blueloafers Opublikowano 24 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Listopada 2016 59 minut temu, eye_lip napisał: Mam wrażenie, że ciemna plama którą tworzy z krawatem odciąga uwagę od twarzy. Ok (y) Cytuj
Wodzu Opublikowano 24 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Listopada 2016 1 godzinę temu, De Lasalle napisał: Ja tam nie wiem, lecz mi się nie podoba eksponowanie obu końców krawata ze szparą pośrodku. Nie wiem, jaki jest zamysł tej operacji, podejrzewam, że jest to pŕóba optycznego pogrubienia wąskich z natury krawatów Poszetki. Niestety, nie tędy droga. Czemu nie tędy droga? Ostatecznie ubieramy się chyba dla siebie samych? Z jednej strony masz obawy wyrazić swoje zdanie (do którego masz pełne prawo), z drugiej wyznaczasz właściwe ścieżki. No chyba nie tędy droga. Cytuj
De Lasalle Opublikowano 24 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Listopada 2016 Gdybym miał obawę, by wyrazić swoje zdanie na forum internetowym, to bym go nie wyraził. Natomiast nie zgadzam się, aby ktoś, kto jak @blueloafers prowadzi bloga modowego, tu zaś promuje swoje produkty, ubierał się tylko dla siebie - podobnie, jak każda osoba, która pokazuje tu to, co ma na sobie. Cytuj
blekit Opublikowano 24 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Listopada 2016 Gdybym miał obawę, by wyrazić swoje zdanie na forum internetowym, to bym go nie wyraził. Natomiast nie zgadzam się, aby ktoś, kto jak @blueloafers prowadzi bloga modowego, tu zaś promuje swoje produkty, ubierał się tylko dla siebie - podobnie, jak każda osoba, która pokazuje tu to, co ma na sobie. Krawaty Poszetki w kooperacji z Blueloafersem mają 8 cm, czyli nie są wąskie a standardowe. Poza tym, o ile kojarzę, to nie jest żaden z nich. A na koniec muszę powiedzieć, że mi się taki sposób wiązania osobiście nie podoba, ale poza tym zestaw jest według mnie udany. Cytuj
Awopiotr Opublikowano 24 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Listopada 2016 Dnia 22.11.2016 o 14:55, xkoziol napisał: Świetne! Miałem bardzo podobne. Zrobiły furorę na studniówce! Cytuj
Lebowski32 Opublikowano 25 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2016 6 godzin temu, blueloafers napisał: Ok (y) Mi akurat nie żeby przeszkadzał ten sweter, ale uważam, że koszula i krawat są mega. Zwłaszcza koszula. Wolałbym ich więcej zobaczyć, dlatego zrezygnowałbym z dodatkowej warstwy w ogóle (chyba, że w kolorze reszty garnituru). Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Midlife-Crisis Opublikowano 25 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2016 Brown Friday 26 Cytuj
blueloafers Opublikowano 25 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2016 18 godzin temu, De Lasalle napisał: Ja tam nie wiem, lecz mi się nie podoba eksponowanie obu końców krawata ze szparą pośrodku. Nie wiem, jaki jest zamysł tej operacji, podejrzewam, że jest to pŕóba optycznego pogrubienia wąskich z natury krawatów Poszetki. Niestety, nie tędy droga. Zamysl pokazywania waskiego konca zawsze ma na celu powiekszenie optyczne krawata i nadanie mu objetosci tj bardziej 3D. Nie cierpie plaskich wezlow i ukladania sie obu koncow jeden pod drugim. Wiazanie wezla ogolnie nie jest dla mnie jakims super przemyslana i zorganizowana czynnoscia. Przed zrobieniem zdj jedynie sie upewniam i poprawiam zeby nie lezal plasko na koszuli. Na codzien robie to tak samo, w jednym krawacie jest to wyrazniejsze w innym mniej. Tym razem wyszlo bardziej akurat. Czy tedy droga czy nie to juz sam oceniam. Moim zdaniem jest to na tyle detal i osobista preferencja, ze stanowienie czy to jest poprawne czy nie jest bez sensu. 15 godzin temu, De Lasalle napisał: Gdybym miał obawę, by wyrazić swoje zdanie na forum internetowym, to bym go nie wyraził. Natomiast nie zgadzam się, aby ktoś, kto jak @blueloafers prowadzi bloga modowego, tu zaś promuje swoje produkty, ubierał się tylko dla siebie - podobnie, jak każda osoba, która pokazuje tu to, co ma na sobie. Po czesci sie zgadzam, ale tylko w takim sensie, ze po to pokazuje pewne rzeczy na blogu, zeby ktos skorzystal z opinii, doswiadczenia, opisu czy pomyslu. Jest to jednak w pelni naturalne, nie przebieram sie do zdjec. Wracam z pracy, rozstawiam swiatlo i robie zdj dla lepszej jakosci. Nie zastanawiam sie tez kto cos pomysli jesli zawiaze krzywo wezel. Pod tym wzgledem ubieram sie tylko dla siebie i pod katem swojej estetyki, a nie tej czytelnikow. 11 godzin temu, Lebowski32 napisał: Mi akurat nie żeby przeszkadzał ten sweter, ale uważam, że koszula i krawat są mega. Zwłaszcza koszula. Wolałbym ich więcej zobaczyć, dlatego zrezygnowałbym z dodatkowej warstwy w ogóle (chyba, że w kolorze reszty garnituru). Bardzo lubie te szerokie, szare paski na koszuli. Od dawna za mna chodzila i nosze ja bardzo czesto. Krawat to E.G. Cappelli (nie mam z nimi zadnej relacji, ale sa moimi z jednych ulubionych). Sweter zostawiam (y). 4 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. 4inHand Opublikowano 25 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2016 Casualowa marynarka, OCBD, grenadynka, poszetka z nowej kolekcji MiMe i koniaczek 17 Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 25 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2016 10 minut temu, 4inHand napisał: Casualowa marynarka, OCBD, grenadynka, poszetka z nowej kolekcji MiMe i koniaczek W przeciwieństwie do ostatniego garnituru wyszczupla ta marynarka (albo koniak?) Cytuj
4inHand Opublikowano 25 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 25 Listopada 2016 7 godzin temu, Midlife-Crisis napisał: W przeciwieństwie do ostatniego garnituru wyszczupla ta marynarka (albo koniak?) Jak to? Przecież jest w kratkę?!? Kompletnie wyleczyłem się z martwienia się tym co wyszczupla i wydłuża, a co skraca. A z drugiej strony ... być może to rzeczywiście koniak Jean Fillioux Reserve Familial to kupaż z lat 50 i 60. Po nim każdy jest ładny 3 Cytuj
Koval Opublikowano 26 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 26 Listopada 2016 2 godziny temu, 4inHand napisał: ... być może to rzeczywiście koniak Jean Fillioux Reserve Familial to kupaż z lat 50 i 60. Po nim każdy jest ładny Tomku, ale chyba dla pijącego, a nie obserwującego konsumpcję, bo ten drugi to raczej skupia się na szkle... Cytuj
Jamjest Opublikowano 27 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 27 Listopada 2016 Po nim każdy jest ładny Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 28 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 28 Listopada 2016 Nikiszowiec, sprzed kilku dni. 20 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blueloafers Opublikowano 28 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 28 Listopada 2016 Z soboty: Marynarka: Suitsupply Hudson Sweter: Uniqlo (ten sam co poprzednio) Koszula: Luca Avitabile bespoke Krawat: vintage drukowana welna Sartoria Solito Spodnie: Suitsupply brazowa flanela POW 13 Cytuj
Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 28 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 28 Listopada 2016 30 minut temu, Dziaku napisał: ładne oprawki, gdzie kupione ? Cytuj
Dziaku Opublikowano 29 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Listopada 2016 To Oscar Magnuson. Kupione w Okoramie w Warszawie, za forumowym poleceniem. I ja również mogę polecić 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Ataman Opublikowano 29 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 29 Listopada 2016 34 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 29 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 29 Listopada 2016 Bad hair day. * Suitsupply Havana * Tyrwhitt * krawat i poszetka od Poszetki * spodnie Benevento * Shoepassion EDIT. Zdjęcia powinny wrócić do normy 13 Cytuj
eye_lip Opublikowano 29 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Listopada 2016 No stary, Nucky Thompson może zacząć się bać 1 Cytuj
lubo69 Opublikowano 29 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Listopada 2016 59 minut temu, blekit napisał: Ukryj zawartość Trochę kombinowałem ze sposobem dodawania zdjęć - czy widać jakąś różnicę? Proponowałbym powrót do sprawdzonych metod dodawania zdjęć; ja widzę jedno z czterech i to ukryte (jak zresztą widać po cytacie). Cytuj
Andre Opublikowano 29 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Listopada 2016 @Ataman - bardzo podoba mi się krawat, co to za marka? Ogólnie widzę, że zestaw dużo bardziej stonowany niż zawsze, ale moim zdaniem dobrze wygląda! Cytuj
Ataman Opublikowano 29 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 29 Listopada 2016 @Andre - krawat jest kupiony w Próchniku. Dziękuję za miłe słowo. Wolę bardziej kolorowe/wzorzyste, ale mi nie wychodzą więc za radą forum zaczynam od podstaw. Edit: Literówka/ortografia, dziękuję za zwrócenie uwagi. 2 Cytuj
Aron Opublikowano 30 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 30 Listopada 2016 @Ataman bardziej kolorowe i wzorzyste będą wychodzić, tylko pozostałe elementy niech będą spokojniejsze. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.