Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otworzyłem paczkę z butami Alfred Sargent - seconds. Buty są w rewelacyjnym stanie, a skazy tak minimalne (kosmetyczne), że większość firm sprzedałaby buty w regularnej cenie.

 

As Ramsey & As Moore - należy dodać, że buty nie są potraktowane kremami i nie zostały wypolerowane/wykończone fabrycznie, gdyż jest to już końcowy etap przed pakowaniem, do kt seconds nie docierają.

 

post-3391-0-91747900-1435924683_thumb.jp

 

post-3391-0-23637200-1435924693_thumb.jp

 

post-3391-0-60056900-1435924696_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak jak napisał Filip ten  model tylko w granatowym zamszu. Mam Ramsey i mogę powiedzieć, że kopyto 99 (bardzo ładne kopyto w mojej ocenie)  jest ciaśniejsze od 109. Porównując do Yanko 915 F (w przypadku mojej stopy) to wypadają mniejsze o jakieś 3/4 rozmiaru. Yanko mam UK7.5 (nadal odrobina luzu) a Ramsey w rozm UK8 (i nadal są obcisłe).

 

Ogólne AS Ramsey to bardzo piękny model. W chwili obecnej sam się zastanawiam, czy kupować czy odpuścić. Od dłuższego czasu planowałem kupić monki z granatowego zamszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zmotywowany przez kilku kolegów z forum, postanowiłem zorganizować ostatni zakup grupowy w tym roku.

Buty najprawdopodobniej odbiorę osobiście - data planowanego wyjazdu nie jest jeszcze potwierdzona, ale najprawdapodobnie będzie to koniec listopada - max 10 grudnia.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie listę modeli i rozmiarów jakie mam sprawdzić w fabryce. Po potwierdzeniu dostępności modelu, rozmiaru i podaniu cenu, będę tworzył listę.

Zapytania prosze na priv.

 

Marcin

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dopytać się jaka była cena na te buty? Pytam pod kątem ewentualnego zamówienia.dzięki!

Buty zamawiane z fabryki AS mają różne ceny, i zależy to od wielkości wady.

 

Za wczoraj kupione AS, udało mi się zapłacić mniej niż ostatnio  - Radwell 225 GBP (wada praktycznie zniknie po pierwszym dniu noszenia), a Moore w Chestnut tylko 165 GBP (wada jest jednak większa). Moore  kupiłem tak tanio dzięki pomocy kontaktu z AS, który mógł sprzedać buty taniej przy pomocy sklepu zewnetrznego, kt poprosił o pomoc - łątwiej mu było dorzucić buty do ich zamówienia, niż przygotowywać dla mnie 1 parę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź.Ponieważ w grudniu też będę w Northampton, czy mógłbym spytać jak wygląda proces zamawiania? Szuka kolega modelu, wysyła zapytanie, sklep odpowiada co może zaproponować, czy inaczej?i czy oprócz AS działa taki system u innych producentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarły do mnie AS -y. Jestem zachwycony zakupem. W przypadku Radwell wady są bardzo małe, praktycznie po pierwszym dniu, gdy pojawią się pierwsze ślady noszenia,  znikną.

 

post-3391-0-81726000-1446212407_thumb.jp

 

W przypadku Moore - wada jest bardziej widoczna. W procesie burnishing, okazało się, że na wewnętrznej stronie prawego buta, są ślady wzrosty/rozstępy skóry. W rzyczywistości nie wygląda to tak zle jak na zdjęciu. Najpierw pochodzę i zastanowię się, czy chcę coś z tym robić - opcje są dwie: usunąć burnishing, lub lekko przyciemnić buty.

 

 

post-3391-0-54665600-1446212648_thumb.jp

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.