Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Taki rodzaj marynarki, uwzględniając taliowanie może wyglądać groteskowo na szczupłym mężczyźnie. W "normalnej" marynarce, klapy wizualnie tworzą V, budując wizerunek większej muskulatury niż jest faktycznie. W tym przypadku może być tak, że będzie to figura szersza w biodrach niż w barkach, co skutkuje gorszym wizerunkiem noszącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dapi napisał:

Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć.

Bezpieczne spodnie: biały, mleczny biały,

Kolory powinny być o podobnym nasyceniu i odcieniu barwowym - ciepłe: zielony, brąz, granat, żółty, burgund

To samo dotyczy marynarek casualowych

Myślę, że odpowiednie odcienie szarości również będą pasowały :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko nie ołówkowo szary ani stalowoszary tylko białoszary jak na to nazywam ;-)

Mam koszulę bawelna-len melanż w podobnie intensywnym kolorze. Super się układa z białymi spodniami z lnu plus brązowa-biala melaż marynarka lniana, z burgundową marynarka i także z kamizelką z bawełny, burgundowymi spodniami z bawełny (twill z czarnym). Dla mnie pierwszym wyborem jest właśnie burgund i biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy wypada iść jako gość na ślub i wesele w szarym dwurzędowym SuSu Soho i koniakowych Monkach Yanko, czy może lepiej do tego garnituru ubrać klasyczne oksfordy? A może w ogóle wybrać ciemny granatowy garnitur? 

 

 

suitsupply-soho-light-grey-plain.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście słabo widzę na weselu dwurzędówkę w kontekście siedzenia, jedzenia, plam wentylacji itd.

Z praktycznego punktu widzenia dla mnie impreza "stojąca" jest lepszym wyborem dla dwurzędowej marynarki - lepiej się także prezentuje

Na ślub super bym tak poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście słabo widzę na weselu dwurzędówkę w kontekście siedzenia, jedzenia, plam wentylacji itd.

Z praktycznego punktu widzenia dla mnie impreza "stojąca" jest lepszym wyborem dla dwurzędowej marynarki - lepiej się także prezentuje

Na ślub super bym tak poszedł.

Co masz na myśli mówiąc o siedzeniu, jedzeniu i plamach?

Jak chodzi o siedzenie to można ja rozpiąć.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem już z 4 wesela w dwurzedowce, nigdy jej nie rozpinajac nawet na chwilę i nie potwierdzam. 

Właśnie np. Nie trzeba się martwić o wylazenie koszuli w tańcu. 

Tylko dwa razy je czymś poplamilem, ale tak samo jak jednorzedowki, ale i tak marynarki po weselu są do odświeżenia że względu na pot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj, że moja ulubiona marynarka zaczyna się mechacić na łokciach (na obu rękawach). Zastanawiam się czy można coś sensownego z tym zrobić? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to doszycie łat, mimo mojej antypatii do nich :? No ale jak i tak marynarka niedługo dokona żywota...

Jeżeli to kogoś interesuje, to mowa o tym modelu: http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-blue-plain/C848.html

Chciałem jakieś zdjęcia porobić, ale to dopiero początek mechacenia się i na razie niewiele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, farsz napisał:

Zauważyłem dzisiaj, że moja ulubiona marynarka zaczyna się mechacić na łokciach (na obu rękawach). Zastanawiam się czy można coś sensownego z tym zrobić? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to doszycie łat, mimo mojej antypatii do nich :? No ale jak i tak marynarka niedługo dokona żywota...

Jeżeli to kogoś interesuje, to mowa o tym modelu: http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-blue-plain/C848.html

Chciałem jakieś zdjęcia porobić, ale to dopiero początek mechacenia się i na razie niewiele widać.

Może wykorzystaj łaty z podobnej kolorystycznie tkaniny/ skóry, nie będą się tak rzucały w oczy skoro nie lubisz kontrastu, to dobry model, szkoda by się go było pozbywać przed pełnym zużyciem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.