Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Zagiel napisał:

Podbijam w sprawie butów od SS

Jak wygląda ich tęgość?

Nie kojarzę jakiegokolwiek oznaczenia tęgości, porównując do innych moich butów to moje derby z SuSu to będzie G, nawet obszerniejsze niż kopyta Yanko w tęgości G bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Świetne buty do dżinsów - wg. mnie dużo lepiej się prezentują gdy nogawki są troszkę krótsze. Buty mają swój charakter i warto odsłonić piękną olejowaną skórę (nie używaj pasty do ich pielęgnacji,  lepszy efekt uzyskasz stosując specjalne  oleje). Ja bym je zostawił! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jarkos30 napisał:

Kupiłem w cenie niecałych czterystu złoty na Zalando lounge więc mogę oddać.

Na moje oko nie ma do czego się przyczepić , zastanawiam się jeszcze czy naprawdę byłyby mi potrzebne.

Chyba nie ma na świecie częściej kopiowanego modelu trzewików niż # 405 Indy Aldena. Prawdopodobnie tez żadna firma nie zbliżyła się takiej sprzedaży jednego modelu trzewików jak Alden Indy tym bardziej ,że te buty są na rynku od ponad 100 lat. J Crew sprzedaje też oryginalne Indy Aldena i na miejscu można porównać oryginały i fugazi. Chińskie Indy kosztują $268, ale co kilka miesięcy jest wyprzedaż po $99, a amerykanskie $585 i nigdy nie trafiają do wyprzedaży,a mimo tego sprzedają się dobrze, gdyż jest to i tak $70-80 mniej niż za ten sam model u Aldena .  Ciekawa jest także gra słów w nazwie tych trzewików "Kenton Pacers" Pacers=Indiana=Indy 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayor Mam Aldeny Indy od J. Crew. Znakomite buty i pierwsza moja para, którą wyślę ostatecznie na wymianę podeszwy.

Wpadły mi niedawno w ręce chińczyki udające ten model, również sygnowane marką J. Crew. Nie zostawiłem ich, gdyż okazały się być klejone, pomimo zapewnień sprzedawcy. Co do jakości skór nie jestem w stanie się dokładnie wypowiedzieć, ale wyglądały przyzwoicie.

Do 300 PLN dają radę, a wygląd cholewki swoje robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarkos30 Pokaż zdjęcia podeszwy i ewentualnie wnętrza buta. To faktycznie olejowana skóra, czy trochę matowe lico? Chińczyki o których mówię były w licu.

Pamiętaj, że było sporo wpustów tego modelu i mogą się od siebie różnić, w zależności jakie sklep dał im zlecenie.

Zgadzam się również z przedmowcami, że wyglądają świetnie z jeansami i w odpowiedniej cenie warto zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie wiem co w Twoim przypadku z znaczy wysokie podbicie, ale jakiś czas temu mialem podobny problem. Przetestowałem kilka par  oxfordów i lotników od Yanko i Patine tegosc G a nawet H (Patine) i niestety cały czas wystepowwlo nieestetyczne rozwarcie (żałuje, bo buty na prawdę ładne, na dodatek mieli wówczas promocje -25%). W końcu sprawdziły się te buty: https://klasycznebuty.pl/pl/p/Partigiani-7740-Black-Oxford/6001

Na początku w ogóle nie brałem ich pod uwagę - na zdjęciu wyglądają mało atrakcyjnie, ale na żywo już o wiele lepiej. Co prawda przekraczają podany przez Ciebie budżet o 100 zl, ale zakładam, ze przy okazji slubu to nie jest problem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję czarnych oxfordów na mój ślub za miesiąc, pomożecie?  jedynym mankamentem są moje wysokie podbicia.
Edit. Budżet tak do 800 PLN. Wiadomo, im mniej tym lepiej.
Ja mam Berwicki 3010 (https://klasycznebuty.pl/pl/p/Berwick-3010-Black-Oxford/5924) od ponad 2 lat i są w porządku. Ceny trochę poszły do góry, ja płaciłem ok. 700zl za wariant z podwójną podeszwą Rendenbach. Bez problemu schodzą mi się w nich obłożyny, podczas gdy jest to niemożliwe np. w Yanko na szerokim kopycie 960 G. Mimo to są całkiem smukłe i generalnie ok za te cenę. Mam z nimi jeden problem - przy zginaniu coś dziwnie trzeszczy, nie jestem pewny czy to podeszwa czy cholewka. Sądzę że to wada tylko mojego egzemplarza, mogłem odesłać gdybym się wcześniej zorientował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.