Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Taka absolutnie klasyczna elegancja (garnitur, krawat itp.) występuje stosunkowo rzadko.

Może na forum, ale jeśli chodzi o członków Stowarzyszenia, to większość z nich tak chodzi do pracy - takie odniosłem wrażenie ;)

Co do reszty, to nie ma po prostu o czym dyskutować, bo nic takiego nie stanie się jutro. Jeśli będzie taki pomysł, to chyba oczywiste, że Stowarzyszenie przedstawi plan przeprowadzenia takiej operacji od A do Z.

O niczym takim teraz nie myślimy i mamy inne priorytety w ramach aktualnego forum oraz rzeczy do zrobienia w najbliższym czasie.

Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie http://www.forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f=1&t=2074 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moim zdaniem, większość użytkowników forum ubiera się właśnie w stylu (smart) casual (tak na wyczucie - z braku definicji). Taka absolutnie klasyczna elegancja (garnitur, krawat itp.) występuje stosunkowo rzadko. Jeśli zatem otwarcie forum polegałoby na akceptacji zestawów typu dżinsy i koszulka polo, to ja jestem na nie. Ponadto, jaki miałby sens patronat stowarzyszenia nad forum?

Smart casual to również klasyczna elegancja, tylko że sportowa. Poza tym, podpisuję się pod tym co napisał @mosze. Forum o klasycznej elegancji zmieniłoby się w forum o modzie, a takich jest już od groma. To forum jest wyjątkowe właśnie dlatego, że jest największym (jedynym? być może, nie wiem) forum o klasycznej elegancji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanie, do kogo się zwrócić i jaki druczek wypełnić, ew. jakie i od kogo (Ojciec Święty? Prezydent USA?) zaświadczenia dostarczyć by stać się członkiem szacownego grona Stowarzyszenia But w Butonierce. Ani na stronie ani na forum nie ma o tym informacji poza lakoniczną wzmianką o kontakcie z Mastersami.

Pozdrawiam

Arkadyjczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, do kogo się zwrócić i jaki druczek wypełnić, ew. jakie i od kogo (Ojciec Święty? Prezydent USA?) zaświadczenia dostarczyć by stać się członkiem szacownego grona Stowarzyszenia But w Butonierce. Ani na stronie ani na forum nie ma o tym informacji poza lakoniczną wzmianką o kontakcie z Mastersami.

Pozdrawiam

Arkadyjczyk

Czekamy na formalną rejestrację. Kiedy to sie wydarzy, poinformujemy o wszystkim w mniej lakonicznym stylu :)

Teraz nie ma co o tym gadać, bo nie możemy nawet przyjmować - jesteśmy w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chodzi o to, że wyszukiwarka szuka dwóch słów występujących bezpośrednio obok siebie, np. "największe przeceny", a nie wyszuka dwóch słów występujących w jednym temacie w różnych miejscach, np. "przeceny", "CT". Czy się mylę?

Jak wpiszesz po prostu dwa słowa (bez cudzysłowów), zaznaczysz (domyślnie zresztą chyba zaznaczone) "szukaj wszystkich słów" to wyszukiwarka szuka takich postów, gdzie występują oba słowa w dowolnej kolejności i odległości od siebie.

Co prawda silnik wyszukiwania nie obsługuje wyrażeń regularnych, ale niemniej warto zacytować:

Szukaj słów kluczowych:

Umieść + przed słowem, które musi wystąpić oraz - przed słowem, które nie może wystąpić. Jeśli umieścisz listę słów oddzielonych | wewnątrz nawiasów, tylko jedno ze słów będzie musiało wystąpić. Znak * zastępuje dowolny ciąg znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wyszukiwarka szuka dwóch słów występujących bezpośrednio obok siebie, np. "największe przeceny", a nie wyszuka dwóch słów występujących w jednym temacie w różnych miejscach, np. "przeceny", "CT". Czy się mylę?

Jak wpiszesz po prostu dwa słowa (bez cudzysłowów), zaznaczysz (domyślnie zresztą chyba zaznaczone) "szukaj wszystkich słów" to wyszukiwarka szuka takich postów, gdzie występują oba słowa w dowolnej kolejności i odległości od siebie.

Co prawda silnik wyszukiwania nie obsługuje wyrażeń regularnych, ale niemniej warto zacytować:

Szukaj słów kluczowych:

Umieść + przed słowem, które musi wystąpić oraz - przed słowem, które nie może wystąpić. Jeśli umieścisz listę słów oddzielonych | wewnątrz nawiasów, tylko jedno ze słów będzie musiało wystąpić. Znak * zastępuje dowolny ciąg znaków.

Zawsze można do Google'a wpisać: przeceny CT site:forum.butwbutonierce.pl

Jeżeli wyszukiwarka forumowa opiera się tylko na prostym indeksie to takie zapytanie może dać lepsze wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie,

mam problem z wysylaniem wiadomosci PW, w zasadzie to wcale ich nie moge wysylac:) Przegladalem kilka pierwszych stron tego tematu i ktos zglaszal sie z podobna kwestia. Z odpowiedzi jaka dostala ta osoba wynikalo, ze problemem moze byc zbyt mala ilosc postow. Czy rzeczywiscie to jest przyczyna tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

szukałem wskazówek co do optymalnej rozdzielczości zdjęć wrzucanych na forum - nic nie znalazłem. Jakie rozmiary polecicie? Nie chce zapchać połowy ekranu.

Standardem jest teraz rozdzielczość 1280 x 800 i wyższe na monitorze, ale dobra praktyka nakazuje wrzucenie lekko pomniejszonego zdjęcia na forum jako link do zdjęcia w większej rozdzielczości (za pomocą imageshack to się łatwo robi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.