Skocz do zawartości

Zaprezentuj swój zakup- [zakupy grupowe klasycznebuty.pl -marzec 2015] Part 3


lupin

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie też już doszły brązowe monki berwicka. Naprawdę świetnie wyglądają. Niestety za duże :(:(:( . Dziś lub jutro odsyłam. I znowu trzeba będzie poczekać:(. Nie rozpakowywałem prawideł. Może ktoś napisać czy takie na 42 będą pasowały na 41? Nie wiem czy je tez odesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już doszły brązowe monki berwicka. Naprawdę świetnie wyglądają. Niestety za duże :(:( :( . Dziś lub jutro odsyłam. I znowu trzeba będzie poczekać :(. Nie rozpakowywałem prawideł. Może ktoś napisać czy takie na 42 będą pasowały na 41? Nie wiem czy je tez odesłać?

Dobrze rozumiem, że pytasz czy prawidła dopasowane do rozmiaru 42 będą tak samo dopasowane do rozmiaru 41? ;)

Odsyłaj wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już doszły brązowe monki berwicka. Naprawdę świetnie wyglądają. Niestety za duże :(:(:( . Dziś lub jutro odsyłam. I znowu trzeba będzie poczekać:(. Nie rozpakowywałem prawideł. Może ktoś napisać czy takie na 42 będą pasowały na 41? Nie wiem czy je tez odesłać?

Mogą być za szerokie i niepotrzebnie rozpychać but.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już doszły brązowe monki berwicka. Naprawdę świetnie wyglądają. Niestety za duże :(:( :( . Dziś lub jutro odsyłam. I znowu trzeba będzie poczekać :(. Nie rozpakowywałem prawideł. Może ktoś napisać czy takie na 42 będą pasowały na 41? Nie wiem czy je tez odesłać?

 

Mam te buty w rozmiarze 41 i prawidła oznaczone jako 40/41.

Ledwo się mieszczą na długość. Po włożeniu jest ledwie 2 milimetry przerwy między jedną a drugą drewnianą częścią. 

Spytaj w sklepie czy nie lepsze byłyby jeszcze mniejsze prawidła tj. rozmiar 39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie załapałem się na zakupy grupowy ale przedwczoraj zamówiłem sobie pierwsze ramowo szyte buty z KB.

 

Jestem pod wrażeniem zarówno obsługi jak i tempa wykonania zamówienia :) I mogę potwierdzić, właściciel Pan Zbyszek jest bardzo miłą i rzeczową osobą :)

 

Wczoraj doszły....a dziś już rozdziewiczyłem prawego o chodnik (Porada na przyszłość, w nowych butach trzeba patrzeć pod nogi bo mózg chyba nie do końca przelicza nową odległość czubka buta i można nie wymierzyć podejścia pod krawężnik...) ... podobno pierwszy raz boli najbardziej...

Black Calf 3010 :)

post-6295-0-01414900-1428065826_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje monki nareszcie doszły. Rozmiar trafiony w punkt, chociaz miałem solidne obawy czy G to w rzeczywistości G- mam bardzo szeroką stopę. Kolor czekoladowy, bardzo ładny. Jak oceniacie ich kopyto?

Chętnie rzucił bym okiem na więcej zdjęć, różnych ujęć. Niekoniecznie na nodze. Jaki to rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dark- rozmiar 42. But jest dość wydłużony co zobaczyłem dopiero na zdjęciach, na żywo nie rzuca się to w oczy. Rozmiar według mnie idealny chociaż tak jak pisałem, mam wrażenie że jest delikatnie wydłużony z przodu- w mniejszy na pewno bym się nie wcisnął, But dobrze podtrzymuje nogę w podbicu. Postaram się wrzucić później więcej zdjęć, niestety nieprędko bo po pierwszej przebierzce mam niemiłosiernie obtarte pięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem w piątek. Buty ładne, zgodnie z oczekiwaniem. Rozmiar dobrany dobrze, choć rzeczywiście są one obszerne wewnątrz. Niestety, dostałem kosmetyki nieco inne od wskazanych w zamówieniu, ale to szczegół... 

 

@wiltom, dzięki za organizację zamówienia i poświęcony czas!

post-1015-0-77114600-1428923742_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem pierwszą z kilku zamówionych par. Czy ktoś z Was zamawiał prawidła do tych butów.

Do rozmiaru 8 otrzymałem prawidła oznaczone 41/42. Są tak duże, że z trudem mieszczą się w bucie..

Mam buty rozmiar 41 i prawidła oznaczone 40-41 i jest podobnie.

Tzn prawidła się mieszczą ale są ściśnięte niemal maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do berwicków 3010 w  rozmiarze  6,5 dostałem prawidła 39/40 ( mam w sumie 3 pary butów od nich w tym rozmiarze , na tym kopycie i z takim rozmiarem prawideł - prawidła pasują idealnie )

 

zdjęć nie wklejam z powodów estetycznych  :) - mam bardzo wysoką nogę na podbiciu więc przyszwa nie ma prawa się zejść i skóra buta się zaczyna nieładnie marszczyć  :)

ale piep***ć to

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.