Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sens kupić za niewielkie pieniądze taką marynarkę (abstrahując od rozmiaru)?

Gdyby to był garnitur to bym się nie wahał, ale z czym dałoby się to włożyć?

 

Szczerze mówiąc choruję na dwurzędówkę i chciałbym niedrogim kosztem przekonać się z czym to się je, ale z drugiej strony kupić coś zupełnie nie do użytku też głupio.

 

1Ech4is.png1txemhz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć oldschoolowa, ale wszystko zależy od tego, jak będziesz wyglądać. W tym wypadku ramiona wyglądają na mocno wypełnione, ja takich marynarek staram się unikać.

 

Jeśli szukasz dwurzędówki, spróbuj Massimo Dutti lub Suit Supply; zwłaszcza tę drugą opcję mogę polecić (z kolei MD bywa na Allegro w atrakcyjnych cenach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  do czego to nosić? Wełniane spodnie? Do chino mi nie leży.

 

Dokładnie tak myślałem! Stąd pytanie...

 

Imho pieniądze w błoto

Często mam dylemat widząc takie marynarki w różnych secondhandach w Polsce, nigdy jeszcze takiej nie kupiłem. Powiem tak, jak chorujesz na dwurzędówkę to celuj w granatową 6-2. Ja taką upolowałem i ubrałem ją może dwa razy. Dwurzędówki 4-1, 6-1 pewnie nie założyłbym ani razu. 

 

Dzięki za ostrzeżenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zalando.de/barker-norton-business-schnuerer-dark-brown-suede-bk512a00b-o11.html

 

Czy zamszowe oxford full brougs z linka powyżej będą pasować do chino i koszulki polo na prywatne wyjścia? Czy aby nie są jeszcze zbyt formalne? Latem do zestawu chino+ polo nosiłem driving mocs bez skarpetki i czułem się w tym swietnie. Szukam czegoś na chłodniejsze dni ze skarpetką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loake Bedale Tan

http://images.rubyshoesdayhebdenbridge.co.uk/images/products/1362750685-92550200.jpg

i

Loake Chester Tan

http://blog.shoeandboot.co.uk/wp-content/uploads/2013/04/34.jpg

 

Jakiego koloru kremu/pasty użyć? Najlepiej Tarrago, czy też Saphir. 

Patrzę na multirenowacji i już mi się mieni w oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów wie, gdzie można kupić takie, lub podobne buty:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t31.0-8/1072572_10151567076604646_1940798287_o.jpg

 

Te buty to Markowski, model Maxence,  na ich stronie nie można ich już dostać. Na stronie Scarosso widziałem model Verrazzano, ale niestety tam zamsz jest w takim samym kolorze co but. Oglądałem też model Wallingford na jfitzpatrickfootwear.com, ale to też nie to. Jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

szukam we Wrocławiu krawca, który niedrogo skróciłby rękawy w marynarce (skrócenie od strony rękawów gdyż prawdopodobnie byłaby to minimalna korekta). Problemem jest to, że sam nie jestem pewien czy je skracać, więc byłoby dobrze gdyby krawiec znał się na tym i sam stwierdził czy jest sens skracać rękawy czy też nie (ewentualnie może któryś z forumowiczów przebywających we Wrocławiu byłby w stanie poświęcić mi chwilę i doradzić?  :D ). Ponadto, czy jesteście w stanie polecić pralnię również na terenie Wrocławia (garnitur)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.