Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzisiaj kończy się promocja w Bytomiu na kurtki i płaszcze i zastanawiam się czy nie skorzystać. Niestety nie mam możliwości przymiarki, ba przymierzyć będę mógł dopiero w połowie listopada. W regulaminie sklepu jest napisane, że zwroty można robić w terminie do 14 dni, czy standardem nie jest 30 dni? Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat jakości, krojów płaszczy oferowanych przez Bytom? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przepisami na odstąpienie od umowy, przy sprzedaży na odległość, konsumentowi przysługuje 10 dni. 

 

Termin Bytomia to wręcz ukłon w stosunku do klientów :)

 

Ostatnio na forum były dwie foto-próby wpasowania się w płaszcze Bytomia przez kolegów i nie wypadały one zbyt okazale. Ja np. w ich rozmiarówkę nie jestem w stanie utrafić na miejscu w salonie, a co dopiero wysyłkowo :)

 

No i kwestia krój/jakość - w promocji 2 za 1, to cena jest adekwatna do oferty. W cenach regularnych IMHO nie warto. Sugeruję bacznie śledzić skład materiału, bo potrafią zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany wpisem Mr. Vintage na swoim blogu mam do was pytanie, gdzie w polskich sieciówkach dostanę kardigany? Szukam czegos podobnego do:

http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5%BCczyzna/swetry/kardigany/kardigan-z-grubej-dzianiny-c508608p2042589.html

W odcieniach szarości, granatu itp.

Dzieki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie dotyczące usługi pralniczej związanej z zaprasowywaniem tzw. trwałych kantek. Otóż ostatnio zapytałem o to w sieciówce 5aSec - Pani poinformowała mnie, iż zabieg polega na zaaplikowaniu sylikonu, który wytrzymuje do 5/6 prań/czyszczeń i jest nieszkodliwy dla materiału spodni. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej materii - warto? Cz faktycznie jest to niegroźne dla spodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie dotyczące usługi pralniczej związanej z zaprasowywaniem tzw. trwałych kantek. Otóż ostatnio zapytałem o to w sieciówce 5aSec - Pani poinformowała mnie, iż zabieg polega na zaaplikowaniu sylikonu, który wytrzymuje do 5/6 prań/czyszczeń i jest nieszkodliwy dla materiału spodni. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej materii - warto? Cz faktycznie jest to niegroźne dla spodni?

 

Nazywa się to "super kantki" w czasach przedforumowych nie badając co to takiego zleciłem usługę. Na ciemnych nie było widać dzieła zniszczenia, na beżowych..... (pominę milczeniem). Generalnie omijaj szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

nie znalazłem odpowiedzi w dziale „buty”, zatem postanowiłem zapytać w tym, dość uniwersalnym temacie.

 

Mam zamiar kupić sobie broguesy, które mają czubki ciemniejsze od reszty buta.

Tu jest link: http://www.sklep.klasycznebuty.pl/308,berwick-3561-tan-ls.html

 

I teraz pytanie: czy powinienem używać do czubków oddzielnego, ciemniejszego kremu i wosku? Jakie macie doświadczenia z pielęgnacją takich butów?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siata:

Lepiej brać ze strony brytyjskiej - 100 GBP za 4 koszule (zapłacisz około 540 PLN zamiast 590).

 

xkoziol:

Czasem jest taniej - zdarzają się ograniczone czasowo kody promocyjne nawet do -15% na wszystko. Rozsyłają je mailem/tradycyjną pocztą ale i przez google można je znaleźć. Wtedy wychodzi 85 GBP/ 119 EUR za 4 koszule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

zakupiłem na allegro marynarkę dwurzędową 6x2 ze złotymi guzikami w kolorze ciemno szarym marki Marks&Spencer, ale we wszystkich dwurzędówkach zapinamy na prawą stronę, tzn każdą marynarkę czy kurtkę, ale w tej marynarce zapinam na lewą stronę na brustaszę i czy to jest dopuszczalne? Czy mam ją przerobić na prawą stronę dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.