Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy z Brzytwy poprosił mnie o szepnięcie słówka o rączkach do maszynek na żyletki, zostało mu 12 sztuk. Rączki te były zaprojektowane i stworzone specjalnie dla użytkowników forum Brzytwa.org. Wykonane są z nierdzewki. 


10 sztuk takich: 

wzornew1.jpg

i jedna sztuka taka:

wzornew2.jpg

 

Tak się prezentują z głowicami (środkowa rączka już się rozeszła):

wszystkie.jpg

 

Cena to 35zł + 6zł przesyłka priorytetowa pocztą polską. 

Osobiście posiadam pierwszą wersję i serdecznie polecam, nie wiem jak w maszynkach droższych, ale według mnie o wiele wygodniejsza i porządniejsza od rączki Muhle czy Edwin Jagger. Jak ktoś jest chętny to można bezpośrednio do mnie na PW, będę pośredniczyć albo powiem do kogo się zgłosić. (oczywiście nie pobieram żadnej prowizji) ;) 

 

@EDIT
Został tylko już wzór nr 1

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam kolegów
Zamówienie grupowe dotyczy wszystkich modeli. Jeszcze raz chciałbym zaznaczyć, że zamawiamy seconds. Ceny oraz wady będą dopiero podane po wstępnym zamówieniu. 
Ceny, mam nadzieję, będą jak ostatnim razem, czyli od 210 GBP do 260 GBP. Są również trzewiki JCrew w cenie 155 GBP:

msg-3391-0-28757300-1446707962.jpg

W załączniku umieściłem spis dostępnych butów AS oraz Herring by AS:

Available Sept16 - Priced.pdf


Oprócz tego są dostępne następujące trzewiki:
- 3 pary „ Dark Brn Grain Cap Derby boot (Dainite sole) rozmiary - 7, 9, 11, ale w tęgości E   - poprosiłem o foto
- 1ara Milkshake suede gusset boot (Ridgeway sole) – 1*8, 109F  - poprosiłem o foto
-Jodhpur boots-w rozmiarówce US - poprosiłem o foto
- trzewiki J Crew plain front derby - foto wyżej

Wstępne zamówienia proszę przesyłać na priv. Gdy zamkniemy listę poproszę o ostateczną cenę i sprawdzenie wad butów.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem w poprzednim wpisie, dostępne modele i rozmiary z AS oraz Herringa znajdziecie w załączonym dokumencie pdf:

Available Sept16 - Priced.pdf

 

Oprócz tych modeli są również na stanie:

 

- Jodhpur boot - color tan z wykończeniem przyciemniającym. Wada to sposób wykończenia/przyciemnienia (burnishing) co może być łatwo skorygowane za pomocą pasty/kremu. Cena 195GBP. Rożne rozmiary . Buty produkowane na amerykański rynek, więc należy zamawiać o 1 rozmiar większe. Poniższe zdjęcie pokazuje idealne wykończenie buta:

20115-2-- BB jods.jpg

 

- trzewiki dla JCrew - zdjęcie z poporzedniego wpisu je pokazuje. Wada to brak wykończenia, czyli buty są matowe. Pozwala to wykończyć buty w dowolnym odcieniu brązy i innych kolorów. Cena 155 GBP

20696-1 SP7807.jpg

- trzewiki bardzo podobne do AS Cambridge. Buty są w kolorze ciemnego brązu (ciemniejsze niż na zdjęciu) na kopycie zbliżonym do 87, jednak w tęgości E, czyli troszęczkę węższe. Dostępne rozmiary w tęgość E: Uk7, UK9, UK11 oraz UK9.5 w tęgości F. Cena 235 GBP

20700-2.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Secondhand - niestety ja nie mam wpływu na ceny. Zawsze można polować na zwroty u Herringa lub na wyprzedaż w AFPOS.

EDIT: w przypadku zakupu w fabryce zawsze najlepsze ceny dają na modele Alfred Sargent (Exclusive Range), Herringa ale tą droższą linie oraz modele na rynek US. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety nie mam możliwości zwrotu. Takie są warunki zakupu.

Zamówienia przyjmuję do środy i następnie realizujemy temat.

Na chwilę obecną mam następujące deklaracje (jeżeli kogoś nie ma na liście lub nii powinien być, proszę o email na priv):

ANTIQUE MAHOGANY BRG OXFORD

HUNT 8.5

Dark Brn Grain Cap Derby boot

Like Cambridge UK7

CHESTNUT CALF WING BROGUE OXFORD

HENRY II UK8.5

CHESTNUT WING BROGUE OXFORD

HUNT UK7

OXBLOOD CALFPCH CAP OXFORD

DRAKE UK11

 

 
 

 

OXBLOOD

DRAKE UK11

Mahogany

Herring Edward  uk7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.