Skocz do zawartości

Zaprezentuj swój zakup- [zakupy grupowe klasycznebuty.pl -marzec 2015] Part 3


lupin

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tylko tyle. Wielki szacunek dla kolegi Wiltom za organizację. Żałuje że się nie załapałem. A druga sprawa firmy z górnej półki też mają wtopy. I jakoś to przeżyłem dostałem buty i rekompensatę ( za cierpliwość) na dalsze zakupy. Więc szanowni Dżentelmeni nie zachowujcie się jak dzieci.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc szanowni Dżentelmeni nie zachowujcie się jak dzieci.

Dzięki Dżentelmenie, za tak wnikliwą ocenę ponad 30 forumowiczów dociekających co się dzieje z ich zamówieniem...  :?

-----

 

Jestem po rozmowie z właścicielem.

Wg info od niego dziś przygotowywane są zestawy wysyłki, a poszczególni zamawiający mają być obdzwaniani. Wysyłki mają być nadane dziś i ew. w weekend.

W zamian za niedostępne kosmetyki mogłem wziąć kupon rabatowy bądź kosmetyki Saphira. 

Nie wiem w sumie czy jest opcja aby dosłali w późniejszym terminie kosmetyki Famaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w imienu sklepu Klasycznebutypl informuję i potwierdzam, ze w dniu wczorajszym zostały wysłane pierwsze zamówienia. Wszyscy Klienci zostali poinformowani mailowo lub sms-em. Kolejne  wysyłki będą realizowane w poniedziałek oraz po otrzymaniu butów od producenta w przyszłym tygodnu. Będziemy Państwa informować oraz podamy numer do monitorowania przesyłki.

pozdrawiam

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w imienu sklepu Klasycznebutypl informuję i potwierdzam, ze w dniu wczorajszym zostały wysłane pierwsze zamówienia. Wszyscy Klienci zostali poinformowani mailowo lub sms-em. Kolejne  wysyłki będą realizowane w poniedziałek oraz po otrzymaniu butów od producenta w przyszłym tygodnu. Będziemy Państwa informować oraz podamy numer do monitorowania przesyłki.

pozdrawiam

Dominika

Dziękujemy. Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja następny, dzisiaj odebrana paczucha, nie wytrzymałem i w pracy rozpakowałem i wsadziłem na nogi. Rozmiar dobry. Kopyto smuklejsze niż w Shoepassion, jedynych oksfordach, które mam. Przyszwa jeszcze nie do końca się schodzi, ale rozejdzie się, powinno być ok, bo czuję potencjał rozchodowy. Korek pod piętą nieco inaczej uformowany w obu butach, powinno się też uleżeć. Śmiesznie jest, bo obcasy są w ciut innej płaszczyźnie niż przód, podejrzewam, że się dotrą. Są na Redenbachach. Mam wrażenie, że mniej ślizgają się na posadzce niż Shoepassion. Poza tym takich mądrych rzeczy nie napiszę. Reszta jak ma być, pasty Saphir, prawidła odpowiednie.

post-5711-0-09634000-1427718769_thumb.jp

post-5711-0-61531800-1427718770_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.