Skocz do zawartości

[Poznań] - Miler Bespoke Tailoring - pracownia krawiecka


Czapla

Rekomendowane odpowiedzi

Lusto jest przegenialne :D "Think big" :D

 

Myślałeś o jakimś drugim, mniejszym "przenośnym", co by można było łatwo zobaczyć swoje plecy?

 

Może to oczywista oczywistość i w ogóle niepotrzebnie pytam, bo nie byłem nigdy w atelier krawieckim z wyższej półki - ale to zawsze moja bolączka, że bez wykręcania szyi do lustra nie mam jak obejrzeć pleców. Z reguły proszę kogoś o zrobienie zdjęcia telefonem. Lekkie lustro do ustawienia jako drugie na oko rozwiązałoby ten problem :)

 

Nie chce zbyt mocno uprzedzać faktów. Mogę natomiast powiedzieć, że z 200m2 drugiego piętra wydzieliłem około 40m2 przeznaczonych wyłącznie na miejsce do przymiarek. Lustro ze zdjęcia ma 2,2m wysokości i oczywiście za nim będzie drugie lustro na kółkach do oglądania pleców.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, 

przeglądam czasem Twoje zdjęcia na instagramie i powiem Ci że część która dotyczy Twojej pracowni zawsze wywołuje u mnie wielkie "wow", zarówno jakością detali jak i rozmachem :) trzymam kciuki za powodzenie.

 

Zawsze podziwiałem ludzi którzy potrafili ze swojego hobby stworzyć swoją pracę, która oprócz dochodu przynosi jeszcze satysfakcję czerpaną z obcowania z obszarem zainteresowania :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, 

przeglądam czasem Twoje zdjęcia na instagramie i powiem Ci że część która dotyczy Twojej pracowni zawsze wywołuje u mnie wielkie "wow", zarówno jakością detali jak i rozmachem :) trzymam kciuki za powodzenie.

 

Zawsze podziwiałem ludzi którzy potrafili ze swojego hobby stworzyć swoją pracę, która oprócz dochodu przynosi jeszcze satysfakcję czerpaną z obcowania z obszarem zainteresowania :)

WOW! Wielkie dzięki za tak miłe słowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać także, że podpisałem (na razie unilateralnie) umowę o członkostwie wspierającym BWB. Po bilateralnym podpisaniu, będę mógł zaoferować osobom związanym z forum rabat również na usługi krawieckie więc zainteresowani forumowicze z pewnością będą mogli u mnie szyć na preferencyjnych warunkach.

 

Kiedy bilateralny podpis? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dodatki, które mam na sobie pochodzą z mojej nowej kolekcji, która dostępna będzie pod nową marką. Już dzisiaj chciałbym pokazać Wam nowe logo, które ma kojarzyć się z luksusowymi ubraniami, łącząc w sobie elementy tradycyjne i możliwość dobrego propagowania się w mediach cyfrowych. Oczywiście nowe logo musi oznaczać całkowicie nowy sklep internetowy icon_biggrin.gif

A ponieważ lubię działać z rozmachem, otwarcie nowego sklepu połączę z otwarciem portalu lifestyle’owego dla mężczyzn (nie tylko o ubraniach) i wprowadzeniu długo wyczekiwanego nowego produktu marki ManufakturaMiler."

Pan Tomek idzie szeroooooko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak zrobiłem! Mam ujednolicony logotyp MILER, który ma zarówno reprezentację graficzną jak i możliwość dopiska. Mam go w wersjach: 

 

MILER SPIRITS & STYLE

MILER BESPOKE TAILORING

MILER MTM

MILER LUXURY SHIRTS

MILER ACCESSORIES

 

------------

 

Natomiast Manufaktura Miler to na razie inna bajka. Życie tak się ułożyło, że marka ma szansę aspirować do mainstreamu. A ponieważ jej logo jest już znane, na razie unikam kolejnego rebrandingu.

 

Oczywiście mam też w rękawie opcję MILER LEATHERWORKS i może kiedyś połknę powyższe słowa, ale nie chcę tego robić ponieważ jestem zadowolony z obecnego stanu rzeczy.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się kwestia publikacji wpisów na MilerSzyje kontra GC? :D Bo CI się jeszcze dualizm redakcyjny trochę zrobił... :D

 

Żaden problem, ogarniemy to w mig. W tej chwili jestem autorem niektórych tekstów na GentlemansChoice.pl , ale nie zakładam, że tak będzie zawsze. Chciałbym stworzyć wspaniały i świeży portal dla mężczyzn, na którym piszą osoby kompetentne w swoich dziedzinach wiedzy. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem (a Tomek pewnie jest wdzięczny) ilu profesjonalnych doradców się odezwało! Bez Was grupa Miler chyba nie przetrwałaby Q2.

 

Nieeee, lubię zabawne przytyki :P Każdy popełnia błędy albo chwilami jest gorszy niż w szczycie formy (tak jak marka podczas rebrandingu). Krytyka forumowiczów BWB jest łagodna, na FB dopiero mam konsultantów i audytorów, którzy znają się na biznesie :P Mogą nauczyć mnie wszystkiego :D Żal nie skorzystać :P Tak czy inaczej przeprowadziłem rebranding żeby być mocniejszym graczem i oczywiście (mam nadzieję, że) w nieodległej przyszłości nim będę :P 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.