Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Nie wiem czy to będzie wzięte pod uwagę czy nie, ale tutaj:

search.php?search_id=unreadposts

Brakuje mi nieco opcji oznaczenia tematów jako przeczytane. Po przeczytaniu tematów, które mnie interesują nie mogę ot tak kliknąć "Oznacz działy jako przeczytane " żeby wywalić stąd resztę, tylko muszę cofać się do forum głównego i dopiero kliknąć tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to będzie wzięte pod uwagę czy nie, ale tutaj:

search.php?search_id=unreadposts

Brakuje mi nieco opcji oznaczenia tematów jako przeczytane. Po przeczytaniu tematów, które mnie interesują nie mogę ot tak kliknąć "Oznacz działy jako przeczytane " żeby wywalić stąd resztę, tylko muszę cofać się do forum głównego i dopiero kliknąć tę opcję.

Również mnie to wkurza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

W wątku "ręcznie wykonywane poszetki" umieściłem recenzję testowanej poszetki, ale nie mogę dodać zdjęć. Pod oknem tekstowym nie ma funkcji dodaj załącznik, a jak wchodzę do tego wątku żeby przeczytać wpisy to na dole strony mam komunikat "nie możesz dodawać załączników".

Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili trwają pracę nad zmianą silnika forum, stąd żadne prace na obecnym egzemplarzu nie będą już prowadzone.

Sprawdzałem na iPhonie i tapatalk działa normalnie.

Dzięki za odpowiedz. Proszę jeszcze o informacje jakim hasłem mam wyszukać forum w Tapatalk? Próbowałem dziesiątki rożnych haseł i nie znajduje :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też nie mogę znaleźć forum na Tapatalk, ani pod nazwą : "Klasyczna męska elegancja", ani "But w butonierce", "Forum but w butonierce", "butwbutonierce.pl", "forum.butwbutonierce.pl".

Bardzo lubię czytać to forum (ograniczam się na razie jedynie do czytania), na Tapatalk forum czytałoby mi się dużo lepiej.

Pod jaką nazwą mogę odnaleźć forum w programie Tapatalk (Tapatalk v2, iOS)?

Pozdrawiam serdecznie,

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też nie mogę znaleźć forum na Tapatalk, ani pod nazwą : "Klasyczna męska elegancja", ani "But w butonierce", "Forum but w butonierce", "butwbutonierce.pl", "forum.butwbutonierce.pl".

Bardzo lubię czytać to forum (ograniczam się na razie jedynie do czytania), na Tapatalk forum czytałoby mi się dużo lepiej.

Pod jaką nazwą mogę odnaleźć forum w programie Tapatalk (Tapatalk v2, iOS)?

Pozdrawiam serdecznie,

G.

Chyba tylko my dwaj jesteśmy zainteresowani tematem więc raczej nie rozwinie się. Administrator napisał ze Tapatalk działa na iPhone i to ja tez mogę potwierdzić, działa bardzo dobrze tylko forum butwbutonierce.pl nie działa w Tapatalk ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.