Jump to content

_harry

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About _harry

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  country side
 • Interests
  shoes, alcohol, watches.

Recent Profile Visitors

397 profile views
 1. _harry

  Producenci butów: Berwick

  Dziwnie to zabrzmi ale jak dla mnie to one są za duże na ciebie... Chyba że masz długą stopę i bardzo niskie podbicie.
 2. _harry

  AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?

  Część "skaz" jest nieistotna bo to "tylko buty" ale generalnie bym zwrócił.
 3. _harry

  Producenci butów: Berwick

  Buty powinny być w miarę wygodne tuż po założeniu. Z biegiem czasu mogą robią się tylko "wyjątkowo wygodne", dostosowywać się do nogi. Nadzieja na to że obcierające mocno buty się rozbiją jest pustą nadzieją. Nie życzę koledze w ciepły dzień stać przed ołtarzem ze spuchniętymi nogami, bolącymi palcami i perspektywą "pierwszego tańca"
 4. _harry

  Producenci butów: Berwick

  Nie ma to jak na własny ślub w ciasnych butach się wybrać. No ale skoro nic już teraz łatwe nie będzie to być może zrozumiem chęć umartwiania się.
 5. _harry

  Lżejsze i bardziej causalowe buty na lato

  Przy standardowym użytkowaniu (rotacja, ograniczona długość sezonu, kilkanaście wyjść) wybaczyłbym że się brudzą ale nie zaakceptuje zniszczeń konstrukcyjnych - to robienie w bambuko konsumenta.Źle dobrany materiał lub wady konstrukcyjne.Jeśli zakup to już naprawdę w promocji minus 70%
 6. _harry

  Lżejsze i bardziej causalowe buty na lato

  Buty które są domyślnie oceniane jako "na jeden sezon" na forum 'obuwniczym" powinny być piętnowane jako absolutnie nieakceptowalne.
 7. _harry

  Producenci butów: Berwick

  Rozmiarowo tęgość G nie zachwyca w Barkerach
 8. _harry

  Pomoc w pielęgnacji butów

  Zaraz pojawi się lista wątków o tym jakie renowatory stosować, jak usuwać pastę z butów aby "przygotować skórę pod kolejne pastowanie" i inne marketingowe zachęty. To tylko buty. Nic więcej. Własne myślenie i rozsądek mają zastosowanie również w tajemnym obszarze butów ramowo szytych. Oczyść, zastosuj porządną (nie znaczy że za 35 złotych) pastę z woskiem i ciesz się użytkowaniem. Skąd pomysł bezbarwnej pasty na czarne buty? To jakaś paranoja. Zdejmowanie pasty po kilkukrotnym użyciu butów to tylko nabijanie kabzy sprzedawcom wszelkiego rodzaju specyfików i strata czasu a nie logiczne zachowanie.
 9. Myślałem że to w miare normalne forum. Coś masz z głową? Co to zdjęcie ma wnieść do dyskusji?
 10. _harry

  Gniecenie w miejscu złamania butów

  Jeśli załamanie jest na krawędzi usztywnienia noska (jeśli usztywnienie jest) to małe szanse na rozbicie się tego miejsca.
 11. _harry

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Jaki to rozmiar? Bo ciężko wyczuć proporcje buta. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 12. _harry

  Czy tak powinna wyglądać skóra bydlęca po roku?

  Trochę mało naukowe podejście do eksperymentu. "Przed" to buty lekko zaniedbane, na nogach, w ogniu codziennej walki... A "po" wylizane do granic możliwości, naciągnięte na prawidłach. Pokaż jak wyglądają na co dzień. Buty się łamią przy chodzeniu i na zwykłe załamania nie pomogą kosmetyki żadnej firmy. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 13. _harry

  Shoe Shine

  Za co w takim razie płacimy kupując pasty po 20pln skoro światową jakość ma pasta za 2,5 PLN? Żeby było jasne: zdecydowanie popieram poszukiwania alternatyw: zaczynałem od góry, jestem przy średniej półce i różnicy nie widzę. Podszedł już zakup Heliosa Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 14. _harry

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Peace [emoji3522] Od dziś noszę moje wiedenki (mam wysokie podbicie) z podniesiona głową Nie spotkam zapewne nikogo kto rozpozna czy to zamierzona ekstrawagancja czy niedopasowanie.
 15. _harry

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Jeśli rozwarcie jest w np. Loake to jest beeee. A jeśli u producenta powyżej to specyfika buta i jest cacy. To są w końcu standardy do których warto równać czy nie? Żorż, a mogę pisać za każdym razem kiedy mam uwagę do tego co widzę czy też muszę pytać cię o pozwolenie? Jeden wpis do zdjęcia kolegi drugi do video.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.