Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jestes bufoniastym bogatym dzieckiem to nim bedziesz dalej. Jesli nim nie jestes, to jak zalozysz marynarke klubowa to tez nim nie zostaniesz. Marynarka nie dodaje punktow do bufoniastosci. Kolor guzkiow rowniez nie ma nic do rzeczy.

Sam blezer jest, moim zdaniem, najbardziej uniwersalnym elementem garderoby, a must have.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim Użytkownikom forum. Nie znalazłem tematu zapoznawczego dla nowych Forumowiczów, więc pozwalam sobie zamieścić to krótkie powitanie w niniejszym wątku. A teraz do rzeczy (dosłownie ;-)).

Panowie, uprzejmie proszę o odpowiedź na pytanie brzmiące - jaka sensowna firma produkuje ocieplane kaszkiety z dobrej wełny? Szukam takiego nakrycia głowy od dłuższego czasu i znalazłem tylko jeden (miał nawet membranę wiatro- i wodoszczelną), niestety w rozmiarze 55 (szukam większego). Fajnie byłoby, gdyby miał chowane nauszniki zakrywające też potylicę. Miłym udogodnieniem byłaby możliwość zakupu przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kaszkiety to nie wiem gdzie można nabyć przez internet ale byłem w sklepie La Coppola Storta w Berlinie i to co tam zobaczyłem wprawiło mnie w osłupienie (in plus). Do wyboru do koloru, MTO a nawet bespoke (!!!) z ich lub twojej własnej tkaniny. Naprawde polecam, ceny bodajże od 50 ojro w zwyż.

Edit: adres www: http://lacoppolastorta.de/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proceleusmatyk, bywam w różnych miejscach. Powiedzmy, że dość często bywam w Szczecinie, Krakowie i Warszawie.

Skalpel, dziękuję za namiary. Choć ze Szczecina do Berlina niedaleko, nie będę wybierał się do Niemiec po jedną tylko czapkę. To jeszcze nie ten etap wtajemniczenia. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Zaniedbałem założenie żabek moim butom. Wolałbym załatwić to na miejscu, niż odsyłać je do naprawy; poza tym, nie mogę się dodzwonić do Septieme Largeur. Buty producent opisuje jako posiadające konstrukcję norweską, natomiast nie wiem, ile w tym prawdy - po prostu podoba mi się to wizualnie.

Teraz konkretnie:

- czy da się wymienić te przetarte szwy u szewca?

- czy każdy powinien sobie z tym poradzić, czy iść do takiego, który wykonuje buty na zamówienie?

Tak to wygląda (jakość zdjęć zmniejszona wraz z ich rozmiarem):

post-1167-13658923748802_thumb.jpg

post-1167-13658923748999_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do biura zakładaj częściej koszule niebieskie/błękitne... :twisted:

Krawat założyłbym jasnoszary, ewentualnie srebry w mikrowzór.

Do tego obowiązkowo poszetka i goździk w butonierkę - na pewno nie będzie 'biurowych' skojarzeń ;)

Ps. Arkadyjczyku - oficjalnie to się chyba 'dokerka' nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy da się wymienić te przetarte szwy u szewca?

Da się.

- czy każdy powinien sobie z tym poradzić, czy iść do takiego, który wykonuje buty na zamówienie?

To może być kwestia nie tylko tego, czy ktoś sobie z tym poradzi, ale tego czy będzie mu się chciało tym zająć.

W Warszawie kilku odesłało mnie z kwitkiem, aż Kamiński mnie przyjął z otwartymi rękoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała w widoczne pasy albo niebieska? Biała koszula właśnie wygląda najlepiej podczas imprez wieczorowych, w połączeniu z odpowiednimi dodatkami i dopasowanym garniturem. Ciemne koszule w połączeniu z ciemnym garniturem są dobre dla sprzedawców komórek albo zniedołężniałych artystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.