Jump to content

[Poznań] - Miler Bespoke Tailoring - pracownia krawiecka


Czapla
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj na swoim facebooku Tomek Miler podał informację, że otworzył pracownię krawiecką. Na pewno napisze coś więcej na forum jak się tutaj pojawi. Jestem ciekaw ile z jego ostatnich garniturów/kamizelek/płaszczy było wykonane "u siebie", jak będzie poziom cenowy itd. Przyznać się, kto już złożył zamówienie na swoje bespoke u Tomka? :)

Link to comment
Share on other sites

Cudowna wiadomość. Z produktów oferowanych w Pańskim sklepie jestem niezmiernie zadowolony i mam nadzieję, że w przyszłości będę także miał okazję wypróbować nową usługę. Tymczasem jak pozostali, życzę powodzenia i trzymam kciuki za pełen sukces przedsięwzięcia! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Również gratuluję :) Do Poznania mam dużo bliżej niż do Warszawy i nie wykluczam, że w najbliższej przyszłości do was zajrzę. Oczywiście domyślam się, że końcowa cena garnituru zależy od wielu różnych czynników, ale czy mógłbyś zakreślić czysto orientacyjnie widełki za tzw. podstawę ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

Na tym etapie nie odpowiem publicznie na pytania o cenę. Mogę powiedzieć wprost, że chcę grać w pierwszej lidze i stawiam na najwyższą jakość, a nie najniższe ceny. Wiem, że to wymijająca odpowiedź i przepraszam za to. Jedno jest pewne, wizyta u nas celem sprawdzenia oferty w przypadku konkretnego zamówienia nie kosztuje nic :)

Warto dodać także, że podpisałem (na razie unilateralnie) umowę o członkostwie wspierającym BWB. Po bilateralnym podpisaniu, będę mógł zaoferować osobom związanym z forum rabat również na usługi krawieckie więc zainteresowani forumowicze z pewnością będą mogli u mnie szyć na preferencyjnych warunkach.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie jest to tajemnica to będę wdzięczny za odpowiedź dlaczego zdecydowałeś się na pozostawienie trzech oddzielnych marek. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Jeszcze nie podjąłem ostatecznych decyzji dot. brandingu. MM na pewno będzie oddzielna. Co do reszty nie wiem. Mam jeszcze kilka asów w rękawie dot. oferty GC, ale ujawnię je dopiero przy okazji otwarcia sklepu w Poznaniu :)

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, że wrócę do tematu cen. Chciałbym tylko zapytać czy coś się zmienia w stosunku do cen, które obowiązywały poprzednio, z podwykonawcami?

 

Poza tym, gratuluję. Świetnie obserwować jak biznes napędzany pasją rozwija się. 

 

Tak zmienią się z uwagi na zmianę nakładu pracy ręcznej, sposobu wykończenia i całkowitą zmianę wkładów i dodatków.

Link to comment
Share on other sites

Lusto jest przegenialne :D "Think big" :D

 

Myślałeś o jakimś drugim, mniejszym "przenośnym", co by można było łatwo zobaczyć swoje plecy?

 

Może to oczywista oczywistość i w ogóle niepotrzebnie pytam, bo nie byłem nigdy w atelier krawieckim z wyższej półki - ale to zawsze moja bolączka, że bez wykręcania szyi do lustra nie mam jak obejrzeć pleców. Z reguły proszę kogoś o zrobienie zdjęcia telefonem. Lekkie lustro do ustawienia jako drugie na oko rozwiązałoby ten problem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.