Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio w ten sposób pomogłem im z parą Herrick'ów. To już moje trzecie AS'y i wiem, że nie ostatnie (zapewne Ramsey i być może Hunt). Czekam też na ew. akcję zakupu grupowego u producenta ;-).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gorąco polecam wyprzedaż AFPOS, gdyż takiej ceny, jaką mają w wyprzedaży, nie uzyskamy ze sklepu fabrycznego.  

Grupowe zamówienie miało być wiosną, jednak nie miałem na to czasu. Najbliższa akcja sierpień lub wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei kopyto 109 jest całkiem "pojemne" i komfortowe w porównaniu np. do kopyta 962 w Yanko (jedyne oxfordy, w których nie schodzi mi się przyszwa i to całkiem mocno, jak na moje mniemanie), także sądzę, że kwestia budowy konkretnej stopy może mieć istotne znaczenie, czasem chyba nawet większe, aniżeli nam się wydaje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie dodatkowe: jaki kolor pasty i kremu do koloru Mahogany?

Ja używam do AS w kolorze Mahogany kremu Saphira w kolorze 04 (brown) i wosku w kolorze 34 (havane). Chyba sprawdzają się całkiem nieźle, ostatnio pokazywałem buty tutaj: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/4-co-mam-dziś-na-sobie/?p=217256

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie dodatkowe: jaki kolor pasty i kremu do koloru Mahogany?

 

Jeżeli chciałoby się Tobie poczytać, to tutaj zamieściłem opis pierwszej obróbki 2 par AS właśnie w tym kolorze:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/259-alfred-sargent/?view=findpost&p=191549

Może się przyda :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie kolorów butów Alfred Sargent na kopycie 724 oraz 1966 - może pomoże osobom zastanawiającym się nad "zamszakami" w kolorze Tobacco. Niestety zdjęcia robiłem przy słabym "słońcu".

 

Od lewej AS Piccadilly Tobacco, Moore Chestnut, Moore Cherry, Herring Drake 

 

Dzięki temu porównaniu zdecydowałem się na zakup. Odwzorowanie koloru zdecydowanie lepsze niż na stronie afpos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem paczkę z modelem Piccadilly. Pierwsze wrażenie bardzo dobre - skóra miękka, ładnie się łamie; są bardzo wygodne.

Jeżeli chodzi o porównanie 742 z kopytem 915, to faktycznie - wypadają bardzo podobnie, tylko 742 jest minimalnie węższe w palcach i równie niewiele dłuższe; miejsca w podbiciu więcej ma 742. Ogólnie - polecam ten sam rozmiar dla tych kopyt.

Przy cenie 144 GBP value for money dąży do nieskończoności :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że w tym konkretnym modelu, kopyto i kolor zamszu (u Marcina na zdjęciach kolor jest fajniejszy  :) )  mnie i kota jednak nie przekonały i odesłałem:

 

post-6001-0-96605800-1466701367_thumb.jppost-6001-0-16863900-1466701378_thumb.jppost-6001-0-91094100-1466701388_thumb.jp

 

EDIT: żeby jednak nie być stratnym o jedną parę, wymieniłem na podobne "teżzamszowe" u cheaneya  :twisted:  :

 

post-6001-0-22417500-1466701850_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.