Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to jest męska 8-) , bo ma szerokie ramiona, i nie ma wypukłości w klatce. Tak można zapiąć na prawą stronę, bo jak zakładam zapięcie na drugą stronę tzn na lewą to ten od spodu kawałek marynarki ma guzik (wszyty od podszewki zapinany na ten chowająca się cześć dziurkę) aby lepiej marynarka się układała. Więc zapinając na prawą stronę na dziurkę tą od spodu i można zapiąć, wszystko symetrycznie się układa, tylko tak jakoś brakuje tej jednej dziurki chociaż i tak na nią nie zapinamy. Dziwny model, może w fabryce się pomylili, miała być męska ale wyszło jakoś dziwnie. Postaram się później przesłać zdjęcia, dziękuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... walnąłem gafę, bo napisałem, że nie mam marynarki 6x2, a chodziło mi o 6x1.

 

marynarkę zapinasz lewą połę, na prawą - tak jak na 2 zdjęciu, gdzie widzę, że masz dwie dziurki. Co najwyżej przenieś guzik wewnętrzny na lewą stronę i powinno być ok (albo ja czegoś nie rozumiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... walnąłem gafę, bo napisałem, że nie mam marynarki 6x2, a chodziło mi o 6x1.

 

marynarkę zapinasz lewą połę, na prawą - tak jak na 2 zdjęciu, gdzie widzę, że masz dwie dziurki. Co najwyżej przenieś guzik wewnętrzny na lewą stronę i powinno być ok (albo ja czegoś nie rozumiem)

na lewą zapinam na 2 dziurki, a na prawą tak jak powinno być mogę zapiąć na jedną a drugiej brakuje, ale dziurkę  zawsze można zrobić, i od środka muszę na drugą stronę od strony wewnętrznej przestawić guzik, tak jak wspomniałem zakręcony model marynarki mi się trafił ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy istniej realna możłiwość zwężenia marynatki "pod pachami"? Wiem, że zabieg taki byłby dość trudny do przeprowadzenia, ale może mimo wszystko realny? Z tego co orientuję się istnieje możłiwość zwężania marynarek w barkach (tak wiem, to dość duże przedsięwzięcie) więc może w trakcie takiego zabiegu, podczas którego wypruwa się rękawy, możliwe byłoby również zwężenie pod pachami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ten blazer jest za szeroki w ramionach.

tak masz rację, planuje zwęzić w ramionach i przy okazji podniosą się rękawy bo odrobinę są za długie.(i znów będę się kłócił z krawcową :shock: żeby skrócić rękawy, bo i tak powie że powinny  sięgać za kciuk :shock: ) dziękuje za spostrzegawczość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy istniej realna możłiwość zwężenia marynatki "pod pachami"? Wiem, że zabieg taki byłby dość trudny do przeprowadzenia, ale może mimo wszystko realny? Z tego co orientuję się istnieje możłiwość zwężania marynarek w barkach (tak wiem, to dość duże przedsięwzięcie) więc może w trakcie takiego zabiegu, podczas którego wypruwa się rękawy, możliwe byłoby również zwężenie pod pachami?

Tak. A przynajmniej moja krawcowa sobie z tym radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy istniej realna możłiwość zwężenia marynatki "pod pachami"? Wiem, że zabieg taki byłby dość trudny do przeprowadzenia, ale może mimo wszystko realny? Z tego co orientuję się istnieje możłiwość zwężania marynarek w barkach (tak wiem, to dość duże przedsięwzięcie) więc może w trakcie takiego zabiegu, podczas którego wypruwa się rękawy, możliwe byłoby również zwężenie pod pachami?

 

Przy taliowaniu z reguły usuwa się nadmiar marynarki na placach, co powoduje również zwężenie pod pachami i ogólnie lepsze dopasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

To mój pierwszy post, ale forum namiętnie obserwuje od dawien dawna ;)

 

Do rzeczy:

Kupiłem niedawno bardzo ładny krawat w TK Maxx- producent to Monti, jednak zawiązałem go pod szyja dopiero w domu.

Okazało się, że dziwnie trzeszczy/ skrzypi np. podczas oglądania się za siebie...

Czy to normalne?

Podejrzewam niską jakość wypełnienia...

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Kali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam jakiegoś dobrego zegarka dla nastolatka (konkretny wiek raczej nie jest potrzebny i w sumie dobrze). Dobrze by było, gdyby mieścił się w przedziale cenowym do około 800 zł oraz był w takim stylu, by można było go założyć zarówno do koszuli, jak i do np. bluzki z długim rękawem. Wiem, że znalezienie czegoś takiego może być trudne, ale byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś coś jednak wyszukał i zaprezentował. Choć jak już naprawdę nic się nie znajdzie, to jednak wolałbym zegarek pasujący do koszul (najczęściej ubieram białą koszulę w małe, błękitne kratki) :)

PS.

Z tego co wiem kolor skórzanego paska od zegarka powinno dobierać się do innych skórzanych elementów stroju, czyli m.in. paska i butów. Tak więc od razu mówię, że najczęściej noszę zarówno pasek jak i buty z czarnej skóry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka własna Apartu, czyli Aztorin - niezłe zegarki. Sam mam jeden już dwa lata i sobie chwalę.

Aktualnie mam jeden; biała koperta, na bransolecie. Na drugi czy trzeci mnie aktualnie nie stać, więc chodzę codziennie z tymże Aztorinem- dwa lata minęły i stan idealny! :)

Także tą markę mogę polecić; solidne wykończenie, ładny, elegancki wygląd. W 800zł powinien się kolega zmieścić; jeśli nie, to wiem, że dosyć często Apart ma wyprzedaże.

Dla przykładu; ja swój kupiłem za 300zł; na początku był wystawiony za 1200zł ale ze względu na "włosowate zarysowania bransolety" cena zjechała w dół - ja nie narzekam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.