Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.02.2024 o 17:46, adamW napisał:

Massimo Dutti ma coś takim stylu w aktualnej ofercie:

https://www.massimodutti.com/pl/kurtka-z-kieszeniami-z-bawelnianej-mieszanki-l03406203#colorId=401

Nie jest to pewnie jakość Private White ale też kosztuje w regularnej cenie 470zł a nie 470 funtów (plus pewnie nie będzie problemem kupić na wyprzedaży za 299zł).

Hej dzięki. Próbowałem z nią, ale rozmiarowo brakuje pół środku ;) i nie do końca ten kolnierz. 
 

Massimo nie można nic zarzucić mają dobra obsługę klienta i miłe ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz N. napisał:

Hej dzięki. Próbowałem z nią, ale rozmiarowo brakuje pół środku ;) i nie do końca ten kolnierz. 
 

Massimo nie można nic zarzucić mają dobra obsługę klienta i miłe ceny :)

Potwierdzam. Sam zamowilem i nie do konca sprostala oczekiwaniom (problem z rozmiarem plus wyjatkowo mocno szeleszcząca podszewka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massimo Dutti niestety w ciagu ostatnich lat poleciało z jakością na łeb, na szyję. wiem, że to najczęściej obecnie powtarzany slogan, ale tak jest w istocie. Kupuje w MD od dawna i jakość ubrań sprzed 10 lat jest wyraźnie wyższa - lepsze tkaniny, znacznie lepsze wykończenie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje skarpetek w przyzwoitej jakości do długich spodni ale także stopek do loafers/sneakersow tak aby były niewidoczne. Gdzie można znaleźć coś w normalnej cenie czyli nie 60zł za sztukę? Rzuciło mi się w oczy Uniqlo, miał ktoś do czynienia? Niestety mają poliester w składzie co jest chyba zaskakujące jak dużo osi polecali ich T-shirty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pablocito napisał:

Dołączam się do pytania. Stopki, krore nie wystają z butów i które nie spadają ze stóp (przynajmniej moich) po trzech krokach i da się je kupić są jak jednorożec . Wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział.

Ja używam https://darntough.com/collections/mens-no-show-socks/products/mens-merino-wool-run-no-show-tab-no-cushion-ultra-lightweight-running-socks

Nie są to całkowicie skarpetki typu "no shows", nie nadają się np. do loaferósw (tzn. doskonale się nadają, ale będą widoczne). Mają jednak niezaprzeczalne zalety - naprawdę doskonale trzymają się stopy i zapewniają bardzo dobry komfort termiczny w upały, będąc wykonanymi z mieszkanki cieniutkiej wełny i nylonu, zapobiegają również obcieraniu stopy (ja zawsze mam z tym problem bez skarpetek, nawet najbardziej miękkie buty obcierają mi ścięgna Achillesa, jeśli ząłoże je na goła stopę).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dragonek napisał:

SuSu zamknęło swój damski dział Suistudio w 2021 roku, czy ktoś kojarzy jakąś inną firmę oferującą wełniane marynarki/żakiety dla kobiet? (Żona szuka marynarki i wszędzie tylko poliester...)

3 marca w tym wątku (poprzednia strona) już odpowiadałem na analogiczne pytanie :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dragonek napisał:

SuSu zamknęło swój damski dział Suistudio w 2021 roku, czy ktoś kojarzy jakąś inną firmę oferującą wełniane marynarki/żakiety dla kobiet? (Żona szuka marynarki i wszędzie tylko poliester...)

Ostatnio w Vistula widziałem damskie ubrania z 100% wełny (chyba 100s).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Poszukuję paska do spodni ze sprzączką w kształcie zbliżonym do końskiej podkowy o szerokości nie większej niż 1 cal.
W Susu mają takie, które mi się podobają ale szukam czegoś w cenie do 100 zł.

Kolory, które mnie interesują to brąz i beż, skóra licowa bądź zamsz.

A24110_1.jpg.2d5011325719466966ad1975b5798b0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam swetra o splocie warkoczowym, w serek, bez gigantycznych koni albo inego dużego logo, styl krykietowy jak poniżej. Niestety znajduje albo 100%akryl, albo Herse w zbyt wysokich pieniadzach, albo przebraną rozmiarowkę, ew. jeden sklep z UK ma taki jak mi pasuje  ale tu znowu podatki wywalają wszystko. Możecie coś polecić?

 

Herse-Packshot-0392-kopia-1024x1536.jpg

40007.5168-71138_1512x.jpeg

016p08-sandridge-mens-cable-knit-cricket-jumper-ecru-airforce-s2405-1.jpg

white-cricket-sweater.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://hopeandhenry.com/products/24sm0302b-white-with-classic-blue-v-neck-cricket-sweater

opcja budżetowa (mam i jestem zadowolony za tę cenę jak najbardziej), z dostawą do PL wychodzi nieco ponad 210 PLN, natomiast o podatkach/cle się nie wypowiem, bo ja zamawiałem z dostawą do znajomego w USA, który mi potem to przywiózł wracając.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arturlep napisał:

trochę się spóźniłeś, na początku marca były na stronie RL dwa fajne swetry (90% wełna 10% kaszmir) przecenione z 1800 do kupienia za 900 z kuponem kupiłem za 720

Wtedy szukam ale odrzuciłem od razu tego producenta bo spodziewałem się właśnie tej wyższej kwoty, a cena była zacna

3 godziny temu, MarianoItaliano napisał:

https://hopeandhenry.com/products/24sm0302b-white-with-classic-blue-v-neck-cricket-sweater

opcja budżetowa (mam i jestem zadowolony za tę cenę jak najbardziej), z dostawą do PL wychodzi nieco ponad 210 PLN, natomiast o podatkach/cle się nie wypowiem, bo ja zamawiałem z dostawą do znajomego w USA, który mi potem to przywiózł wracając.

Dziękuję,  kupione - podatki już zapłacone w sklepie i wyszło troszkę więcej niż podałeśx ale ledwo co 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2024 o 18:03, pablocito napisał:

Dołączam się do pytania. Stopki, krore nie wystają z butów i które nie spadają ze stóp (przynajmniej moich) po trzech krokach i da się je kupić są jak jednorożec . Wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział.

W moim przypadku sprawdził się ten model: https://klasycznebuty.pl/pl/p/PEDEMEIA-H250-Navy/6309

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.