Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do tematu, wyczytałem niedawno, że w butach wykonanych metodą Blake/Rapid teoretycznie można wymienić zużytą podeszwę; nie znalazłem jednak na forum rozwinięcia tej myśli. Chciałbym prosić o dokładniejsze wyjaśnienie tego, czy można bez problemu wymienić w takim obuwiu podeszwę.

 

Blake-Rapid to połączenie metody Blake z Goodyear'em. Metoda ta wykorzystuje sposób konstrukcji buta (szycie) Blake i dodatkową podeszwę z metody Goodyear. Podsumowując - tak, podeszwę można wymienić.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was jest w posiadaniu chinosów z CT i byłby tak uprzejmy, by zmierzyć szerokość nogawki na dole? Obsługa klienta twierdzi, że nie ma takich informacji i że podpytają u klientów  :shock: Niestety od kilku dni kontaktu brak, więc zwracam się z prośbą do Was. Interesują mnie chinosy zarówno z kantem, jak i bez; w wersji slim i extra slim fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem im, że obsługa magazynu mogłaby dokonać pomiarów i o dziwo zadanie okazało się jednak wykonalne! Przed kwadransem dostałem odpowiedź. Gdyby kogoś interesowało: szerokości podane dla rozmiaru 34'' w pasie:

Slim Fit Puppytooth Trousers:hem width is 21 cms
Slim Fit Non Iron Chinos hem width is 21 cms
Extra Slim Fit Non Iron Chinos hem width is 19 cms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że bawełniane chinosy (raczej dopasowane kroje) rozbijają się w kolanach? Nie wiem, czy jestem przewrażliwiony, czy jest to cecha tych spodni, z którą trzeba się pogodzić...

 

Zdjęcia nie ma, jeśli będzie potrzeba i zainteresowanie tematem w celu zobrazowania sprawy (choć myślę, że sprawa jasna), to mogę coś wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że bawełniane chinosy (raczej dopasowane kroje) rozbijają się w kolanach? Nie wiem, czy jestem przewrażliwiony, czy jest to cecha tych spodni, z którą trzeba się pogodzić...

 

Zdjęcia nie ma, jeśli będzie potrzeba i zainteresowanie tematem w celu zobrazowania sprawy (choć myślę, że sprawa jasna), to mogę coś wrzucić.

 

W chinosach CT nie spotkałem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest zwykły brud, który można lekko nawilżoną szmatką "odklepać" ? Ostatecznie lekko przetrzeć wzdłuż linii wątku 

 

Capo

 

Otrzymałem taką oto informację:

 

"(...)Nigdy wcześniej nie spotkał się z takim problem. Firma Harrisons uważa, że taką reakcję w kontakcie z woda deszczową mogła wywołać substancja chemiczna nieznanego pochodzenia znajdująca się na spodniach. Bez testów to są jednak tylko domysły.

 

Może Pan wysłać spodnie do firmy Harrisons, gdzie zostaną poddane testom w niezależnym laboratorium, ale istnieje ryzyko że spodni nie da się już odzyskać. Spodnie do testów mogą zostać pocięte na kawałki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.