Skocz do zawartości

Producenci butów: Vass


Whitesnake

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

. Generalnie polecam wszystkim dołączyć do kolejnego zamówienia za rok :) 

Eeee tam, za rok. Jak każdy z nas "wywali" w tym wątku swoje nowe nabytki, to zbierzemy grupę wcześniej ;-). Ja np. już mam pomysł na kolejne, takie bardziej fikuśne trzewiczki i poza tym chcę przeważyć w "kolekcji" vassy nad krokietami (na razie jest 5-4 dla "Angoli") :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodzu zaczekaj aż koledzy się pochwalą butami. Kilka par widziałem na żywo, kilka na zdjęciach i... jeżeli się zechcą pochwalić to szykujcie się na prawdziwe petardy! Chociaż nieskromnie powiem, że i moje się udały - dostałem dokładnie to czego chciałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płasko? Wszystkie klasyczne kopyta Vassa mają wysokie bądź bardzo wysokie toe boxy. Na trzecim zdjęciu wyraźnie widać po zewnętrznej części butów uformowaną linię kopyta, która wyznacza "strome" ściany.
Widać to też na zdjęciu porównawczym: http://www.vass-shoes.com/en/howtoorder#text-2

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KIERMAN napisał:

kopyto P2 wygląda niesamowicie płasko, szczególnie w modelu 1040. :shock:
R50, czy faktycznie w okolicach palców i przedniej części stopy jest tak płasko?? 

Bo to normalny rozmiar, a nie jakis tam mikrus :). Nie jest to codzienny obrazek, bo najczęściej fotografuje się buty w rozmiarze ok 42. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty są bardzo ładne. Z tego, co widzę, szew z pięty nie jest przesunięty do wewnątrz, tylko wyeliminowany całkowicie. Natomiast jeśli chodzi o kolor, to moje przemyślenia z użytkowania dwóch par granatowych loafersów są takie, że ciemny granat jest kolorem specyficznym i że lepiej kupować buty brązowe w różnych odcieniach (lub buty czarne na okazje eleganckie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wodzu napisał:

Wiecie może, czym Vass usztywnia pięty?

Według informacji ze Styleforum usztywnienie zarówno nosków jak i pięt jest skórzane (bardzo rzadka rzecz w RTW, większość nawet bardzo drogich marek używa celastiku do usztywnienia nosków) : http://www.styleforum.net/t/130044/the-ultimate-vass-footwear-thread-pictures-reviews-sizing-etc/13620

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mosze napisał:

... lepiej kupować buty brązowe w różnych odcieniach (lub buty czarne na okazje eleganckie).

To prawda. Granat, tym bardziej "museum calf", nie jest kolorem dla pierwszej, drugiej czy nawet trzeciej pary butów. Ta ma być taka "niby formalna'. Brązowych na wieczór nie założę, a nie zawsze zależy mi na wrażeniu "black tie". Po zrobieniu lustra, z granatowym, dwurzędowym pinstripe, robi się subtelna sprezzatura "dla wtajemniczonych" ...i dla kobiet, bo im nic nie umknie. ;)   

Na marginesie: Lustro na tej skórze wychodzi pierwszorzędne i robi się je z łatwoscią.

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2016 o 02:47, R50 napisał:

Płasko? Wszystkie klasyczne kopyta Vassa mają wysokie bądź bardzo wysokie toe boxy. Na trzecim zdjęciu wyraźnie widać po zewnętrznej części butów uformowaną linię kopyta, która wyznacza "strome" ściany.
Widać to też na zdjęciu porównawczym: http://www.vass-shoes.com/en/howtoorder#text-2

Mistrzu ile dałeś za 1006? I Jakbyś mógł porównać z 960 Yanko. Jaki rozmiar nosisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, whale napisał:

Gratuluję Panowie wspaniałych butów.

Mogę tylko w swym zachwycie spytać - kiedy kolejne zamówienie? :)

Pozdrawiam

Myślałem o połowie roku, ale jeśli zbiorą się chętne osoby, to mogę pomóc w organizacji - nawet, jeśli sam niczego nie zamówię.

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, R50 napisał:

Myślałem o połowie roku, ale jeśli zbiorą się chętne osoby, to mogę pomóc w organizacji - nawet, jeśli sam niczego nie zamówię.

Rozumiem, że danie "lajka" jest jednoznaczne z deklaracją o przystąpieniu do kolejnego projektu (jak pisałem wcześniej- ja kolejny pomysł już mam) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.