Jump to content

MateuszF

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About MateuszF

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. MateuszF

  Suit Supply

  Panowie, jaki stan mają zazwyczaj "bardziej oficjalne" spodnie suitsupply? Średni/wysoki ?
 2. MateuszF

  Producenci, marki butów: Yanko

  Panowie, potrzebuję Waszej pomocy. Również skusiłem się na nowe trzewiki Yanko. Jednak po pierwszym wyjściu zauważyłem coś, co mnie niepokoi. Otóż wydaje się, jakby początek obcasa "odchodził" od podeszwy. Widać wyraźne przerwy po obu stronach w bucie prawym i lewym. To dopiero moja czwarta para "przyzwoitych butów". Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tej kwestii, ale w pozostałych 3 nic podobnego nie zaobserwowałem. Boję się, że te przerwy będą się powiększać.
 3. MateuszF

  Forumowa poradnia stylistyczna

  Szanowni Panowie, kupiłem po okazyjnej cenie nową marynarkę. Zawsze mam kłopot z ich dopasowaniem, bo jestem szeroki w barkach w stosunku do talii. Jak Waszym zdaniem marynarka "leży" na mnie? Jest sens oddać ją do krawcowej, ktora mi ją dopasuje [skrócenie rękawów, zwężenie w talii], czy jest ona zwyczajnie za duża? Przepraszam za słabą jakość zdjęć. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.