Skocz do zawartości

[Poznań] - Miler Bespoke Tailoring - pracownia krawiecka


Czapla

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne - można się 'rozwinąć' w przeciwieństwie do ogólnopolskich programów 'śniadaniowych' ;-)

...'Wjazd do garażu'  - Mistrz  :-P

 

Ps. Tomku, a w mankiecie guzik się 'zwolnił' czy zegarek się nie mieści?  :P

 

Zegarek ma za grubą kopertę pod ten mankiet, a ja nie znoszę szyć koszul z jednym mankietem większym. Zwykle rozwiązuję ten problem szyjąc koszulę z mankietem na dwa guziki jeden nad drugim i rozpinając tylko dolny, ale akurat w tej koszuli mam mankiety na jeden guzik (które są na mnie ładniejsze bo nie jestem wysoki) więc rozpinam go celowo (chociaż nie zrobiłem tego myśląc o tym występie. Byłem tam raczej "z marszu". Jeśli koszuli rękawy mają poprawnie ustaloną długość rozpięcie mankietu to żaden problem ponieważ rękaw koszuli nie wyjeżdża z rękawa marynarki "jak z garażu" ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd go garażu, ciekawe xD Ja osobiście bardzo lubię w ten sposób zawiązać krawat. Mam nadzieję, że na ulicy nie mają ze mnie beki.

 

IMO nie do końca Ty wybierasz kształt łezki ponieważ on bardzo zależy od jakości wypełnienia krawata. Jeśli krawat ma tandetne wypełnienie "wjazd do garażu" może sięgać nawet kilkunastu cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe. Ja zauważyłem raczej, że im lepszy(tj. droższy i uznanej marki) mam krawat, to tym łatwiej uzyskać łezkę przypominającą wjazd. Moje poczucie estetyki podpowiadało mi, że im dłuższa tym lepsza. Mam teraz mętlik :)

Mam jeden krawat od Hawes & Curtis. Jest to raczej jeden z gorszych i bardzo trudno na nizn uzyskać łezę, a jak już to małą. Wypełnienie wydaje się po prostu dziadowskie.

Jak oceniasz łezki, ktore tworzy sobie Obama?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, obejrzałem, z Szefem się spotkałem, na zaplecze wpuszczony zostałem:-)

Tomku, serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.

Wszystkim Kolegom polecam wizytę na Podgórnej - jedyne takie miejsce na południe od Londynu i na północ od Neapolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.