Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Pawo - absolutnie odradzam. Garnitury są fatalne i bardzo słabo uszyte.

 

Kupiłem dwie sztuki w zeszłym roku i oba zaczęły się pruć w wielu miejscach - szew przy rozporku, stębnowanie, szwy przy szlicach. Po prostu nici zaczęły się rozwiązywać. W ogóle mam wrażenie, jakby nie były zasuplone na końcu szwu.

Do tego materiał niby wełna z jedwabiem, a bardzo szybko się mechaci.

 

Ogólnie dramat.

Od tej firmy jak najdalej, jeśli nie chcesz wyrzucić pieniądzy. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Od jakiegos czasu rozgladam sie za letnia marynarka w odcieniu najbardziej zblizonym do tego:  http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-34a-222-k-3347-16877-p. Antycypujac ewentualne uwagi o "mocnym kolorze", jestem bladym blondynem o jasnych wlosach, wiec zeby nie wygladac jak chodzace zombie musze sie ubierac w wyraziste, pastelowe kolory.

  Szukalem czegos w SuitSupply, ale niestety nie moge znalezc tam koloru zblizonego do widocznego na powyzszym zdjeciu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś tą marynarkę na żywo? Bo z moich ostatnich doświadczeń z Bytomiem wynika, że fotograf ma ułańską fantazję i kolory na WWW są okrutnie przejaskrawione.

 

Jeżeli nie - to zobacz ;) Jeżeli tak - to szukasz koloru jak na zdjęciu, czy koloru takiego jak ta marynarka w rzeczywistości? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Ani to ładne (wiem, kwestia gustu, ale nienawidzę fotografii gdzie sztucznie przegięto dynamikę, cienie i kontrasty, wygląda sztucznie i plastikowo), ani nie ułatwia zakupu. Z ciekawości ostatnio brałem parę marynarek w różnych rozmiarach, żeby rozpracować rozmiarówkę - i poza tym, że nie trafiłem z rozmiarami, to kolory wprawiły mnie w niemały szok. Na szczęście też miałem Bytom 10 minut od domu i zaniosłem karton.

 

Bokiem nawiasem, we wszystkich przypadkach wersja "na żywo" podobała mi się bardziej niż ze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS też jest nieco przerysowane, ale nie AŻ tak. 

 

Można się zdziwić :)

Kolor tkaniny w SS najlepiej oddają zdjęcia w największym powiększeniu (to ujęcie rejonu talii) lub wycinek materiału widoczny przy wszyciu kieszonki wewnętrznej (w nowych modelach ujęcie metki). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS też jest nieco przerysowane, ale nie AŻ tak. 

Oj jest, jest:)

Fotografie mają nałożony jakiś filtr, który nadaje im jakby "narysowany", wręcz czasem animowany charakter.

Przy jasnych kolorach można się mocno zdziwić :)

Już nie mówię o fakturach, które widać dopiero na zoomie :)

Prawa reklamy. Grunt, że działają! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupować koszule, jeśli jestem bardzo szczupły (w klatce około 84, wzrost-184cm)? Pozostaje również kwestia zasobów pieniężnych - za koszulę jestem w stanie dać około 150 złotych.

 

Jeżeli nie omijasz Zary szerokim łukiem to tam znajdziesz, mało klasycznie, ale znajdziesz. Kupuj dobre w ramionach, kołnierzyku i na długość i wyszczuplaj u krawcowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.