Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za miłe słowa :) Jak teraz patrzę, to może rzeczywiście ta poszetka nieco za bardzo wystaje, choć efekt był w pełni zamierzony. A białą wybrałem dlatego, iż niestety żadna z przeze mnie posiadanych nie wydawała mnie się komplementarna do reszty zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właściwie smart-casual w oparciu o garderobę 'wykopaną' na wyprzedażach/SH.

Oczywiście to nie to samo co bespoke, co widać szczególnie po marynarce, ale za to wielokrotnie taniej :-/

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Marynarka - SH (oryginalnie Urban Outfitters); spodnie - Review (wyprzedaż P&C); koszula - Pink, krawat - Zaręba, poszetka - poszetka.com;

V-neck - Rage Age (tak, to moje nowe odkrycie - tam można znaleźć sporo ciekawych rzeczy - ostatnio wykopałem płaszcz i pozyskałem fantastyczną torbę - szczególnie polecam outlet na Mińskiej); buty - Church's; pasek - z Ebay, taki mój 'branżowy' ukłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty piękne, ale zwróć uwagę na kołnierz marynarki. wyraźnie odstaje jakby była za obszerna. czy to wina niefortunnego ułożenia przy pozowaniu czy rzeczywiście jest za obszerny?

Chyba nawet nie za obszerna, tylko po prostu wychodzą mankamenty kroju fabrycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redfacet - co do secondhandow to uwierz mi ze mozna tam trafic rzeczy ktore beda lezaly na czlowieku jakby byly be spoke, to jedynie kwestia tego ze nie wchodzimy do 1wszego lepszego i nie kupujemy tego co wisi a np raz na jakis czas przechodzac obok wpadamy na chwile - moge cie zapewnic ze w koncu przyfarcisz i trafisz cos swietnego i dobrze dopasowanego ;) czysty rachunek prawdopodobienstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redfacet - co do secondhandow to uwierz mi ze mozna tam trafic rzeczy ktore beda lezaly na czlowieku jakby byly be spoke, to jedynie kwestia tego ze nie wchodzimy do 1wszego lepszego i nie kupujemy tego co wisi a np raz na jakis czas przechodzac obok wpadamy na chwile - moge cie zapewnic ze w koncu przyfarcisz i trafisz cos swietnego i dobrze dopasowanego ;) czysty rachunek prawdopodobienstwa :D

Widzę, że najlepsze jeszcze przede mną. W sumie przyjemna perspektywa :D

A czy na Forum pojawiło się coś w rodzaju 'przewodnika' po godnych polecenia SH?

Moje dwa ulubione są poza Polską (jeden na Chapel Market w Londynie, drugi przy Eau Clare community market w Calgary)...

Moja żona ma jakieś ulubione, ale twierdzi, że asortyment męski jest tam bardzo ograniczony.

Pozdrawiam,

Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na Forum pojawiło się coś w rodzaju 'przewodnika' po godnych polecenia SH?

Z tego co wiem to nikt takiego tematu w 'Przewodniku' nie założył, może spróbujesz. :twisted:

Redfacet - co do secondhandow to uwierz mi ze mozna tam trafic rzeczy ktore beda lezaly na czlowieku jakby byly be spoke,

To bardzo ciekawe co piszesz... Czy możesz to potwierdzić jakimś własnym zdjęciem?

Z tego co pamiętam to wielki miłośnik SH, Vislav, z tego jak rozumiałem jego podejście do tematu, najbardziej cenił sobie jakość tkaniny i wykonania. Taka ciekawa dyskusja kiedyś była viewtopic.php?f=1&t=4&start=2199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.