Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, tryhp3 napisał:

MrV są odrobinę obszerniejsze

Jak tak to pewnie 102. W SuSu przy 102 leży dobrze, ale mam szerokie plecy. Obrazując - rękaw wyrwałem mając na sobie marynarkę i kurtkę, przy wkładaniu dziecka do fotelika i zapinaniu go pasami, przy ograniczonej ruchliwości (jak to na parkingu). Tak napiąłem plecy, że wyrwałem rękaw :D Zaleta marynarki slim, prawie na styk.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie można w SuSu kupić jasne szarości. Ale myślę, że jak zrobi się cieplej dołożą więcej kolorów.

Spodnie z zakładkami Duca jasnoszare, Wełna/jedwab/len | SUITSUPPLY Polska

Spodnie garniturowe Soho jasnoszare, Czysta wełna tropikalna S120's | SUITSUPPLY Polska

Ewentualnie w ZR zielone, ale moim zdaniem wpadające w szarość -> Spodnie Gatsby Cool, zielone, wełniane ZACK ROMAN

W dniu 11.04.2024 o 21:24, Krzysiek_W napisał:

tak, poszukaj na otrium.com

Opisy są bardzo słabe i nie wiadomo jaka wełna. Z szarości mają raczej sporo flanel (tak mi wychodzi po zdjęciach).  Do tego zdjęcia względem oficjalnej SuSu są mocno skompresowane. Dostępność raczej skrajnych rozmiarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wygodnych butów o klasycznym wyglądzie do jeansów/chinosów, swetra i Barboura jednak w bardziej luźnym urlopowym stylu. Potrzebne mi do długich marszy/chodzenia po mieście na wyjazdach, spokojnie 10-15km dziennie.  

Wiem, że pewnie niektóry stwierdzą, że ich rozchodzone GYW są najwygodniejsze na świecie, ale uznaję to za bardzo subiektywne :) Tak, tak - też mogę przejść 10km w swojej ulubionej parze, nie oznacza to, że chcę i jest to komfortowe jak buty z amortyzacją. Może użytkujecie coś co spełnia te wymagania albo wpadło Wam w oko? 

Przymierzałem Klemany Padror jednak słabo trzymają piętę przy szczuplejszych stopach, ale o coś podobnego mi chodzi - skóra licowa/zamsz, grubsza, amortyzująca podeszwa, elastyczność i komfort przy długich spacerach. 

Chocolate Suede Tyrolean Shoes profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, papiez_ napisał:

Wiem, że pewnie niektóry stwierdzą, że ich rozchodzone GYW są najwygodniejsze na świecie, ale uznaję to za bardzo subiektywne :) 

Przymierzałem Klemany Padror 

Te Klemany to przecież GYW, tylko na gumowej podeszwie. Rozumiem, że o takie Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

poszukuje gładkich T-shirtów w kroju loose / boxed. 
Materiał: najlepiej mieszanka lnu i bawełny, ewentualnie 100% bawełna.

obecnie testuję H&M (len-bawełna) i pierwsze wrażenia są pozytywne. Ale po moich wcześniejszych doświadczeniach z podobnymi koszulkami z czystej bawełny mam bardzo ograniczone zaufanie.

Żadna to klasyczna elegancja, ale może coś polecicie? Dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tryhp3 napisał:

Te Klemany to przecież GYW

J/w to buty klejone, bardziej w odczuciu jak sneakersy i jest to dla mnie w porządku, są bardziej elastyczne i wygodniejsze przy dłuższym chodzeniu jednak ten model nie jest na moją stopę. 

Te Moc Toe od Yanko też mi wpadły w oko jakiś czas temu, ale wolałbym krótkie, szczególnie w sezonie letnim. 

 

  

3 godziny temu, ws22 napisał:

Cześć,

poszukuje gładkich T-shirtów w kroju loose / boxed. 
Materiał: najlepiej mieszanka lnu i bawełny, ewentualnie 100% bawełna.

obecnie testuję H&M (len-bawełna) i pierwsze wrażenia są pozytywne. Ale po moich wcześniejszych doświadczeniach z podobnymi koszulkami z czystej bawełny mam bardzo ograniczone zaufanie.

Żadna to klasyczna elegancja, ale może coś polecicie? Dzięki.

 

WEEKDAY, mam dwie sztuki. Dobra, średnio gruba bawełna, nie zdeformowały się, elegancko znoszą pranie. Masz kilka fasonów. Do Dostania na Zalando lub chyba w Elektrowni Powiśle maja stacjonarkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2024 o 09:09, papiez_ napisał:

Szukam wygodnych butów o klasycznym wyglądzie do jeansów/chinosów, swetra i Barboura jednak w bardziej luźnym urlopowym stylu. Potrzebne mi do długich marszy/chodzenia po mieście na wyjazdach, spokojnie 10-15km dziennie.  

Wiem, że pewnie niektóry stwierdzą, że ich rozchodzone GYW są najwygodniejsze na świecie, ale uznaję to za bardzo subiektywne :) Tak, tak - też mogę przejść 10km w swojej ulubionej parze, nie oznacza to, że chcę i jest to komfortowe jak buty z amortyzacją. Może użytkujecie coś co spełnia te wymagania albo wpadło Wam w oko? 

Przymierzałem Klemany Padror jednak słabo trzymają piętę przy szczuplejszych stopach, ale o coś podobnego mi chodzi - skóra licowa/zamsz, grubsza, amortyzująca podeszwa, elastyczność i komfort przy długich spacerach. 

 

Może jakieś klasyczne buty trekkingowe? Do miasta też można, choć to bardziej "modna" a nie "klasyczna" propozycja. Fracap np. robi fajne, mi się osobiście bardzo podobają:

4M1A9040_2000x.jpg?v=1670314275

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ostatnimi czasy bardzo spodobały mi się koszule w prążki i tak się rozglądam za kilkoma sztukami. Moje pytanie i prośba jest takie , czy możecie polecić jakieś sklepy  gdzie np. trafiają się różne promocje itp.   Na tą chwilę przejrzałem oferty e-merceria ,  CT. Niby z nimi wszystko ok  , ale martwi mnie to non iron i kołnierzyki z merceri. Moja koszula w niebieskie prążki  z lavard (getzner) kosztowała 199 zł a jest zadowalająca  😉 więc nie chcę zabardzo wydawać po 500 zł . Pzdr

18-03-202481630-trim-398-600.jpg.webp

LAMEDINO0SLF45LB0883_front_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.