Skocz do zawartości

Producenci butów: Berwick


Heathcliff

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, motpaw napisał:

 Gdzie znajdę Berwicki na nowym smuklejszym kopycie?Wymiary stopy lewej: długość 28,6; szerokość 10; tęgość śródstopia 24,8; tęgość podbicia 29 / wymiary stopy prawej: długość 28,3; szerokość 10,2; tęgość śródstopia 24,6; tęgość podbicia 28.Wymiary stopy lewej: długość 28,6; szerokość 10; tęgość śródstopia 24,8; tęgość podbicia 29 / wymiary stopy prawej: długość 28,3; szerokość 10,2; tęgość śródstopia 24,6; tęgość podbicia 28.

Spróbuj w Brogsie we Wrocławiu. Bardzo sympatyczni i pomocni ludzie go prowadzą. Jak byłem wiosną u Nich to prezentowali mi właśnie Berwicki na tym nowym kopycie, mogli ściągnąć pod zamówienie.

http://www.brogs.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy buty Berwick model 2509 będą się w ogóle nadawały na moją dość wąską stopę, tj. większy i mniejszy obwód 25 cm i 24,5. Jaki rozmiar ewentualnie byłby najbardziej optymalny dla mnie przy długości stopy 27 cm? Czy rozmiar 41 (wkładka 27,7 cm) nie będzie zbyt luźny i szwy się zejdą przy pierwszym założeniu? Czy ewentualnie możecie polecić jakieś ciemno brązowe brogsy oxfordy z Berwicka w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zmienił, bo to pierwsze moje buty od Berwicka, ale numer 7 ma wkładkę 28 cm, osobiście mierzyłem. Długość stopy dobrze zmierzona, nawet z lekko dociśniętą piętą. Zazwyczaj wybieram buty z wkładką 27,5 cm i są wtedy dobrze dopasowane. Teraz też chciałem tak zrobić, ale zasugerowałem się opiniami na forum, pan w sklepie również upierał się, że rozmiar 6,5 (40) będzie za mały. Niestety nie mogę zwrócić, bo podzelowałem, będę musiał z wkładkami i zapiętkami pokombinować, albo po prostu sprzedam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StanislawK napisał:

Nie wiem czy zmienił, bo to pierwsze moje buty od Berwicka, ale numer 7 ma wkładkę 28 cm, osobiście mierzyłem. Długość stopy dobrze zmierzona, nawet z lekko dociśniętą piętą. Zazwyczaj wybieram buty z wkładką 27,5 cm i są wtedy dobrze dopasowane. Teraz też chciałem tak zrobić, ale zasugerowałem się opiniami na forum, również pan w sklepie upierał się, że rozmiar 6,5 (40) będzie za mały. Niestety nie mogę zwrócić, bo podzelowałem, będę musiał z wkładkami i zapiętkami pokombinować, albo po prostu sprzedam.

 

Czemu zelowałeś nowe buty, miały dziury w podeszwie? Z ciekawości zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaskokoz napisał:

Czemu zelowałeś nowe buty, miały dziury w podeszwie? Z ciekawości zapytam.

Pytanie z tezą, że zelowaniu podlegają buty z przetartymi czy podziurawionymi podeszwami. Inaczej jest jak ktoś ma całą kolekcję butów na każdy dzień, albo porusza się parę kroków dziennie... do samochodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos nosił, albo przynajmniej mial w ręce Berwicki wykonane z cordovanu i może się podzielić opinia czy warto? Z jednej strony 2 tys. za buty z cordovanu to niezła cena, ale z drugiej boje sie jakiegoś haczyka (np cordovan cordovanowi nierówny, nie znam się dobrze na skórach)

https://www.gentlemanstore.eu/Berwick-Scarborough-Cordovan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Co myślicie o moich 4 letnich berwickach? Może nie dobrze to widać, ale szwy są całe, choć miejscami nieco poszarpane. Wiem, że to nie Edward Green, ale jestem trochę zszokowany, że takie buty rozwalają się po kilkudziesięciu założeniach. Po 4 latach raczej ich nie zareklamuje.
Wychodzi na to, że nie mają startu do takich ryłko czy innych gino rossi,a kosztują 2x tyle...

IMG_20221121_180134.jpg

IMG_20221121_180210_1.jpg

IMG_20221121_180226.jpg

IMG_20221121_180231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.