Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zamawiał ktoś może stąd i jest w stanie stwierdzić na ile to rzeczywiście jest oryginalne? http://allegro.pl/koszulka-polo-ralph-lauren-100-oryginal-nowosc-m-i5405013070.html

 

Szajs.

Kiedy sprzedawca "allegrowy" oferujący marki typu RL, TH, Armani, itd ma tak bogaty asortyment, wszystkie kolory i rozmiary, do tego w bardzo atrakcyjnych cenach, to polecam omijać szerokim łukiem.

Przy tak dużej ilości ciuchów TH musiałby mieć je z oficjalnej dystrybucji. A TH nie pozwala sprzedawać na allegro.

 

Link do oferty dużej, polskiej "hurtowni" podróbek (jeśli łamię regulamin, to proszę o wyedytowanie):

https://picasaweb.google.com/104153045109617922113/NoweKoszule2?authkey=Gv1sRgCLWT1ZzT9pmDZw&noredirect=1

Porównaj sobie z ofertą sprzedawcy, masa rzeczy powtarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam wątki i nie mogę znaleźć odpowiedzi, stwierdziłem że ten wątek będzie odpowiedni do zadania krótkiego pytania.


Problem polega na tym że nie mogę się pozbyć czarnych plam na kolorowych skarpetach, których zacząłem używać nie dawno. Czy to może być winna zbyt dużej ilości kremu na butach?
out.php?t=1102626_dsc-2351.jpg

Jeżeli ktoś z forumowiczów zna odpowiedz albo była podobna sprawa poruszana w innych wątkach i był by wstanie podesłać linka dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie oczywiście lepszym wyborem będzie Suit Supply :D W tym wg mnie klapy są wąskie, w sumie jak we wszystkich marynarkach Vistuli.

Za 910 zł będzie trudno coś w Suit Supply znaleźć. Wełna wysokoskrętna od Zignone dla Vistuli to przyjemny materiał, przynajmniej ostatnia moja marynarka taka jest.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy przy zwrotach koszul do sklepu internetowego, konkretnie wólczanka, koszula musi być tak ładnie złożona jak jest dostarczona, chodzi mi o te szpilki i o elementy z papieru?

Nie sądzę. Raz zwracałem do wólczanki - złożyłem najlepiej jak potrafiłem, elementy papierowe powkładałem, szpilki i inne metalowe elementy włożyłem luzem do folii. Nie było problemu. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.