Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, De Lasalle napisał:

 

Ja tam nie wiem, lecz mi się nie podoba eksponowanie obu końców krawata ze szparą pośrodku. Nie wiem, jaki jest zamysł tej operacji, podejrzewam, że jest to pŕóba optycznego pogrubienia wąskich z natury krawatów Poszetki. Niestety, nie tędy droga. 

Czemu nie tędy droga? Ostatecznie ubieramy się chyba dla siebie samych?

Z jednej strony masz obawy wyrazić swoje zdanie (do którego masz pełne prawo), z drugiej wyznaczasz właściwe ścieżki. No chyba nie tędy droga. ;)

Opublikowano

Gdybym miał obawę, by wyrazić swoje zdanie na forum internetowym, to bym go nie wyraził. Natomiast nie zgadzam się, aby ktoś, kto jak @blueloafers prowadzi bloga modowego, tu zaś promuje swoje produkty, ubierał się tylko dla siebie - podobnie, jak każda osoba, która pokazuje tu to, co ma na sobie. 

Opublikowano
Gdybym miał obawę, by wyrazić swoje zdanie na forum internetowym, to bym go nie wyraził. Natomiast nie zgadzam się, aby ktoś, kto jak @blueloafers prowadzi bloga modowego, tu zaś promuje swoje produkty, ubierał się tylko dla siebie - podobnie, jak każda osoba, która pokazuje tu to, co ma na sobie. 

Krawaty Poszetki w kooperacji z Blueloafersem mają 8 cm, czyli nie są wąskie a standardowe. Poza tym, o ile kojarzę, to nie jest żaden z nich. A na koniec muszę powiedzieć, że mi się taki sposób wiązania osobiście nie podoba, ale poza tym zestaw jest według mnie udany.

Opublikowano
6 godzin temu, blueloafers napisał:

Ok (y)

Mi akurat nie żeby przeszkadzał ten sweter, ale uważam, że koszula i krawat są mega. Zwłaszcza koszula. Wolałbym ich więcej zobaczyć, dlatego zrezygnowałbym z dodatkowej warstwy w ogóle (chyba, że w kolorze reszty garnituru).

Opublikowano
18 godzin temu, De Lasalle napisał:

 

Ja tam nie wiem, lecz mi się nie podoba eksponowanie obu końców krawata ze szparą pośrodku. Nie wiem, jaki jest zamysł tej operacji, podejrzewam, że jest to pŕóba optycznego pogrubienia wąskich z natury krawatów Poszetki. Niestety, nie tędy droga. 

Zamysl pokazywania waskiego konca zawsze ma na celu powiekszenie optyczne krawata i nadanie mu objetosci tj bardziej 3D. Nie cierpie plaskich wezlow i ukladania sie obu koncow jeden pod drugim. Wiazanie wezla ogolnie nie jest dla mnie jakims super przemyslana i zorganizowana czynnoscia. Przed zrobieniem zdj jedynie sie upewniam i poprawiam zeby nie lezal plasko na koszuli. Na codzien robie to tak samo, w jednym krawacie jest to wyrazniejsze w innym mniej. Tym razem wyszlo bardziej akurat. Czy tedy droga czy nie to juz sam oceniam. Moim zdaniem jest to na tyle detal i osobista preferencja, ze stanowienie czy to jest poprawne czy nie jest bez sensu.

15 godzin temu, De Lasalle napisał:

Gdybym miał obawę, by wyrazić swoje zdanie na forum internetowym, to bym go nie wyraził. Natomiast nie zgadzam się, aby ktoś, kto jak @blueloafers prowadzi bloga modowego, tu zaś promuje swoje produkty, ubierał się tylko dla siebie - podobnie, jak każda osoba, która pokazuje tu to, co ma na sobie. 

Po czesci sie zgadzam, ale tylko w takim sensie, ze po to pokazuje pewne rzeczy na blogu, zeby ktos skorzystal z opinii, doswiadczenia, opisu czy pomyslu. Jest to jednak w pelni naturalne, nie przebieram sie do zdjec. Wracam z pracy, rozstawiam swiatlo i robie zdj dla lepszej jakosci. Nie zastanawiam sie tez kto cos pomysli jesli zawiaze krzywo wezel. Pod tym wzgledem ubieram sie tylko dla siebie i pod katem swojej estetyki, a nie tej czytelnikow. 

11 godzin temu, Lebowski32 napisał:

Mi akurat nie żeby przeszkadzał ten sweter, ale uważam, że koszula i krawat są mega. Zwłaszcza koszula. Wolałbym ich więcej zobaczyć, dlatego zrezygnowałbym z dodatkowej warstwy w ogóle (chyba, że w kolorze reszty garnituru).

Bardzo lubie te szerokie, szare paski na koszuli. Od dawna za mna chodzila i nosze ja bardzo czesto. Krawat to E.G. Cappelli (nie mam z nimi zadnej relacji, ale sa moimi z jednych ulubionych). Sweter zostawiam (y).

  • Oceniam pozytywnie 4
Opublikowano
7 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

W przeciwieństwie do ostatniego garnituru wyszczupla ta marynarka (albo koniak?)

Jak to? Przecież jest w kratkę?!? ;) Kompletnie wyleczyłem się z martwienia się tym co wyszczupla i wydłuża, a co skraca. A z drugiej strony ... być może to rzeczywiście koniak ;) Jean Fillioux Reserve Familial to kupaż z lat 50 i 60. Po nim każdy jest ładny ;)

  • Oceniam pozytywnie 3
Opublikowano
2 godziny temu, 4inHand napisał:

 ... być może to rzeczywiście koniak ;) Jean Fillioux Reserve Familial to kupaż z lat 50 i 60. Po nim każdy jest ładny ;)

Tomku,

ale chyba dla pijącego, a nie obserwującego konsumpcję, bo ten drugi to raczej skupia się na szkle...:P

Opublikowano
59 minut temu, blekit napisał:

 

  Ukryj zawartość

Trochę kombinowałem ze sposobem dodawania zdjęć - czy widać jakąś różnicę?

Proponowałbym powrót do sprawdzonych metod dodawania zdjęć; ja widzę jedno z czterech i to ukryte (jak zresztą widać po cytacie).

Opublikowano
@Andre - krawat jest kupiony w Próchniku. Dziękuję za miłe słowo. Wolę bardziej kolorowe/wzorzyste, ale mi nie wychodzą więc za radą forum zaczynam od podstaw. Edit: Literówka/ortografia, dziękuję za zwrócenie uwagi.
  • Oceniam pozytywnie 2

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.