Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Pooshek napisał:

Za 2 tygodnie będę świadkiem na ślubie.

Granatowy garnitur, ten krawat: http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-kropki/44

Prosiłbym o jakieś propozycje skarpetek. Nie znalazłem dotychczas nic ciekawego.

 

 

 

 

Może coś takiego, jeżeli chcesz zaszaleć? :D 

 

 

HTB17LtnKVXXXXXOaXXXq6xXFXXXj.jpg

HTB10PQoKpXXXXcdXpXXq6xXFXXX6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna okazja = skarpety pod kolor butów lub spodni, więc zostają tylko czarne, grafitowe lub granatowe. I najlepiej podkolanówki. Jak ktoś się boi, że mu w tańcu spadną, najlepiej też z "szelkami na skarpety", by nie użyć oficjalnej nazwy tego typu oprzyrządowania :) 

Kolorowe skarpety to styl raczej nieformalny / biznesowy (zależy od połączenia) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na zalando koszulkę polo Ralpha. Smutno mi że wygląda na zużytą. Kołnierzyk jest trochę skulkowany. Okolice konika pozaginane, niżej pod logiem można wychwycić kulki świadczące o używaniu. Ogólnie to wygląda nieco szundrowato. Wszystkie koszulki wspomnianej marki są takie, czy po prostu tak trafiłem?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Friderik said:

Kupiłem na zalando koszulkę polo Ralpha. Smutno mi że wygląda na zużytą. Kołnierzyk jest trochę skulkowany. Okolice konika pozaginane, niżej pod logiem można wychwycić kulki świadczące o używaniu. Ogólnie to wygląda nieco szundrowato. Wszystkie koszulki wspomnianej marki są takie, czy po prostu tak trafiłem?

No cóż.... następnym razem na pewno będzie lepiej. A tą polówkę proponuję zwrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2016 o 19:33, zixart napisał:

Przymierzałem dzisiaj pierwszego olejaka od Barboura (http://www.barbour.com/uk/all-collections/mens/barbour-international/ride-to-the-sun/b-intl-duke-waxed-jacket/p/MWX0337NY91M), czy ma ktoś może ten model i mógłby napisać kilka zdań na ten temat? Interesuje mnie też ogólnie kwestia woskowanych kurtek Barbour, czy w jakikolwiek sposób brudzą inne ubrania podczas użytkowania, czy jest to uciążliwe?

Olejaki nie brudzą.

Jeszcze co do tych kurtek - IMO komfortowy zakres ich użytkowania to 5-15 C, jest to spora cześć naszej wiosny/jesieni. Na zimę się nie nadają - sztywnieją, na lato też - bo za grube. Są ciężkie, ale jakie to ma znaczenie? Ciężar rozkłada się na całym ciele, tego kilograma naprawdę nie poczujesz.

Co do konieczności serwisu jako wady - no dajcie spokój. To jest właśnie ogromna zaleta tych kurtek. Kurtka trekingowa - zaczyna przeciekać (cerata w środku się zużyje) - jest do wyrzucenia. Barbour zaczyna przeciekać - woskujemy i śmiga jak nówka. Jest to koszt 60 zł na puszkę wosku, olejuję swoją od pięciu lat raz do roku, w lato. Wosku schodzi pół puszki, poziom trudności podobny do serwisu butów - mam przestać nosić te skórzane, bo trzeba je czyścić i natłuszczać?

Barbour to piękna, solidna kurtka, zakup na lata. W kategorii stylowej nieprzemakalnej odzieży wierzchniej po prostu nie ma konkurencji.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor,

Czy ktorys z Kolegow moglby polecic dobra firme sprzedajaca solidne t-shirty? Jest z tym straszny problem, bo chcialbym kupic cos, co mozna nosic samodzielnie (kroj slim fit, V-neck najlepiej ze wzgledu na trudnosci w noszeniu jakichkolwiek ubran "pod szyje", lacznie z krawatami), a co maksymalnie dobrze odprowadzaloby pot?

Mam obecnie kilka t-shirtow Big Stara po 30zl, ale sa pod wzgledem absorbcji potu mocno slabe i szkoda zuzywac koszule po 400-600zl ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dziko napisał:

W M&S są t-shirty z serii David Gandy, wykonane z mieszanki bawełny supima i modalu - bardzo przyjemny dla skóry materiał o świetnej absorpcji. Kosztują wyjściowo 80-120 zł, ale pod koniec sezonu bywają mocno przeceniane.

Właśnie je oglądałem, sa świetne w dotyku, ale to sa t-shirty do spania ich faktura jest lekko pizamowata właśnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.