Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 5 par i siłą się powstrzymuję, aby nie wchodzić w wątek zakupowy AS :D

Ja jeszcze "prawdziwych" AS nie mam, tylko Herringi na kopycie 109, ale dlugo sie nie zastanawialem - jednak zakup AS Hunt za mniej niz polowe ceny sklepowej byl pokusa nie do odparcia, zwlaszcza, ze od dluzszego czasu popatrywalem na zwykle brazowe brogsy.

To kopyto 109 jest dla mnie stworzone - stopa po prostu sie wsunela w but i bylo idealnie, jakby byl dla mnie odlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan_dobrego_buta szczerze mówiąc Holmesy nie były na moim radarze, ale gdy zauważyłem że mój oryginalny wybór jest ledwie tylko tańszy od nich to rzuciłem na nie kontrolnie okiem dwa lub trzy razy i decyzja była gotowa. Natomiast po jej podjęciu oglądam je częściej gdyż nie mogę oczywiście się ich doczekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś podczas spaceru zatrzymałem się przed wystawą pracowni i sklepu Ducker & Son i poraz pierwszy zobaczyłem z bliska AS Holburn. Zdjęcia nie oddają piękna tych trzewików. Niestety sklep był już zamknięty, więc nie udało się ich "pomacać".

 

Na wystawie było bardzo dużo różnych butów, m.in.  AS, Cheaney i  C&J. Przepięknie wyglądały wiśniowe balmorale (oxford) - http://www.duckerandson.co.uk//shoes/oxford/oxford8.php

 

Jeżeli uda mi się wygospodarować dłuższą przerwę obiadową to ich odwiedzę juto albo we wtorek.

 

EDIT: jestem przekonany, że wiśniowe balmorale to AS Wilson - http://alfredsargent.co.uk/exclusive-range/wilson/

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawa grupowych zakupów AS dostarła. Dziś obejrzałem buty i muszę powiedzieć, że wszystkie buty są w rewelacyjnym stanie. Dla siebie zamówiłem 2 pary butów: Herring Holmes II by AS oraz AS Holburn. Holburn sa bez zarzuty, natomiast Holmes II mają małe pęknięcie skóry oraz miały różnicę w odcieniu skóry. Obie pary potraktowałem renowatorem. Na Holmesy II nałożylem  Pommadier 75ml Saphir Medaille D'or, kolor 34 (tabakowy) i nie widać już różnicy

 

Poniżej kilka zdjęć:

 

AS.jpg

AS1.jpg

AS3.jpg

AS4.jpg

AS5.jpg

H1.jpg

H3.jpg

 

 

Za kilka dni wrzucę opis każdej pary i zdjęcia w świetle dziennym

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęcia przy sztucznym świetle nie oddają piękna tych butów.

 

Zarówno Ramsey oraz Drake po walają pieknem. Bardzo podobaja mi się JCrew.

 

post-3391-0-93133700-1449863977_thumb.jp Ramsey oraz Drake

post-3391-0-95013100-1449863978_thumb.jp  Hannover oraz 2 x JCrew. Środkowe jCrew są rewelacyjne. Mają piękny kolor, czego niestety na zdjęciu nie widać

post-3391-0-07343600-1449863980_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z butów kupionych przez kolegów, bardzo podobają mi się:

 

AS Hunt w Mahogany - bardzo ładny model pasujący do kopyta oraz świetny kolor

Herring Scott w Chestnut - bardo ciekawy model, ciekawy kolor i piękny medalion

 

Niestety zdjęć  nie mogę zrobić, gdyż buty są już zapakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie środkowych wprawia mnie w rozterkę :). Fan mnie namawiał na nie, ale nie zdecydowałem się, marząc o Cambridge. Na obecnych zdjęciach Fana wyglądają rewelacyjnie, o wiele lepiej niż na wcześniejszej focie. Żałuję... i gratuluję tym, którzy się zdecydowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dan - ten model wygląda super w realu.  Może jeszcze będą w 2016 i przy następnym zamówieniu grupowym się uda.

 

Koledzy jak otrzymacie buty z zamówienia grupowego to podzielcie się zdjęciami!!!

 

Do mnie dotarły, ale ja dotrę do domu dopiero po 21. Postaram się niezwłocznie wrzucić fotkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo blade, moje Charles II kupowane od Herringa miały o wiele ładniejszy i bardziej intensywny kolor. Ktoś chyba pisał, że seconds z fabryki nie mają ostatecznego wykończenia, jeżeli chodzi o kolor - i tutaj to widać. Ale nie jest to żaden wielki problem, pół godziny z kremem i pastą i buty będą wyglądać przepięknie!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo blade, moje Charles II kupowane od Herringa miały o wiele ładniejszy i bardziej intensywny kolor. Ktoś chyba pisał, że seconds z fabryki nie mają ostatecznego wykończenia, jeżeli chodzi o kolor - i tutaj to widać. Ale nie jest to żaden wielki problem, pół godziny z kremem i pastą i buty będą wyglądać przepięknie!

 

Tak, na razie jadę renowatorem - trochę schodzi. Za dwa piwa ruszam z tabakowym pommadierem :) Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.