Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam i jestem bardzo zadowolony :)

 

torba jest akurat na 3-4 dniowy wyjazd i buty na zmiane.

 

Skóra bardzo dobrej jakości i dobrze się konserwuje. 

 

Być może nie wygląda tak elegancka jak cotta ale kieszeń na buty mnie osobiście kupiła.

 

Rozmiarowo są podobne, przynajmniej wg. wymiarów na stronie.

Zdjęcia podglądowe poniżej.

post-8438-0-51740900-1462970210_thumb.jp

post-8438-0-15387500-1462970211_thumb.jp

post-8438-0-71195300-1462970211_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xkoziol - Michał, "chwileczkę" w sensie że będzie reedycja w innej skórze czy też za "chwileczkę" teczki się pokryją patyną? :-)

 

 

Pojawiła się nowa alternatywa - u Tomka, czy shopmiler ;-) jest preorder na torbę codzienną w atrakcyjnej raczej cenie 499 zł. Wydaje mi się jednak, że jak na męską torbę 5 cm szerokości to mało (zwłaszcza wobec pozostałych wymiarów - 40x30 cm) i przez to może wyglądać zbyt delikatnie. Gdzieś na FB widziałem zdjęcie z modelem, który pewnie waży tyle co skoczek narciarski, i tam wizualny ciężar torby jest na granicy. Pytanie jak to będzie wyglądać przy mężczyźnie ważącym 80-90 kg.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Możecie coś polecić?

Od dłuższego już czasu szukam torby w formacie weekendowym, ale nieco mniejszych rozmiarów niż standardowe, gdyż torba ma być noszona na co dzień.

Te od Sartolane są sporo za duże. Podobnie jak torba podróżna od Barelly Bags. W ofercie Ochnik też nie ma nic w odpowiednim rozmiarze.  Idealna byłaby Cotta z oferty Baron, ale też jest nieco za duża. Mi przydałaby się wielkość 3/4 rozmiaru Cotty.

Oczywiście torba powinna być z dobrej jakości skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników forum posiada torbę DUPLA z e-baron.pl? Jakieś opinie, przemyślenia na jej temat? Czy warta jest tych pieniędzy (mam na myśli cenę pierwotną jak i ewentualny 30% rabat który Baron udziela dość często)? Czy w podobnej cenie istnieje jakaś rozsądna alternatywa? Torba Miler jest trochę zbyt mała, natomiast Sartolane, choć piękne, to jednak zbyt drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu otrzymałem torbę Miler, jutro zrobię zdjęcia i napiszę kilka słów w wątku poświęconym marce. Wbrew pozorom nie jest taka mała, zdjęcia z bloga Outdersen trochę przekłamują i na nich faktycznie wydaj się delikatna. Na jesień planuję kupno torby Baron Dupla. Nie miałem do czynienia z produktami tej firmy, ale po uwzględnieniu rabatu 30% uważam, że cena jest atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jednak nie będzie tak prosto… Miał ktoś może możliwość porównania toreb BUTTA i COTTA?

 

Zastanawiam się… Schowek na buty jest świetnym rozwiązaniem, ale myślę, czy nie lepsza będzie nieco bardziej kompaktowa torba, a buty spakowane w bawełniany woreczek.

Szukam torby typowo weekendowej.

 

BUTTA -http://www.e-baron.pl/butta-skorzana-torba-podrozna-weekendowa-koniak.html

COTTA - http://www.e-baron.pl/cotta_torba_podrozna_weekendowa_skorzana_koniak.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy za późno odpiszę :). Schowek na buty jest fajny, ale ja wkładam buty na wierzch torby, żeby ich nie przygnieść ubraniami, kosmetyczką itp. Ta przegroda byłaby fajniejsza gdyby była sztywna. Mniejsza wersja torby bardziej mi się podoba i gdybym miał wybierać to wybrałbym waśnie tą. Dodatkowo bardziej podoba mi się sam kształt i mocowanie uszu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam od dluzszego czasu torby eleganckiej, sportowej malej lub sredniej - na basen. moznaby cos takiego zorganizowac jako zamowienie forumowe. torba mala w stylu nike small junior do fitnesu, na silownie czy tez basen, z przegroda na mokre, spocone rzeczy, ale elegancka. nie widze takiego produktu na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.