Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, flozbi napisał:

Już chyba nieaktualne :-( Linkuje do butów w innych cenach. W zakładce „wyprzedaż” jednak nadal kilka modeli w świetnych cenach, tzn poniżej 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 15:32, DeanM napisał:

To raczej błąd przewalutowania.

Chyba jednak jest inaczej, ale nawet jeśli podane ceny są skutkiem niezamierzonego błędu z ich strony, to póki co trzeba pochwalić shoepassion za postawę... Wczoraj kupiłem ich monki za 300 zł (z przesyłką), a przed chwilą dostałem info, że kurier już odebrał od nich przesyłkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SeraFinn napisał:

Dzięki za propozycję, ale z nich właściwie najbardziej interesowały by mnie gładkie Loake, szkoda tylko że produkt niedostępny - przynajmniej w sklepie internetowym.

A rozważasz coś z UK? Proponowałbym przejrzeć Herringa lub AFPOS, może tam coś upolujesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem jak obecnie wyglądają sprawy z dostawą z UK - zamówię a okaże się że cena, jaką przyjdzie mi zapłacić będzie podobna do chukka tlb mallorca artista, to nie wiem czy nie warto po prostu wziąć TLB, co jest opcją jeśli niczego sensownego do 1500 zł nie znajdę.

Jeśli cło, podatki etc. mnie nie zabiją producenci z UK są do przemyślenia.

PS: ewentualnym rozwiązaniem były by buty Shoepassion Numer 613 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeraFinnpodatek 23% dojdzie, do tego opłata za przetworzenie płatności (kilkadziesiąt złotych, w zależności od kuriera). Jeśli na fakturze znajdzie się reguła preferencji, to cła nie będzie. 

Ostatnio zamówiłem kremy z UK. Cła nie było. Podatek 23% plus te opłaty kilkadziesiąt złotych dodatkowo. Przy pierwszym zakupie przez danego kuriera dojdzie jeszcze ok.40 zł za upoważnienia. Przy kolejnych upoważnienie już odchodzi.

Zdecydowanie w tym kontekście polecam tutaj Herringshoes. Można wstępnie opłacić podatki, wychodzi lepiej niż przy płatności w Polsce, bo odchodzi opłata kurierska za przetworzenie płatności. A w dziale sales jest kilka perełek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Berwicków, obecnych w asortymencie sklepu od dłuższego czasu, zauważyłem że doszły takie marki jak Cordwainer, Loake i Yanko- tu duża dosyć rozmiarówka.
Sklep: wildberries, wiem że dużo osób ma do niego uprzedzenia
https://pl.wildberries.eu/catalog?brandpage=155579__Yanko&sort=priceup&page=1
 

Nie wiem jeszcze na jakie marki zwrócić tam uwagę, mnie przykuła tylko BOTTEGA PARTENOPEA, ale tylko przez ekstrawagancki styl większości modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jarek napisał:

Do Berwicków, obecnych w asortymencie sklepu od dłuższego czasu, zauważyłem że doszły takie marki jak Cordwainer, Loake i Yanko- tu duża dosyć rozmiarówka.
Sklep: wildberries, wiem że dużo osób ma do niego uprzedzenia
https://pl.wildberries.eu/catalog?brandpage=155579__Yanko&sort=priceup&page=1
 

Nie wiem jeszcze na jakie marki zwrócić tam uwagę, mnie przykuła tylko BOTTEGA PARTENOPEA, ale tylko przez ekstrawagancki styl większości modeli.

Skąd jest wysyłka, z Rosji, czy mają magazyn na terenie UE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale rok temu kupowałem buty sportowe, to przychodziły ich kurierem i z darmową wysyłką. Dużo osób kupuje tam lego, w komentarzach spod okazji z jednego z serwisów, czytam że Vat jest doliczony do ceny, ale wysyłka mocno podrożała, choć w naszym przypadku butów, ceny okazyjne.

edit. trochę doczytałem, polityka sklepu się mocno zmieniała przez ostatni czas, zlikwidowane punkty odbioru w Polsce, praktycznie niemożliwa reklamacja, chyba nie warto sobie głowy zawracać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.