Skocz do zawartości

Producenci butów: Berwick


Heathcliff

Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Opis wg producenta: 3637-K5/156

Wygląda to na "standardowy" model. Tabela rozmiarów ma adnotację

Quote

Uwaga: Niektóre marki mogą się różnić od wskazanych wymiarów, jednak stanowią one dobry punkt odniesienia.

Więc wygląda na to że to taka poglądowa, niby "uniwersalna" tabela, nie odnosząca się do konkretnego modelu czy nawet marki butów. Pod spodem są tabele dedykowane dla poszczególnych marek (spoiler: dla Berwicka nie ma). W każdym razie, noszę ten model butów w rozmiarze 42 i mam trochę nawet luzu, tymczasem tabela sugeruje mi jeszcze pół rozmiaru więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pytanie z gatunku tych, które są błahe ale nie daje mi ono spokoju. W  obu butach Berwick po tygodniu użytkowania część wyściółki buta zaczęła się odklejać. Co z tym zrobić? Normalne / nienormalne, pierdoła / nie pierdoła. Męczyć sklep? Użytkuję pierwsze droższe buty i zadziwiło mnie to.

IMG_20200213_184712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Kupiłem kilka dni temu  buty: Berwick 3637 K3 Brown  (2monk)

Rozmiar uk9 = 43 = 28,4cm

Moja stopa 28-28,2

Czy ktoś posiada taki model i ma odniesienie,bo szukam na stronie producenta rozmiarówki i magic nie ma nic...

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz skonkretyzować czego tyczy pytanie (kupiłeś i czekasz na buty, kupileś i nie jesteś pewien czy są dobre?) i co oznacza długość która podajesz dla 9uk?

U jednego producenta wkładka dla 9 uk może mieć 285 u innego 295 mm - wszystko zależy od kopyta etc.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eye_lip napisał:

Możesz skonkretyzować czego tyczy pytanie (kupiłeś i czekasz na buty, kupileś i nie jesteś pewien czy są dobre?) i co oznacza długość która podajesz dla 9uk?

U jednego producenta wkładka dla 9 uk może mieć 285 u innego 295 mm - wszystko zależy od kopyta etc.

 

 

 

Kupiłem i czekam aż przyjdą.

Z strony miller oznaczenie 9uk to według nich 28,4cm I tegość G.

Szukam oryginalnego oznaczenia producenta (berwick) a szczegolnie opinii ludzi ktorzy kupili taki model i wiedza co i jak.Ale nigdzie takiej informacji nie ma.

Wszystko dokładnie w poście opisałem,nie rozumiem czego jeszcze chcesz wiedzieć i czemu ma to służyć:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i czekam aż przyjdą.

Z strony miller oznaczenie 9uk to według nich 28,4cm I tegość G.

Szukam oryginalnego oznaczenia producenta (berwick) a szczegolnie opinii ludzi ktorzy kupili taki model i wiedza co i jak.Ale nigdzie takiej informacji nie ma.

Wszystko dokładnie w poście opisałem,nie rozumiem czego jeszcze chcesz wiedzieć i czemu ma to służyćdefault_smile.png?

Mi nie ma to służyć w niczym, chcesz pomocy to staram się zrozumieć w czym problem.

 

Zwykle dla stopy 275mm odpowiednie jest 8.5uk czyli wkładka oo 285mm - ja tak mam w C&J, AS etc. ale tak jak pisał Mosze to orientacyjne.

 

btw. Miler nazwisko ma Tomasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trochę się naczytałem o skórze na spodach. Interesują mnie  Berwick 3637. Jak z wymianą np na skórę z zelówką? Ktoś zajmuje się czymś takim, a może możliwe znaleźć szewca w okolicy, który umie to zrobić? Miałbym możliwość ogarnąć sobie włoska skórę na spody tylko pytanie czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Posiadam Berwicki 3010 w rozmiarze 7,5. Rozchodzenie ich było katorgą ale na szczęście się udało i są mega wygodne. Teraz rozglądam sie za mokasynami, czy ktoś posiada ten model:  https://macaronitomato.com/produkt/buty-berwick-8491-k6-brazowe/ i czy mógłby się wypowiedzieć na temat dopasowania? Mam wysokie podbicie i raczej szerszą stopę (najgorzej), przyszwa w moich 3010 się nie schodzi. Może ktoś ma porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.