Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

W Wółczankowym Lambercie pojawiły się koszule z kołnierzykiem zapinanym na dwa guziki. Mam dość długa szyję i w zasadzie taki krój mi odpowiada anatomicznie :)

Czy taki kołnierzyk jest wystarczająco formalny? Na co dzień chodzę w garniturze - pracuję w branży finansowej z dużą ekspozycją na senior management klientów i obawiam się, że kołnierzyk na dwa guziki to jednak "fashion statement"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Dziś kupiłem ciemnogranatową wełnę na 3-częściowy garnitur z dwurzędową kamizelką. Koncept już mam, chciałbym tylko zapytać jakie klapy kamizelki będą najodpowiedniejsze do klap marynarki (szerokie na 11cm peak lapel). Skłaniam się raczej ku klapom również w szpic, nieco zaokrąglonymi. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

zaczynam przygodę z elegancją właściwą mężczyznom :) chciałbym na forum znaleźć porady odnośnie ubioru i stąd moje pierwsze pytanie:

szukam butów eleganckich choć nie tak bardzo oficjalnych więc wybór padł na Broguesy. W sklepach jest to co jest, na szycie na razie mnie nie stać. znalazłem coś takiego http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140682243975&var=440041482174&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en#ht_2280wt_1139 - cena przystępna, ręczne szycie (ponoć), skórzana podeszwa bardzo dobrej jakości. Obawiam się tylko czy będą pasować... Co myślicie o tych butach i o tej firmie - nie mogłem zbyt wiele znaleźć na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

zaczynam przygodę z elegancją właściwą mężczyznom :) chciałbym na forum znaleźć porady odnośnie ubioru i stąd moje pierwsze pytanie:

szukam butów eleganckich choć nie tak bardzo oficjalnych więc wybór padł na Broguesy. W sklepach jest to co jest, na szycie na razie mnie nie stać. znalazłem coś takiego http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140682243975&var=440041482174&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en#ht_2280wt_1139 - cena przystępna, ręczne szycie (ponoć), skórzana podeszwa bardzo dobrej jakości. Obawiam się tylko czy będą pasować... Co myślicie o tych butach i o tej firmie - nie mogłem zbyt wiele znaleźć na ich temat.

witaj,

w tych butach z cała pewnością ręcznie były wiązane sznurówki ... podeszwa nie jest szyta ręcznie, właściwie nic tam nie jest szyte ręcznie. Przygody z butami nie polecam zaczynać od zdalnego kupowania bez miary ..

pozdrawiam

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich tak od razu nie skreślał. Ocenić jakości skóry po zdjęciach się nie podejmę, ale to GYW (o ile można wierzyć zdjęciom) i do tego w miarę przystępny cenowo i wizualnie niebrzydki.

Tak swoją drogą pamiętam jak rok temu zacząłem wymieniać buty na klasyczne. Z rozmiarem trafiłem bodajże już za drugim razem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym. Kopyto 191 jest chyba hołdem złożonym Umie Thurman. Przeciętny mężczyzna nie włoży w takie buty stopy. Ja mam wąskawe F, stopę 272mm, 8 u Markowskiego na kopycie 191 rozchadzam z uporem godnym lepszej sprawy do dziś - długość OK, ale tęgość...

Kozioł, na długość 7,5, ale naprawdę ostrzegam przed tęgością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci jakieś przyzwoite (najlepiej sprawdzone) gotowe lotniki? Niekoniecznie GYW, raczej Blake - również niekoniecznie Minichino, wydaje mi się, że za 120€ można pozyskać coś lepszego (mogę się mylić?). Do, powiedzmy 200 - 250€.

Jeżeli ktoś również przerobił jakieś ogólno-dostępne double monkstraps też poproszę o info - to moje najbliższe dwa zakupy.

http://www.septiemelargeur.fr/home-en.html

może znajdziesz coś interesującego tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.