Jump to content

[Miler Bespoke Tailoring] Dwurzędowy garnitur z prążkowanej flaneli


4inHand
 Share

Recommended Posts

Ciężko się siada ;)

 

Może nie ciężko, ale na pewno mniej komfortowo niż przy rozpiętej marynarce jednorzędowej. Dodatkowo jeśli noszący marynarkę trochę się przygarbi to poły marynarki mogą się mocno otworzyć. Dwurzędówka potrafi też podejść bardzo wysoko do góry w czasie tańca kiedy trzeba trzymać ramę (warto o tym pamiętać zamawiając np. smoking na wesele). Ogólnie są przepiękne, ale mniej uniwersalne.

Link to comment
Share on other sites

Na bardziej oficjalnej uroczystości (spotkanie biznesowe, obiad w gości) nie rozpinamy, w biurze dowolnie, ja rozpinam. Upierdliwe jest tylko ciągłe zapinanie, szczególnie jak ktoś często wstaje od biurka. 

Ja wtedy zapinamy na szybko tylko na zewnętrzny. 

 

Gratuluję, to jest 100% power suit. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

IMO rozpięta dwurzędówka wygląda bardzo źle, ale tak naprawdę nie rozpinam jej siadając bo gdybym za każdym razem miał uporać się ze wszystkimi guzikami włączając w to ten wewnętrzny, to mój dzień musiałby mieć pewnie kilkadziesiąt minut więcej. Wolę w tym czasie zapalić cygaro albo napić się whisky :P 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Swietny garnitur Tomku! Powodzenia w rozwoju pracowni i zeby wszystkie kolejne realizacje, a zwlaszcza te dla klientow, byly tylko co raz lepsze.

 

Czy moglbys zaprezetowac na zdjeciach te detale spodni, o ktorych mowiles?

 

Dzięki :D Dodałem jeszcze jedno zdjęcia do pierwszego posta.

Link to comment
Share on other sites

Garnitur piękny :)

4inHand, z tego co mi się wydaję jesteś raczej niską osobą o szerokich barkach. Czy węższa nogawka nie wydłuża i wyszczupla sylwetki? Jeżeli tak to co wpłynęło na wybór stosunkowo szerokiej nogawki?

 

Jestem bardzo przeciwny "fobiom optycznym" (tak je nazywam:P). Można zatem założyć, że nogawka mnie pogrubia, a prążek wyszczupla więc efekty się zerują :P A tak poważnie to uważam, że jest prawdą, ze wiele zabiegów optycznych wyszczupla, ale konieczne jest stosowanie ich w kontekście i ze zrozumieniem, a nie na ślepo i zawsze. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego nie noszę szerokich nogawek, możesz przeczytać mój art. na ten temat --> http://milerszyje.pl/upadek-trendow.html

Link to comment
Share on other sites

Szersza nogawka pozwala na uzyskanie zbliżonych do ideału, prostych linii spodni (kantów). Widać to wyraźnie na jednym ze zdjęć. Węższa nogawka załamuje się w kolanie - tym bardziej, im jest węższa i im nogi są bardziej umięśnione (uda, łydki). Proste linie na wąskiej nogawce mogą się udać tylko i wyłącznie wtedy, gdy nogi są, delikatnie ujmując, szczupłe.

Link to comment
Share on other sites

Garnitur totalnie zaorał temat. Jest cudowny. Spodziewałem się granatowego, ale szarość też super. Swoją drogą pierwsze zdjęcie wygląda jakby było z jakiegoś artykułu za 20 lat opisującego Tomka Milera, który wykupił wszystkie destylarnie i, w którego garniturach chodzą wszyscy prezydenci świata. Tak trzymaj!

Link to comment
Share on other sites

Super, że zdecydowałeś się na wpis także tutaj, nie tylko na swoim blogu!

 

Dwurzędówka - cóż, od pięciu minut oglądam zdjęcia, aby się do czegoś doczepić, i nie mam do czego. Znakomicie dobrany garnitur do Twojego typu sylwetki. Gratulacje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fantastyczny garnitur!

Po obejrzeniu Wilka z Wall Street zastanawiałem się, jaką definicję właściwie ma power suit. Poczytałem, dowiedziałem się, od tamtego czasu jeszcze wiele przykładów widziałem.

Doszedłem do wniosku, że definicja to jedno, ale power suit roztacza niepowtarzalną aurę jak właściciel się w nim pewnie czuje. Twój jest absolutnie power!

Podpinam się pod prośbę o zdjęcie tkaniny z bliska, wygląda fenomenalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.