Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kyle napisał:

Dzięki, te z Bytomia widziałem, ale rozmiary przebrane - te dwurzędowe  kardigany Gutteridge bardzo fajne, w sumie o coś takiego cieńszego, całorocznego w miarę (no, powiedzmy od końca września do końca kwietnia) mi chodziło - kojarzysz jakieś alternatywy w podobnym stylu jeszcze? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Panowie, mam problem z długością koszul. Okazuje się że moja budowa ciała (190cm) i szczupła sylwetka sprawiają że często trudno dobrać mi odpowiednie długości rękawa. Stąd prosiłbym o podpowiedzenie mi o markach, które produkują ubrania z przedłużonymi rękawami (znam już Desoto i Olymp). 

Z góry dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jakgor3 napisał:

Dobry wieczór Panowie, mam problem z długością koszul. Okazuje się że moja budowa ciała (190cm) i szczupła sylwetka sprawiają że często trudno dobrać mi odpowiednie długości rękawa. Stąd prosiłbym o podpowiedzenie mi o markach, które produkują ubrania z przedłużonymi rękawami (znam już Desoto i Olymp). 

Z góry dzięki! :)

E-merceria.pl ma wersje na 188-195 cm wzrostu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jakgor3 Bardzo długie rękawy ma SuitSupply na wysoki wzrost. Ja też mam problem z rękawami a te są nawet nieco za długie. Charles Tyrwhitt ma w rozmiarówce kilka długości, te najdłuższe na pewno będą dobre. Merceria, Ci zrobi jakie chcesz w cenie. Z grupy VRG, najdłuższe rękawy ma Lambert i czasem coś fajnego można trafić. Możesz jeszcze sprawdzić Osovski, ale one rękawy maja nieco krótsze. Długie rękawy ma też Lancerto, ale obcenie na wysoki wzrost maja tylko eleganckie koszule.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoE jest świetne. Z tańszych niszowych Fiorio, ale cienkie. Zdecydowanie najlepsze IMO są Begg&Co, ale to zupełnie inny budżet; lata temu udało mi się kupić w TK w Edynburgu bodaj za 50 funtów, ale to była przecena rzędu 80-90%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jerzy01 napisał:

Johnstons of Elgin

Jest obecnie kampania w ZL. Trzeba być zalogowanym Johnstons of Elgin - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Lounge by Zalando (zalando-lounge.pl) 

Ja kupiłem u nich marki TOOSH, gruby kaszmirowy twill. Polubił się z moją szyją, co łatwe nie jest. Ale obecnie nic ciekawego od nich nie ma w ZL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
20 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

Czt znacie jakieś miejsce w sieci w którym mozna kupić skarpetki w stylu ivi league? Coś w ten deseń 

 

 

Zerknij w  sklepie Skarpetkoholik. Pod hasłem "vintage" są modele w tej stylistyce. Być może jeśli przejrzysz ofertę bardziej dokładnie będzie więcej tego typu modeli:

https://skarpetoholik.pl/szukaj?controller=search&s=vintage

 

Ponadto z sieciówek:

https://www.kappahl.com/pl-PL/on/bielizna/skarpetki/prazkowane-skarpetki-4-pak/274571/?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAq4KuBhA6EiwArMAw1Imnbcvc9QAKr310t-9LkNNw711635q6HYc26c_VyTlRbVzARIHKWhoCK2oQAvD_BwE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, m1chalczyk napisał:

Skoro już został poruszony temat skarpet, to się przyłączę. Mianowicie, gdzie znajdę wełniane podkolanówki do noszenia z pumpami/plus-fours?

Takie tradycyjne w stylu szkockim to tylko wysyłkowo z UK, np. (polecam firmę)

https://www.alanpaine-europe.com/collections/mens-shooting-socks

Ja do swoich pumpów noszę zwykłe podkolanówki wełniane mojej ulubionej firmy skarpetkowej, czyli Darn Tough, sprawdzają się znakomicie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Velahrn napisał:

Takie tradycyjne w stylu szkockim to tylko wysyłkowo z UK, np. (polecam firmę)

https://www.alanpaine-europe.com/collections/mens-shooting-socks

Ja do swoich pumpów noszę zwykłe podkolanówki wełniane mojej ulubionej firmy skarpetkowej, czyli Darn Tough, sprawdzają się znakomicie.

 

 

Godzinę temu, Servetch napisał:


Dziękuję Panowie za polecenia. Mimo wszystko, gdzieś tam po cichu, liczyłem na ciut niższe ceny i polski rynek, choć nie zacząłem poszukiwań w jego tradycyjnej (położonej na placu w każdą niedzielę) domenie - być może powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.