Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Torba ma "to coś"!

Przyczepię się skarpetek. Wydają się dość mocno krzyczeć "Wcale nie jesteśmy tu przypadkowe, zostałyśmy dobrane pod kolor krawata!". Powodują, że zestaw robi się trochę "za bardzo", ucieka swoboda - element nonszalancji, "niedbałości".

Marynarka świetna, pasek przy najbliższej okazji do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać słabo,to fakt,marynarka ładnie pasuje do spodni i butów .przynajmniej kolorystycznie,zdecydowanie najsłabszym elementem jest koszula(oczywiście po za zdjęciem ),za ciemna i jakoś sztucznie wygląda.Poszetka tez nie wyraźnie dala się uwiecznić ,ale domyślać się można ze jest jedwabna,i tylko ona trochę rozświetla ciemna górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj panowie :shock: chyba macie zaburzoną percepcję... i to ostro. Trochę uwagi i skupienia proponuję.

Zestaw R50 - za szerokie spodnie, za krótkie rękawy marynarki, za szeroki krawat, za krótko zawiązany, pasek nie koresponduje z niczym, niewłaściwy kolor, powinien być oczywiście w kolorze butów i torby. Plus za połączenie skarpet i krawata. Poszetka mi też jakoś nie pasuje do całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NastyKanasta

Trochę łagodności dla ludzi ,rozbić człowieka w drobny mak za pierwsza prezentacje ,nie każdy to wytrzyma . A chyba nie o to chodzi na tym forum? Wiem ze diabeł tkwi w szczegółach ,a w tej prezentacji parę rzeczy należy poprawić . Wiem jak ciężko jest uzyskać zamierzony efekt nie mając dobrego fotografa i to tez często wpływa na całość prezentowanego zestawu. Właśnie w tej prezentacji widać ze wiele rzeczy wyszło by lepiej gdyby fotografujący zwrócił na nie uwagę,chociaż by rękawy marynarki ,podciągając rękaw koszuli efekt za krótkiego rekawu marynarki zostali by skasowany,to samo dotyczy wiązania i ułożenia krawatu na prezentowanym zdjęciu.

Pozdrawiam

Make love not war

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spodnie, to na zdjęciu, na którym siedzę, bardzo dobrze widać moim zdaniem, że węższe - mimo najszczerszych chęci - one już być nie mogą. Na jednym ze zdjęć na pewno je też "rozpłaszczył" wiatr.

Natomiast rozśmieszyły mnie nieco uwagi do krawata, że jest np. za szeroki :-) (tak, jakby można było w sklepie wybierać krawaty w rozmiarze 48,50,52,54). Przy szerokości moich barów każdy krawat węższy niż klasyczny wygladałby karykaturalnie, zapewne chodzi o to, że węższy koniec nieco wystaje z boku i tym samym krawat "poszerza". Osobiście uwielbiam taką kontrolowaną "niechlujność"we wiązaniu krawata.

Albo, że krawat jest zawiązany za krótko, bo na pierwszy zdjęciu jest ok, a na tym "dynamicznym" jest za krótko, to nie wiem, jak zawiążę dłuższy, to stojąc będzie sięgał aż do kroku, a może w ogóle się nie ruszać? :-)

Bez zgryźliwości oczywiście, za wszystkie uwagi dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.