Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się, że należałem do tych, którzy namawiali +Immune+, by znów został moderatorem. Uważam, iż w tej roli jest dobry. I cieszę się, że postanowił powrócić jako moderator. Sam zrezygnował, sam podjął decyzję o powrocie. Niczego nagannego nie dostrzegam, wręcz odwrotnie.

Edit: poprawka językowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podoba ta cała szopka wokół. niech by był modem, nie odchodził, bo to wszystko dookoła było żałosne.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Masz pretensje co do tego, że wybór moderatorów do czasu ich ogłoszenia jest niejawny?

Wróciłem z jednego prostego powodu, jeżeli ja nie moderuję forum to praktycznie nikt tego nie robi, bo nikt nie ma na to czasu lub chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kset: zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz, ludzie mają prawo zmieniać zdanie, robić korekty swoich działań i nawet popełniać błędy. Czasami też potrzebują po prostu na chwilę zająć się czymś innym. I o ile dobrze pamiętam to +Immune+ nie podawał na forum powodów swojego odejścia (coś mi dzwoni, że chyba mówił o braku czasu), nie chcę i nie mam prawa mu dopisywać żadnych motywów. Przyjmuję, że nie mógł. I mnie to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle ten czas dla forum był niezbyt dobry, ta sprawa z Potkańskim, itd. administracja niepotrzebnie jeszcze dodaje do tego swoje trzy grosze. otworzono temat o moderatorach, potem go zamknięto, mieli być nowi, a nagle bez żadnego komentarza wracasz na stanowisko. bardzo dobrze, że zrobiono subforum, że nareszcie będzie regulamin, itd. ale po co do tego kompletny brak komentarzy do działań, nie wiadomo, co się dzieje, mówisz, że rezygnujesz, a potem bez słowa wracasz, niby mieli być moderatorzy (teraz faktycznie jest za mało) ale nic nie wiadomo... imho kiepski PR stosujecie.

jako użytkownik czuję się z lekka zagubiony w tym wszystkim i uważam że mam prawo w obecnej sytuacji się tak czuć. a nie powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja drobna sugestia - może zmienić nazwę grupy masters na coś innego? Wydaje mi się, że już nawet coś w stylu:

- znawca

- znawca tematu

- forumowy fachowiec

- forumowy wyjadacz ;)

- forumowy ekspert

będzie lepsze. Pozostawiam to pod opinię administracji, ale dla mnie masters jakoś dziwnie brzmi ;) A tak to od razu wiadomo o co chodzi. Szczególnie jeśli ktoś jest nowym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyjadacz" mi się podoba.

Czyli tak- zakładam wątek dot. zmiany nazwy grupy Masters, pytam WSZYSTKICH użytkowników o pomysły na nową nazwę. Otwieram ankietę ze wszystkimi zgłoszonymi nzwami. Ogłaszam wybory i gdzieś koło marca 2012 mamy to... i wcale nie myszą to być wyjadacze.

Jakoś tak ma wyglądać pełna jawność na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no wiesz, najlepiej najpierw byłoby zrobić ankietę na temat tego, czy w ogóle wszyscy aby na pewno są za zmianą nazwy. Potem trzeba by dopiero zrobić ankietę na temat tego czy ankieta jest dobrą formą wyboru nowej nazwy. No i w końcu będzie można wybrać. Marzec 2012 to może być zbyt wczesny termin ;)

A tak na poważnie, jeśli o mnie chodzi, to rzuciłem propozycję. Moderatorów i osób, które służą Ci radą jest kilka, więc na pewno jeśli tylko uznacie, że warto zmienić, to wybierzecie coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macaroni, dzięki. To miłe, tym bardziej, że mówisz to Ty, czyli nasz "Ojciec Założyciel". Choć z drugiej strony jak sobie tak pomyślę, to gdzie mi tam z wiedzą np. do Ciebie czy Immune...

Skromnosc to najwazniejsza cecha mezczyzn, ktorzy poswiecaja wolny czas na rozmowy w internecie o ubraniach i fotografuja co maja na sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze nie takie bylo zamierzenie, ale wydaje mi sie, ze mimo wszystko grupa Masters bedzie odebrana jako wprowadzenie na forum pewnego rodzaju elity. Bylem i jestem czlonkiem kilku for i tam cos takiego nie wystepuje, ludzie, ktorzy wystarczajaco dlugo siedza na forum wiedza kto jaka wiedza dysponuje. Jesli nowi uzytkownicy maja problemy z okresleniem wiarygodnosci wypowiedzi, inni starsi uzytkownicy szybko naprowadza ich na poprawny tok myslenia.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze nie takie bylo zamierzenie, ale wydaje mi sie, ze mimo wszystko grupa Masters bedzie odebrana jako wprowadzenie na forum pewnego rodzaju elity. Bylem i jestem czlonkiem kilku for i tam cos takiego nie wystepuje, ludzie, ktorzy wystarczajaco dlugo siedza na forum wiedza kto jaka wiedza dysponuje. Jesli nowi uzytkownicy maja problemy z okresleniem wiarygodnosci wypowiedzi, inni starsi uzytkownicy szybko naprowadza ich na poprawny tok myslenia.

Pozdrawiam,

dsc.

+10

Poza tym mam wrażenie, że na tym forum więcej czasu, postów i uwagi poświęca się samemu forum, niż jego treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja drobna sugestia - może zmienić nazwę grupy masters na coś innego? Wydaje mi się, że już nawet coś w stylu:

- znawca

- znawca tematu

- forumowy fachowiec

- forumowy wyjadacz ;)

- forumowy ekspert

będzie lepsze. Pozostawiam to pod opinię administracji, ale dla mnie masters jakoś dziwnie brzmi ;) A tak to od razu wiadomo o co chodzi. Szczególnie jeśli ktoś jest nowym użytkownikiem.

Arbiter elegantiarum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Członkowstwo w grupie można uzyskać z rekomendacji innego członka grupy na podstawie zachowania i poziomu wypowiedzi na forum. Staż nie jest najważniejszym kryterium.

Ostatnio mam więcej czasu na lekturę bloga i szczerze mówiąc jestem pełen podziwu dla użytkownika Ernestson. Uważam, że za swoje dokonania powinien otrzymać on rangę Masters (w kategorii self-made jacket :) ).

Dla mnie jego osiągnięcie jest wręcz niebywałe. Sądzę również, że jego wybór będzie uzasadniony kryteriami, jakie przyświecały utworzeniu tej grupy (wiedza techniczna w tym wypadku). Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, apelowałem o to czy da się to naprawić już wielokrotnie. To jakiś problem w kodzie. Zwyczajnie coś się pokrzaczyło i nie działa. Silnik forum, o ile w ogóle bazuje na jakimkolwiek popularnym rozwiązaniu, jest chyba dosyć mocno zmodyfikowany. A według mnie, na pierwszy rzut oka jest to w ogóle autorska konstrukcja. Wobec tego być może tapatalk w ogóle nie współgra z forum, lub jego implementacja jest dużo bardziej skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.