Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że na pewno systematyzacji wymagałby Przewodnik miejski. Sądzę, że da się ją osiągnąć używając odpowiedniego formatowania tematu, np. [Wrocław] Krawiec do przeróbek, [Kraków] Sklep z materiałami. Tutaj byłbym bezwzględny: format nie spełnia wymagań, to leci. Sporo ułatwiłoby też stworzenie zamkniętych podwieszonych wątków ze spisem najważniejszych tematów w danym dziale, o czym Koledzy już pisali. Uważam też, że powinno się wprowadzić regulacje co do cytowania i objętości cytatów.

Co do wydzielenia podforum dot. obuwia, jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozdrabnianie się na szczegółowe fora jest jeszcze trochę za wcześnie. Dodanie etykiet do każdego tematu w zupełności załatwi problem myślę, że nawet na 3 krotne rozrośnięcie się forum, potem faktycznie należy wrócić do tematu o oddzielnych pod forach.

Zainteresowanych pomocą w moderacji forum prosimy o zgłaszanie się na PM do Macaroniego i do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze słusznymi apelami o poprawność językową w postach, mam prośbę o dokonanie korekty w zakładce Lista użytkowników ->pozycja: Wybierz metodę sortowania: -> zamiast "Ilość postów" użyć "Liczba postów", bo mamy do czynienia z policzalnymi postami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ też mam obawy, że się wycofasz, drastycznie ograniczysz aktywność, a ja zakłady zacząłem przyjmować...

Jak juz Ci napisalem (implicite) z pewnoscia ogranicze aktywnosc, gdy bede mogl wyjsc z domu jako osoba bez grypy i wrocic do mych codziennych zajec. Nie oznacza to, ze znikne ... ale z pewnoscia nie bede produkowal 44,7 postow dziennie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ też mam obawy, że się wycofasz, drastycznie ograniczysz aktywność, a ja zakłady zacząłem przyjmować...

Jak juz Ci napisalem (implicite) z pewnoscia ogranicze aktywnosc, gdy bede mogl wyjsc z domu jako osoba bez grypy i wrocic do mych codziennych zajec. Nie oznacza to, ze znikne ... ale z pewnoscia nie bede produkowal 44,7 postow dziennie :lol:
Tak czy owak liczyłem na wzrost do co najmniej do 50 dziennie. Poczyniłem stosowne inwestycje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ też mam obawy, że się wycofasz, drastycznie ograniczysz aktywność, a ja zakłady zacząłem przyjmować...

Jak juz Ci napisalem (implicite) z pewnoscia ogranicze aktywnosc, gdy bede mogl wyjsc z domu jako osoba bez grypy i wrocic do mych codziennych zajec. Nie oznacza to, ze znikne ... ale z pewnoscia nie bede produkowal 44,7 postow dziennie :lol:
Tak czy owak liczyłem na wzrost do co najmniej do 50 dziennie. Poczyniłem stosowne inwestycje...
Czy jestes w stanie mi wybaczyc, ze narazilem Cie na straty finansowe i zawiodlem pokladane we mnie oczekiwania? :cry::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, niezależnie od wpływu grypy na aktywność Kolegi gccg, należy mu życzyć jak najwięcej zdrowia! Grypa to nic przyjemnego .

Dziekuje za zyczenia :D Wykonywanie w grypie n+1 procent normy to prawdziwie "leninowski" ideal ;):lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, niezależnie od wpływu grypy na aktywność Kolegi gccg, należy mu życzyć jak najwięcej zdrowia! Grypa to nic przyjemnego .

Dziekuje za zyczenia :D Wykonywanie w grypie n+1 procent normy to prawdziwie "leninowski" ideal ;):lol:

W takim razie, aż strach się bać, co będzie, kiedy wyzdrowiejesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, niezależnie od wpływu grypy na aktywność Kolegi gccg, należy mu życzyć jak najwięcej zdrowia! Grypa to nic przyjemnego .

Dziekuje za zyczenia :D Wykonywanie w grypie n+1 procent normy to prawdziwie "leninowski" ideal ;):lol:

W takim razie, aż strach się bać, co będzie, kiedy wyzdrowiejesz ;)

Sam sie boje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim polecam serwis flickr.com Jest darmowy do pewnej ilości zdjęć, a nawet jak ją przekroczymy, to zdjęcia i tak się będą wyświetlać, tylko, że nie będziemy mieć do nich bezpośredniego dostępu na swoim koncie. Chyba 200 zdjęć można wrzucić, jakoś tak.

Flickr ma taką piękną zaletę, że po wrzuceniu zdjęcia jest ono dostępne w kilku rozdzielczościach, które serwis automatycznie nam przygotowuje. Wszystkie w dobrej jakości. Wystarczy wybrać odpowiednią rozdzielczość i skopiować link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast załączania do postów sugeruję imageshack.us jak znajdę w pracy chwilkę to popiszę instrukcję jak z tego korzystać.

1) Wejdź na stronę http://imageshack.us/

2) Kliknij na opcję "Browse/Przeglądaj".

Dołączona grafika

3) Wybierz plik/pliki na dysku, które chcesz upload'ować na serwer i kliknij na opcję "Open/Otwórz".

Dołączona grafika

4) Po załadowaniu się pliku/plików wybierz opcję "Prześlij Teraz".

Dołączona grafika

5) Po otworzeniu się ekranu z miniaturką obrazka skopiuj "Kod Forum" i wklej go do ekranu pola ekranu edycji posta (jeżeli opcja Kodu Forum nie będzie od razu widoczna, należy rozwinąć opcję "Zamieść ten obraz" znajdującą się po prawej stronie ekranu i następnie skopiować kod).

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodawaniem załączników do postów, pojawia się komunikat: Przepraszamy, skończyło sie miejsce na załączniki. Leo why?

Załączany plik ma zbyt duży rozmiar. Należy zmniejszyć zdjęcie przed wysłaniem w formularzu.
Dziękuję za odpowiedź. Niestety, zdjęcie było już zmniejszone, dlatego zgłaszałem problem.

Pozdrawiam

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.