Skocz do zawartości

_harry

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

O _harry

 • Tytuł
  Zwykły

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  country side
 • Zainteresowania
  shoes, alcohol, watches.
 1. Kwestia dopasowania rozmiaru obuwia zakupionego przez internet

  Trudno ci sugerować cokolwiek w tej materii bo określenie "uwiera" czy "za wąskie" i tak dalej mogą być bardzo subiektywne. Troszkę zastanawia mnie twoje sztywne podejście do tych akurat butów, chęć zapłaty za wymianę podeszwy, kupno numeru 11 chociaż na długość jak sam mówisz buty są dobre i tak dalej. Upór przy jednoczesnym braku doświadczenia. Proponuję zacząć temat od nieco innej strony. Uznać i pogodzić się z tym że nie wszystkie kopyta beda dla ciebie dostępne. I pojechać gdzieś gdzie przymierzysz różne buty. Okaże się pewnie że masz wysokie podbicie przez co większość smukłych kopyt będziesz musiał sobie darować, a być może tylko otwarta przyszwa zda egzamin. Otwórz się na inne wzory butów a nie naginaj rzeczywistość do swoich potrzeb. Przerabiałem ten temat z moją pierwszą czy drugą parą butów i okazało sie to stratą czasu (nawet nie pieniędzy, bo moglem je właśnie tracić na próby dopasowania butów które nie były dla mnie). Opisał to jak widzę wyżej BrotherM, a również swego czasu to rozwiązanie sugerowało mi kilku doświadczonych forumowiczów kiedy sam się borykałem z tym problemem
 2. Kwestia dopasowania rozmiaru obuwia zakupionego przez internet

  Mam zasadę: jak jest dobrze to jest dobrze, po tzw. "rozchodzeniu" buta może być tylko lepiej. But stanie się bardziej miękki jeśli przy przymiarce sprawiał wrażenie sztywnego. Sztywnego ale nie za małego na moja stopę. Buty które uwierają nie nadają się na "rozchodzenie".
 3. Rozmiarówka - dyskusje i porady

  Proszę moda o pozamiatanie jeśli trzeba (może przeniesienie do "Rozmiarowka"?) Dziękuję za dyskusję.
 4. Rozmiarówka - dyskusje i porady

  Buty równałem piętką (nie obcasem który np. w Barkerach odstaje bardzo mocno a w boat shoes praktycznie nie występuje) która to stanowi jedyny punkt odniesienia wspolny wszystkim butom niezależnie od konstrukcji. Tam sie "zaczyna stopa". Zdjęcie jest przerysowane - problem sprzętu jakim było robione i perspektywy. Jak by nie patrzeć, 1,5 cm jest różnicy wewnątrz butów - więc ten pusty nosek mnie po prostu wkurza.
 5. Rozmiarówka - dyskusje i porady

  Szukam nie tyle pocieszenia co rozwiązania lub rzeczowej informacji. - rozwiązanie pierwsze - zaakceptowanie tego tak jak jest, mimo że mi to nie odpowiada. But jest wygodny, stopa jest trzymana tak jak trzeba po bokach, chociaz mogłyby byc bardziej obszerne. Ale wtedy naprawde można między bajki włozyć opowieści że jest to numer 42. - rozwiązanie drugie - przeróbka butów. Jak sie dowiedziałem po przeprowadzeniu "wywiadu", możliwe ale całkowicie niepłacalne. W związku z tym, pozostaje rozwiązanie trzecie - sprzedaż butów. Szkoda bo mi sie podobały. I tyle.
 6. Jakie buty mam dziś na sobie

  Lathlaer. Słuszna uwaga, bezdyskusyjnie masz rację. Jednak porównując smukłość stopy jednej do drugiej - nie wyobrażam sobie tak długiej jak prawa.... trzeci rząd dziurek. Czy też się naprawdę czepiam?
 7. Jakie buty mam dziś na sobie

  Palcem rysowane i na szybko - liczy się treść, mniej forma. Stopa dłuższa na zdjęciu o kilkanaście procent od drugiej naprawdę robi różnicę, stąd moje drążenie tematu.
 8. Jakie buty mam dziś na sobie

  I jak dla mnie wszystko jasne. Połowa zachwytów/krytyk w wątku nad kopytem, kształtem, smukłością buta może być nietrafiona. Teraz wierzę że palce sięgają do trzeciej dziurki medalionu, ale trzeba bazować na lewej nodze. Prawa jest lekko "przemodelowana". Zwykłe mierzenie na ekranie:
 9. Jakie buty mam dziś na sobie

  Ale to już dyskusja na inny wątek, nie będę zaśmiecał tematu. Patrzę na te lotniki i patrzę, i jeśli obiektyw nie zmienił perspektywy, to naprawdę stopa jest baaardzo długa jeśli sięga palcem do trzeciego rzędu dziurek. Jeśli trzeba proszę moda o posprzątanie.
 10. Jakie buty mam dziś na sobie

  nie wiem jak traktować emotikonek, potraktuję jako uśmieszek.
 11. Jakie buty mam dziś na sobie

  a dziś z okazji pięknej pogody... hmmm, balans bieli to mogę ustawiać w lustrzance a nie w kalkulatorze... skarpetka ma inny kolor.
 12. Jakie buty mam dziś na sobie

  perfekcyjnie >>>> ciach - z powodu niezdrowych domysłów kolegów tym bardziej zaczynam szukać rozwiązania do moich za długich butów
 13. Jakie buty mam dziś na sobie

  Piękne buty. Moderatorze Globalny Constantin... pytanie z mojej ulubionej dziedziny: możesz w przybliżeniu do pół centymetra wskazać miejsce do którego sięgasz w bucie palcem dużym lub 'wskazującym" stopy? Zaczynam mieć obsesję... ?
 14. Rozmiarówka - dyskusje i porady

  Tjaaaa..... Zacznę pić cappucino i znajdę sobie jakaś lalę na boku.... Moge sie spodziewac pelnego zrozumienia
×