Skocz do zawartości

Zaprezentuj swój zakup- [zakupy grupowe klasycznebuty.pl -marzec 2015] Part 3


lupin

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też cierpliwie czekam ;) Ale chyba była mowa o nawet 2 miesiącach Wojciechu

 

Była mowa o 2-3 i to jest jak najbardziej akceptowalne. Informacja była wskazana na początku

Zaraz po zamówieniu pytałem sklep o termin dostawy konkretnego rozmiaru Loake, otrzymałem taką odpowiedź: "Termin dostawy wynosi dla tego modelu ok. 3 tygodni." i było to dokładnie 6 tygodni temu... Dopiero dzisiaj po telefonie dowiedziałem się, że może będą w przyszłym tygodniu. Swoją drogą nie podoba mi się to, że sam muszę wydzwaniać do sklepu i dopytywać o opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zdjęcie nie pokazuje czy pięty są wyrównane, a jeżeli są to przy identycznym rozmiarze faktycznie różnica długości wydaje się znaczna, z czym masz problem?

Celowo ustawiłem buty nierówno piętami aby Was zmylić :D

Oczywiście, że są wyrównane. 

Oba to rozmiar 8UK. Oba są na mnie idealne. W żadnym nie czuję niepotrzebnego 'luzu'. 

 

@uke, modelu ze zdjęcia nie ma już w ofercie CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie rozchadzania / łamania swoich monk'ów.

Czuby podeszw dość szybko się ścierają. Pewnie jest to mocne zwłaszcza na początku, gdy buty są sztywne.

Dla zabezpieczenia podbiłem je metalowymi żabkami.

Czy ktoś z Was ma Berwick'i z podeszwą JR? Czy jest bardziej trwała niż standardowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dzis dotarly do mnie monki od Berwick-a. To moje pierwsze "porzadne" buty klasyczne, musze przynac, ze jestem zachwycony. 

Mam pytanie lewy but wydaje mi sie bardziej matowy i ciemniejszy od prawego. Przy innym swietle jest tak samo, co mysliscie o tym ?

 

post-6487-0-68448400-1431084549_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dzis dotarly do mnie monki od Berwick-a. To moje pierwsze "porzadne" buty klasyczne, musze przynac, ze jestem zachwycony.

Mam pytanie lewy but wydaje mi sie bardziej matowy i ciemniejszy od prawego. Przy innym swietle jest tak samo, co mysliscie o tym ?

W razie rozbieżności w kolorze sklep zawsze wymieni towar. Z drugiej strony jeśli to niewielkie różnice można to załatwić kremem i pastą ;) temat co prawda dotyczy zakupów grupowych, ale i tak dzięki za odzew :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, na stronie napisane jest, ze sa one koloru brazowo-kasztanowego. Na zywo sa kasztanowo-burgundowe ? Taka hybryda, ale wygladaja naprawde rewelacyjnie. Jakosc wykonania super, no i najbardziej urzekl mnie zapach skory i chyba kleju (taki zapach prawdziwego, starego zakladu szewskiego) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.