

 

Niemniej jednak fajny debiut :)

 

P.S. Udanej studniówki życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za uwagi.

@TomiW01, wszystkie guziki są na swoich miejscach.

@Allbryk

1. Pomagałem przy programie, więc pewnie wtedy patka sie wsunęła do środka. Zauważyłem to na zdjęciu jak już umieściłem post tutaj.

2. Rękawy marynarki po wyprostowaniu rąk są w porządku, kończąca się jakies 1.5cm nad nadgarstkiem, więc mankiety są widoczne.

3. Brakuje mi właśnie eleganckiego zegarka na pasku. Chociaż ten Movado jest minimalistyczny to jednak nie to samo niestety (zdjecie zegarka w załączniku).

@xkoziol, na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że byłem wtedy w pełni świadomy jaką muchę zakładam. Zakup muchy zostawiłem na ostatnią chwilę. Zwiedziłem wszystkie sklepy stacjonarne w mieście z nadzieją, ze znajdę choć jedną, ale ostatecznie się nie udało. Na początku zastanawiałem się nad zakupem smokingu wraz z dodatkami na stronie SuSu, ale zrezygnowałem - 3 garnitur w szafie myślę, że w chwili obecnej jest lepszym rozwiązaniem dla mnie niż strój, którego potencjału nawet nie miałbym gdzie wykorzystać. Mam nadzieję, że pomimo kilku niedociągnięć nikt tutaj nie nabawił się niestrawności przeze mnie i uniknę stosu :D

f53bb1b1ec361e5ccabd29c1f2c0d92f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do smokingu nie zakładamy zegarka w ogóle (koralików też ;)).

,,, a tym bardziej nie zakładamy zegarka, który przypomina z daleka koraliki. Chyba, że robimy reklamę jak Bond. 

 

Tak więc Roetzel schował swój czasomierz pod mankiet, ... ale mu niestety wyszedł.  ;)

post-7350-0-63598600-1453095336_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.