Skocz do zawartości

[Poznań] - Miler Bespoke Tailoring - pracownia krawiecka


Czapla

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na swoim facebooku Tomek Miler podał informację, że otworzył pracownię krawiecką. Na pewno napisze coś więcej na forum jak się tutaj pojawi. Jestem ciekaw ile z jego ostatnich garniturów/kamizelek/płaszczy było wykonane "u siebie", jak będzie poziom cenowy itd. Przyznać się, kto już złożył zamówienie na swoje bespoke u Tomka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna wiadomość. Z produktów oferowanych w Pańskim sklepie jestem niezmiernie zadowolony i mam nadzieję, że w przyszłości będę także miał okazję wypróbować nową usługę. Tymczasem jak pozostali, życzę powodzenia i trzymam kciuki za pełen sukces przedsięwzięcia! 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję :) Do Poznania mam dużo bliżej niż do Warszawy i nie wykluczam, że w najbliższej przyszłości do was zajrzę. Oczywiście domyślam się, że końcowa cena garnituru zależy od wielu różnych czynników, ale czy mógłbyś zakreślić czysto orientacyjnie widełki za tzw. podstawę ?

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

Na tym etapie nie odpowiem publicznie na pytania o cenę. Mogę powiedzieć wprost, że chcę grać w pierwszej lidze i stawiam na najwyższą jakość, a nie najniższe ceny. Wiem, że to wymijająca odpowiedź i przepraszam za to. Jedno jest pewne, wizyta u nas celem sprawdzenia oferty w przypadku konkretnego zamówienia nie kosztuje nic :)

Warto dodać także, że podpisałem (na razie unilateralnie) umowę o członkostwie wspierającym BWB. Po bilateralnym podpisaniu, będę mógł zaoferować osobom związanym z forum rabat również na usługi krawieckie więc zainteresowani forumowicze z pewnością będą mogli u mnie szyć na preferencyjnych warunkach.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest to tajemnica to będę wdzięczny za odpowiedź dlaczego zdecydowałeś się na pozostawienie trzech oddzielnych marek. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Jeszcze nie podjąłem ostatecznych decyzji dot. brandingu. MM na pewno będzie oddzielna. Co do reszty nie wiem. Mam jeszcze kilka asów w rękawie dot. oferty GC, ale ujawnię je dopiero przy okazji otwarcia sklepu w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że wrócę do tematu cen. Chciałbym tylko zapytać czy coś się zmienia w stosunku do cen, które obowiązywały poprzednio, z podwykonawcami?

 

Poza tym, gratuluję. Świetnie obserwować jak biznes napędzany pasją rozwija się. 

 

Tak zmienią się z uwagi na zmianę nakładu pracy ręcznej, sposobu wykończenia i całkowitą zmianę wkładów i dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusto jest przegenialne :D "Think big" :D

 

Myślałeś o jakimś drugim, mniejszym "przenośnym", co by można było łatwo zobaczyć swoje plecy?

 

Może to oczywista oczywistość i w ogóle niepotrzebnie pytam, bo nie byłem nigdy w atelier krawieckim z wyższej półki - ale to zawsze moja bolączka, że bez wykręcania szyi do lustra nie mam jak obejrzeć pleców. Z reguły proszę kogoś o zrobienie zdjęcia telefonem. Lekkie lustro do ustawienia jako drugie na oko rozwiązałoby ten problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.