Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grafa napisał:

Dziękuję. Mam identyczne (skład się zgadza co do %), tyle że z Calzedonii: https://www.calzedonia.com/pl/product/długie_prążkowane_skarpety_męskie_z_wełną_i_kaszmirem-UL0024_1.html?dwvar_UL0024__1_Z_COL_CALZ_EC1=019

Są cieplejsze niż z bawełny merceryzowanej, to fakt. Natomiast wciąż nie są dla mnie wystarczająco ciepłe + się zsuwają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te dwie firmy mają kilkadziesiąt jak nie kilkaset modeli w ciągłej sprzedaży i jak najbardziej z logo w kolorze koszulki można kupić np. Lacoste Koszulka polo - Zalando.pl

Obraz główny 5, Powiększ

Generalnie w zakładanym budżecie i niższym najlepiej szukać np. na ZL.

Polo Ralph Lauren - Koszulka polo - niebieski - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Lounge by Zalando (zalando-lounge.pl)

Wrangler - Koszulka polo - niebieski - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Lounge by Zalando (zalando-lounge.pl)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,obadam, choć w sumie myślałem nad czymś nieco mniej casual, a jednak to logo - czy to "kunia", czy krokodyla - moim zdaniem ma taki już właśnie mocno casualowy charakter (bardziej na piwo w piątek po pracy niż w piątek do pracy ;) ), tym niemniej obadam temat na ZL, bo na zwykłym Zalando w tym budżecie ciężko znaleźć te marki w jakichś niezbyt jaskrawych kolorach i z logo w kolorze koszulki.

Wczoraj upatrzyłem sobie natomiast Gran Sasso na Yooxie i zamówiłem na próbę, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 01:45, m1chalczyk napisał:

Dziękuję. Mam identyczne (skład się zgadza co do %), tyle że z Calzedonii: https://www.calzedonia.com/pl/product/długie_prążkowane_skarpety_męskie_z_wełną_i_kaszmirem-UL0024_1.html?dwvar_UL0024__1_Z_COL_CALZ_EC1=019

Są cieplejsze niż z bawełny merceryzowanej, to fakt. Natomiast wciąż nie są dla mnie wystarczająco ciepłe + się zsuwając

Ja mam kilka modeli z Calzedoni i w zasadzie jedyne które mogę polecić z czystym sercem to te z wełny i bawełny. Skarpeta solidnie się trzyma nogi, jest cieplejsza niż standardowe skarpetki z bawełny a przy tym też przyjemna. Te prążkowane z bawełny, z dodatkiem kaszmiru czy z wełny nie spełniają moich oczekiwań. Albo słabo trzymają się nogi, albo zostawiają wszędzie farocle, a ten jeden model jest serio super.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcin C napisał:

Cześć, poszukuje dresu, który będzie bardziej w stylu casual niż sportowym, tzn. w klasycznym kroju, bez naszywek, logo etc. Zależy mi też na dobrej jakości materiału. Kiedyś Suitsupply miało takie modele: DARK GREY HOODIE | Online Outlet | Otrium

Ale, że z wełny? Takie Houdini - Bluza z kapturem - niebieski - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Lounge by Zalando (zalando-lounge.pl)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć!

Poszukuję ciemno popielatego (szarego, a nawet charcoal) garnituru o następującej specyfikacji: (*)materiał wełna 100%, (*)materiał raczej gładki (tzn. nie powinny być mocno widoczne paski lub krata, ale może być struktura jak sharkskin lub birdseye), (*)otwarte klapy są bardziej preferowane, (*)dwa rozcięcia z tyłu, (*)rozpinane guziki (working cuffs) byłyby na duży plus, (*)nogawki raczej proste (choć delikatnie zwężane nie powinny być problemem), (*)spodnie bez mankietów, (*)stan średni bądź wysoki, (*)rozporek raczej na zamek, ale jak będą guziki, to też ujdzie, (*)raczej bez zaszywek w przypadku spodni,  (*)spodnie mogą być na pasek bądź na szelki.

Rozglądałem się na SS. 

Dziękuję za wszystkie sugestie! Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2024 o 23:57, Łukasz N. napisał:

Czy można kupić gdzieś coś podobnego do private white moleskin bomber ale taniej? Ładne są ich kurtki, ale cena powala… :)

Massimo Dutti ma coś takim stylu w aktualnej ofercie:

https://www.massimodutti.com/pl/kurtka-z-kieszeniami-z-bawelnianej-mieszanki-l03406203#colorId=401

Nie jest to pewnie jakość Private White ale też kosztuje w regularnej cenie 470zł a nie 470 funtów (plus pewnie nie będzie problemem kupić na wyprzedaży za 299zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Marcin C napisał:

Cześć, polećcie proszę jakąś markę gdzie żona może znaleźć marynarkę? Odkąd Suitstudio się zamknęło, nie znalazła nic godnego uwagi. 

Tutaj trzeba patrzeć na skład, ale jest sporo z 80% wełny (więc jak na damskie to nieźle, Hexeline z podobnym składem jest 3-4 razy droższe), w Warszawie na Świętokrzyskiej jest sklep fizyczny, całkiem ładnie na żywo niektóre rzeczy wyglądają:

https://balladine.com/marynarki,2,72

Poza tym:

https://patrizia.aryton.pl/c/411-zakiety

Vistula ma też takie, gdzie jest większość, a nawet 100% wełny:

https://vistula.pl/beżowa-marynarka-vistula-44929-1?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA3JCvBhA8EiwA4kujZpzdQBlCTomNQh7zB76VzNouWvCkynbRILiXJMSR3j0lDVNoWOHjnRoCHO0QAvD_BwE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 17:35, Marcin C napisał:

Niekoniecznie z wełny. Raczej dobrej jakości bawełna. Niestety Twój link już nieaktywny. 

Swego czasu trafiłem dosyć minimalistyczną z bawełny Pima z dodatkiem elastanu (bardzo fajny materiał) w Vistuli.

Jeżeli ma być trwała to szukał bym z marki Champion z najwyższej linii Reverse Weave (jakiś czas temu miałem na oku bez kieszeni typu kangur, coś w stylu który podlinikowałeś, ale teraz jej nie widzę). Mam Championa starszego niż nie jeden użytkownik tego forum, obecnie służy mi głównie do mycia samochodu, ale zważywszy na swój wiek jest w świetnym stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 19:39, eye_lip napisał:

Panowie spodnie z wysokim stanem z zakładkami cena ok 650 pln max, gdzie można kupić sensownej jakości (jeśli są)?

W Cavour kończy się wyprzedaż, 50% i dodatkowo 15%. Spodnie zmieszczą się w budżecie. Stan z opisu średni, w rzeczywistości wysoki (mnie sięgają 2cm powyżej pępka).

https://cavour.co/xx/135/final-sale/2?p=7&orderBy=Published

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lubo69 napisał:

W Cavour kończy się wyprzedaż, 50% i dodatkowo 15%. Spodnie zmieszczą się w budżecie. Stan z opisu średni, w rzeczywistości wysoki (mnie sięgają 2cm powyżej pępka).

Dziękuję, możesz od nich polecić wełny czy także bawełnę (heavy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 19:39, eye_lip napisał:

Panowie spodnie z wysokim stanem z zakładkami cena ok 650 pln max, gdzie można kupić sensownej jakości (jeśli są)?

U Romana minimalnie ponad budżet, może da zniżkę po znajomości ;-) zresztą w weekendy bywa kod na 10% na wyprzedaż:

https://zackroman.com/spodnie-cavalry-twill-oliwkowe-welniane?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAopuvBhBCEiwAm8jaMd3zRmNsrDZn8A4Q-1w6JwtiAhZoZRDLmTls6-FuMiBmB4x7KXDykxoCRS0QAvD_BwE

Można też poszperać w Spier&Mackay, niektóre z przeceny pewnie zmieszczą się w budżecie nawet z dostawą i opłatami (a poza tym z tego co pamiętam część opłat sklep zwraca w formie kredytu na następne zakupy). Na przykład:

https://www.spierandmackay.com/product/green-quest-cotton---high-rise-406094-hr01-ss22

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2024 o 21:58, lubo69 napisał:

Mam tylko whipcord z wełny z elastanem, ale bawełnę zaryzykowałbym w ciemno; dobierają tkaniny bardzo starannie. Mam od nich już 5 rzeczy i wszystkie są w punkt.

Mod 2 Single Pleat And Side Adjuster Whipcord Trousers (cavour.co)

Konkretnie te? 

Tam jest gramatura 330g. One raczej na zimę?

Szukam czegoś bardziej pod zestaw koordynowany, w miarę matowego i z widoczną strukturą, no i po zdjęciach nie za bardzo wiem czy się nadadzą, raczej za bardzo przekonany nie jestem. 

Może ktoś ma na oku cos w podobnym odcieniu? Niekoniecznie na zimę, bo i na lato jakiś tropik by się przydał.

large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, z tym że bez zakładek i ciemnoszare. Raczej na zimę, raczej nie na lato, ale na jesień i wiosnę dla mnie ok. Matowe, z wyraźną strukturą, choć z dalszej odległości splot się zlewa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.