Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@@static87

Dla mnie marynarka jednak za krótka. Może bardzo niewiele, ale jednak. Szczególnie widać to na zdjęciu 'od tyłu'.

Kwestia preferencji, rzecz jasna, ale wolę mieć pośladki (można chyba tego słowa używać na forum? ;-) ciut lepiej przykryte.

Pozdrawiam,

Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redfacet: gratuluję debiutu w CMDNS, to istne wejście smoka :)

Szczególnie podoba mi się marynarka (jaki to materiał? hopsack?) i jej ekstremalnie wysoka kozerka.

Jak długo nosisz te buty?

Witaj,

Co do marynarki - muszę sprawdzić w swoich zapiskach - chciałbym dać maksymalnie dokładną odpowiedź.

Buty noszę od wczesnej wiosny - właściwie nie miałem żadnych problemów z rozchodzeniem - po dwóch/trzech dniach leżały idealnie.

Pozdrawiam,

Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redface: stylistyka zestawu bardzo fajna,buty super,zdecydowanie slaby punkt to wielkość kołnierzyka koszuli,zdecydowanie za duży .Spodnie mogły by być trochę krotsze ,stoją na butach i nogawka się marszczy. Materiał marynarki perfekt, co do jej wykonania zdanie zachowam dla siebie,aby nie leciały na mnie gromy.

Pozdrawiam

Czy dopowiesz, co dokładnie masz na myśli pisząc, że kołnierzyk koszuli jest za duży? Za długi? Może po prostu węzeł krawata trzeba zmienić (chociaż nie lubię zbyt szerokich, a skoro tak, to faktycznie wychodzi, że kołnierzyk za duży...).

Pozdrawiam i dziękuję za uwagi.

Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz ten krawat? To wełniak?

Dziś mam bardzo podobną marynarkę jak Ty (ale zdjąłem w biurze). Jaka koszula pasowałaby tutaj? Z braku pomysłu założyłem białą, krawat w zielony tartan (w żółto-biało-lazurową kratę) i granatowy kardigan.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand

Dobór kolorystyczny super ,z krawatem który słusznie zajął pierwsza pozycje,patrząc na marynarkę widać jej miękkość i ciepło jakie musi dawać .super uszyta.

Pozdrawiam

@kamil.em

zestaw bardzo fajny ,dałbym tylko w tym zestawie znacznie ciemniejszy krawat ,ten trochę ginie w szarosciach marynarki.

Pozdrawiam

@proceleusmatyk

Tak tez jest nieźle ,natomiast gdy była różowa koszula a nawet w biskupim kolorze,było by z tz. pazurem.

Biskupi o ile kardigan jest granatowy u mnie wyświetla sie jako niebieski.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie. Marynarkę przerabiałem niedawno u krawca. Poza zwężaniem w ramionach poprosiłem też o solidne taliowanie bo wisiała na mnie jak worek. Z ramion byłem zadowolony ale co do taliowania nie miałem pewności, choć było o niebo lepiej niż przed przeróbką. Zamieniłem kilka zdań na ten temat w zakładzie krawieckim i postanowiłem, że "prześpię" się z tym. Wygląda na to, że jeszcze potrzebuje drobnej korekty. Dodam, że jestem przeraźliwie szczupły.

Natomiast, nie zwróciłem zupełnie uwagi na długość, tj. kiedy stoję przed lustrem mam wrażenie, że jest w porządku, a teraz, kiedy spoglądam na zdjęcie wygląda na faktycznie zbyt długą. Spróbuję złapać w kadrze całą sylwetkę - to może pomóc w ocenie. I koniec z niską perspektywą. Następne zdjęcia wykonam należycie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię takie zestawy, ale czy nie masz wrażenia, że marynarka jest za szeroka i za długa?

Na zdjęciu robionym od dołu z wysokości bioder nie da się tego ocenić :)

proszę zauważ gdzie kończy się długość marynarki ...

Chodziło mi o to, że takie zdjęcia są do niczego i wiele z nich nie można wywnioskować. Wydaje mi się, że kolega jest na dodatek pochylony w stronę drzwi i do przodu, więc tym bardziej jest ciężko określić jak ta marynarka leży.

Zgodzę się, że na tym zdjęciu nie wygląda to najkorzystniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.