Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

+Immune+ prosił, a posty zostały. Prosił też frankenstein, jego konto wciąż istnieje. Nie widzę natomiast konta ani postów xkozla. Natomiast Vislav prosił tylko o usunięcie konta i jego posty pozostały. Ciekawi mnie skąd te różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Immune+ prosił, a posty zostały. Prosił też frankenstein, jego konto wciąż istnieje. Nie widzę natomiast konta ani postów xkozla. Natomiast Vislav prosił tylko o usunięcie konta i jego posty pozostały. Ciekawi mnie skąd te różnice.

Z prywatnych ustaleń, bo każda taka sprawa jest rozpatrywana indywidualnie :)

Jeszcze tylko kilka dni niepewności i wszyscy zostaną oficjalnie poinformowani - tak niestety wyszlo. Moim zdaniem glupio, ale idziemy w dobra strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobrze, nie dobrze: +Immune+, xkoziol, Vislav, Frankenstein....

Zakładają konkurencyjne forum?

Podobno już trwają rozmowy Vislava z Immunem i xkozlem. Będą jego zastępcami, ze względu na szacunek, jakim go darzą.

Panowie, dajcież spokój z tymi dywagacjami. Nic to nie da :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Administratorze!

Co myślisz na temat stworzenia pod forum "Casual/Street" pod "Męską Elegancją" w głównych kategoriach forum? Dość luźna idea, ale w przypadku styleforum powoduje wzrost zainteresowania forum a tym samym - na pewno wzrost zainteresowania głównym przesłaniem bespoke.pl. Wiadomo, kłóci się to nieco z ideą, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie powinienem się tu wypowiadać, ponieważ nie jestem adminem ale wydaje mi się że to zły kierunek. Boję się zalewu "chłamu" nie mającego tak na prawdę nic z casualem. Pewnie zobaczyłbym "pompowane" Najki i rureczki włożone w cholewkę.

To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorze!

Co myślisz na temat stworzenia pod forum "Casual/Street" pod "Męską Elegancją" w głównych kategoriach forum? Dość luźna idea, ale w przypadku styleforum powoduje wzrost zainteresowania forum a tym samym - na pewno wzrost zainteresowania głównym przesłaniem bespoke.pl. Wiadomo, kłóci się to nieco z ideą, ale...

Temat jest już dyskutowali od dawna w ramach BwB. Większość jest na tak, ale dyskusja dotyczy zasad i moderatora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dyskusję należałoby zacząć od definicji pojęć. Co oznacza "klasyka", a co "casual"? Niestety, nawet regulamin forum nie zawiera próby określenia tematyki forum (a jednocześnie do owej tematyki się odwołuje).

Moim zdaniem, większość użytkowników forum ubiera się właśnie w stylu (smart) casual (tak na wyczucie - z braku definicji). Taka absolutnie klasyczna elegancja (garnitur, krawat itp.) występuje stosunkowo rzadko. Jeśli zatem otwarcie forum polegałoby na akceptacji zestawów typu dżinsy i koszulka polo, to ja jestem na nie. Ponadto, jaki miałby sens patronat stowarzyszenia nad forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.