Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Szukam torby/teczki (z rączką) na studia, w cenie ok. 500zł, uniwersalna, aby pasowała do casualu i czasami do garnituru. Moje propozycje:

1. https://www.barellybags.pl/product/Aktowka-Simple-Elegance/?id=302

2. https://www.barellybags.pl/product/Teczka-Dark-Koniak/?id=296

Która z tych dwóch będzie bardziej uniwersalna? Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie szukam porady gdyż od dawien dawna używam plecaka do noszenia gratów oraz laptopa. W związku z faktem, że na codzień do pracy ubieram koszulę, jakieś chinosy marynarkę etc, a od czasu do czasu również full body armor tj. garniutur ;P szukam jakiejśc alternatywy. 

Wiem, ze plecak militarny nie pasuje do płaszcza i garnituru ale od zawsze miałem "awersję" do toreb, można powiedzieć, że ludzie z którymi współpracuję mogą ją również posiadać. 

Zatem potrzebuję czegoś eleganckiego pasującego do zestawów smart/business casual ale nie wyglądającego bardzo "dandy". Nie pasuje również neseser bo jestem na niego trochę za młody, mam nadzieję :)

Jaka jest wasza sugestia, męskiej torby ? Co do butów to mam ciemnobrązowe botki derby, jasno brązowe, burgundowe double monki, czarne oxfordy. Najczęściej oczywiście chodzę w brogsach jasno/ciemno brązowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro postaram się wrzucić, nie wiem jednak czy na pewno uda się jutro bo jakieś przeziębienie mnie dopadło ;)

 

Artisan, Artisan... Łamiesz mi serce Artisan. Zaufałem Ci, zawierzyłem. Dałem Ci zasiać nadzieję w mym sercu na ludzką dobroć i bezinteresowność. A Ty mnie tak zawiodłeś Artisan. Kolejny dzień czekam na wspomniane fotografie. I wciąż ich nie ma. Choroba to tylko wymówka. Nie pozostawiasz mi wyboru... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zapomniałem, dlaczego dokładnie to napisałem, ale chyba chodziło mi istotnie o to, że tania czarna skóra wygląda lepiej niż tania brązowa skóra. Bo na czarnym mniej widać :).

 

Ująłbym to raczej tak: tania skóra się nie patynuje (tylko starzeje po prostu), przez co brąz traci dużo na uroku.

 

A contrario: teczki z lepszych skór wyłącznie w brązach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.