Skocz do zawartości

Muzyka dla naszych uszu


booe

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tylko piątą. Najgorsze, że nie ma jak zdobyć DVD.

A próbowałeś się dogadać po kolumbijsku? http://www.entertainmentstore.com.co/ms ... mentarios/

;)

Me gusta kapusta, nic nie rozumiem :evil: Nie mogli, jak ludzie, wrzucić tego na ebay? Założę się, że kilka(naście) tysięcy osób kupiłoby to DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moze komus sie spodoba, filmu nie widzialem i watpie, ze zobacze, bo wyglada malo ciekawie, w przeciwienstwie do muzyki:

Mówisz, że film nie warty obejrzenia? Kilkoro moich znajomych, w tym z kręgów baletowych, zachwycało się produkcją. Teraz mi zamieszałeś, czy uderzać do kina :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak daleko idacych wnioskow bym nie wyciagal;) widzialem kilka trailer'ow i wedlug mnie bedzie mocno taneczny, a to mnie zbytnio nie kreci. Kregi baletowe zachwycone po calosci, bo to przeciez bardzo bliskie temu, co robia. Powiem tak, gdybym mial isc w grupie znajomych, ktorzy cisneliby mocno na ten film, to bym poszedl, ale sam z siebie specjalnie sie nie wybiore.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na tamte lata wyprzedzal chyba mocno to co sie dzialo w polskiej muzyce.

Zdecydowanie, muszę przyznać, że beaty z płyt Grammatika robiły na mnie większe wrażenie niż cała reszta. Dorzucam swój ulubiony utwór:

Jeśli ktoś nie słyszał polecam zapoznać się z zespołem Warsaw Stompers. Warszawa, rok ok. 1965, a brzmi jak zza oceanu :) :

http://www.youtube.com/watch?v=cl_i1O7CTYA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowboy Bebop - kreskówki też mogą mieć niezłą oprawę muzyczną :) Serial, który kiedyś ze znajomymi uważaliśmy za kultowy.

A druga rzecz to naprawdę nietuzinkowa kapela łącząca zgrabnie gitary ze skrzypcami. Trochę rycerskiego plumkania, sporo hard&heavy osadzone mocno w klasyce gatunku oraz jazzujący pojedynek gitarowo skrzypcowy dla miłośników solowych popisów.

Jednym słowem SKYCLAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio słucham wszystkich (a właściwie prawie wszystkich) fortepianowych dzieł Ravela w wykonaniu Pascala Roge, wszystkich dzieł orkiestrowych Gershwina w wykonaniu Jeffreya Siegala z Orkiestrą Symfoniczną Saint Louis (dyryguje Leonard Slatkin) oraz Preludiów Debussy'ego w wykonaniu Waltera Giesekinga.

Choć akurat w tej chwili słucham Karnawału Schumanna w wykonaniu jakiegoś Stjepana Radica. :)

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.