Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, adamW napisał:

Szorty kąpielowe z kory/seersucker, klasyczne paski- gdzie znajdę w niższym budżecie niż Polo Ralph Lauren (aktualnie 499-549zł). Kolorystyka: granat, zieleń, różowy.

Możesz podpytać MrV

 

image.thumb.png.762cfeb2fbb1709b1990da51d760de8e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szorty kąpielowe z kory/seersucker, klasyczne paski- gdzie znajdę w niższym budżecie niż Polo Ralph Lauren (aktualnie 499-549zł). Kolorystyka: granat, zieleń, różowy.
2f9da9318821435b934867e8a9349f5f.jpg?imwidth=1800&filter=packshot
d5218b4a48304acea36b5f722e13ecfb.jpg?imwidth=1800&filter=packshot

To są spodenki na basen czy spodenki do wyglądania jakby się szło na basen?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

Szukam marynarki z materiału o podobnym splocie jak w linku lub bardzo zbliżonego samego materiału na metry:
https://www.boggi.com/pl_PL/light-blue-melange-linen-cotton-b-jersey-jacket-BO24P0673.html?dwvar_BO24P0673_color=GREY&click=image

Posiadam w szafie marynarkę w kompozycji 48% len i 52% bawełna z materiału o tej fakturze, ale niestety jest już znoszona stąd poszukiwania zamiennika.
 

Dziękuje za polecenia i pomysły gdzie szukać!

PS. próbowałem z AI - nie daje rady :)

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2024 o 23:06, adamW napisał:

Gdzie znajdę podobne skarpety w dość szerokie pasy, w intensywnej, podobnej kolorystyce (załączone to Pedemeia ale szukam opcji tańszej niż 49zł/para):

Aktualnie na ZL GANTy ale kolory bardziej stonowane, pojedyncze za 27 zł. GANT - Skarpety - ciemnozielony - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Lounge by Zalando (zalando-lounge.pl)

Dwupaki za 40 zł. GANT - 2-PACK BARSTRIPE SOLID - Skarpety - czerwony - Ekskluzywna moda online w dobrych cenach | Lounge by Zalando (zalando-lounge.pl)

Ktoś się orientuje czy rozmiar 43-45 nada się na tęższą stopę 300 mm - skarpetki kupuje przeważnie 45-46.

image.thumb.png.3892a09c1381a2a98cb99c0fa89421ef.png

image.thumb.png.a9d4d20c8d041fc11480285b5c4c9559.png

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 24.04.2024 o 09:09, papiez_ napisał:

Szukam wygodnych butów o klasycznym wyglądzie do jeansów/chinosów, swetra i Barboura jednak w bardziej luźnym urlopowym stylu. Potrzebne mi do długich marszy/chodzenia po mieście na wyjazdach, spokojnie 10-15km dziennie.  

Wiem, że pewnie niektóry stwierdzą, że ich rozchodzone GYW są najwygodniejsze na świecie, ale uznaję to za bardzo subiektywne :) Tak, tak - też mogę przejść 10km w swojej ulubionej parze, nie oznacza to, że chcę i jest to komfortowe jak buty z amortyzacją. Może użytkujecie coś co spełnia te wymagania albo wpadło Wam w oko? 

Przymierzałem Klemany Padror jednak słabo trzymają piętę przy szczuplejszych stopach, ale o coś podobnego mi chodzi - skóra licowa/zamsz, grubsza, amortyzująca podeszwa, elastyczność i komfort przy długich spacerach. 

https://www.showroom.pl/p-business-shoes-2e0ed040-6fd5-4791-88d1-f8b241e54705

https://www.showroom.pl/p-zamszowe-moc-toe-oxford-buty-na-sznurowadla-573b0d60-607e-4024-9ec2-4c75d5ff8f16

https://www.astorflex.it/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.