Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka prośba - lupa nie pomogła, a spędziłem na szukaniu prawie godzinę.

Potrzebuję jakieś namiary na sklepy internetowe, które sprzedają wełny garniturowe, najlepiej jasne, w kraty, pepity itp. Cena raczej z tych tańszych-standardowych.
Może być Europa z wysyłką do Polski. Nie mam za bardzo możliwości pojechać do Warszawy. Zostają mi Kraków i Katowice jeśli mówimy o czymś stacjonarnym. 
Wszystko co znalazłem do tej pory z tkaninami, to albo nie ma takowych na stanie, albo wygląda "biednie".

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest pytanie z gatunku krótkich, ale tu je zadam. Czy macie jakiś sposób na nie kupowanie kolejnej pary butów? znowu coś zamówiłem, mimo że wczoraj wieczorem postanowiłem przestać :mrgreen: mam pilniejsze wydatki, ale nie mogłem się powstrzymać "bo chcę" - notabene kolejne monki :shock:

odkładaj więcej kasy na lokatę/na konto żony.

Ja mając do dyspozycji 400zł na swoim koncie na jakieś tam wydatki na cały miesiąc nawet nie zerkam w stronę sklepów z butami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja policzyłem sobie (nie wiem na jakiej podstawie) że 15 par "załatwia" mi każdą okazję i da się dopasować do każdego stroju na każdą pogodę. Zrobiłem sobie listę i co roku usuwam dwie najstarsze/najgorzej dopasowane/najmniej wartościowe/najmniej ulubione pary i kupuję dwie inne tego samego/bardzo zbliżonego typu - zawsze dwie i tylko dwie. Jeśli poza tym muszę w danym roku mieć coś z butów, oddaję jakąś parę do spa do Rafała ew. Andrzeja lub w ostateczności kupuję trochę tłustego dobra w słoiczku, jakieś prawidełka, sznurówki wymieniam...

Tak sobie radzę jako butoholik skutecznie od 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory buty skreślane z listy nadawały się do wyrzucenia (w sensie kontenera); zobaczymy co będzie, kiedy na listę do skreślenia trafią egzemplarze w lepszym stanie.

Używając argumentacji forumowiczów z dłuższym stażem, wywalasz wszystko co nie jest gyw, pewnie jeszcze z dwa lata to potrwa, wtedy pierwsze gyw beda miały 4 lata dopiero.... Wiec następne 6 lat bez kupowania butów :) bo gyw starczają na 10 lat w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.