Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Jako ciekawostka... ot na co natrafiłem: na stronie ibood.pl - w dzisiejszej ofercie torba weekendowa duńskiej marki " dbramante1928 " - jako że sam ibood.pl ma oferty jednodniowe, tylko dzisiaj cena troby 469,95 PLN + koszt dostawy vs. 219 EUR cena sklepu internetowego. Nie chcę oceniać design'u jako, że znawcą tematu nie jestem, aczkolwiek wydaje się nienajgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zastanawiam się nad Torbą podróżną zamiast walizki podręcznej do samolotu  + na codzień jako torba na siłownie

 

na oku mam:

 

http://www.e-baron.pl/butta-skorzana-torba-podrozna-weekendowa-czarna.html

http://sklep.batycki.pl/batycki-travel/torba-podrozna-in-1033-artico-czarny.html

http://sklep.batycki.pl/batycki-travel/torba-podrozna-in-1032-artico-czarny.html

 

Praca garnitur/marynarka wyjazdy raz w miesiącu na 2-3dni

 

Proszę o subiektywną opinie co do torby i rozmiaru czy 55 szerokości to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tylko, jak już pokazywałem, dawniej często noszono teczki brązowe do pracy w białym kołnierzyku i czarnych butach. Przykłady?

 

-Don Draper w Mad Menach;

-John Cleese (i inni) w skeczu "Ministerstwo głupich kroków" (skecz odtwarza ubiór urzędnika z epoki);

-czarne teczki vintage praktycznie nie istnieją;

-SAB, choć oferuje teczki czarne, jako "flagowe" lansuje teczki koniakowe.

 

Jestem pewien, ze przykładów i argumentów jest więcej. Najlepszy kolor dla teczki to ciemny brąz; nie potrzeba zestawiać jej z butami czy z ubiorem. Rzekłbym nawet, że czarne teczki są znacznie brzydsze od brązowych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej torbie Berluti w równym stopniu wrażenie robi design, co patynowana skóra. Torba od Donata nie ma tego drugiego; przyznaję, że na żywo nie widziałem, ale sądząc po zdjęciach to jest coś, co robi różnicę. Nie przeczę przy tym, że to fajna torba, ale jednak to nie to samo.

 

W necie można nabyć teczki Berluti-style, ale po pierwsze rezultat może być niepewny co do jakości, a po drugie budżet nie ten (ja przynajmniej widziałem po kilkaset dolarów).

 

Wobec powyższego trzeba iść na zgniły kompromis - Tripla od Barona to powiedzmy coś zbliżonego, notabene chyba z tej samej skóry, co torba od Donata. O ile pamiętam można dostać rabat 30%, więc wyjdzie mniej więcej w budżecie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tym forum nie trzeba tego modelu przedstawiać. ;-)

 

Przedstawiać nie, ale przypominać owszem :)

 

Potwierdzam, torba singla jest naprawdę piękna i świetnie wykonana. Skorzystałem z kwietniowej promocji barona.

W tej cenie moim zdaniem nie da się znaleźć nic lepszego :)

 

Też zostałem skuszony promocją na torbę Cotta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, torba singla jest naprawdę piękna i świetnie wykonana. Skorzystałem z kwietniowej promocji barona.

W tej cenie moim zdaniem nie da się znaleźć nic lepszego :)

owa promocja jakiej wysokości rabat oferowała? 

 

 

 

 

 

co powiecie o tej.....? pierwsze wrażenie - bardzo ciekawa, drugie - już bez ekscytacji...... 

post-7108-0-02771100-1462888639_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Baron wprowadził nieco większą weekendówkę z ekstra kieszenią na buty lub sześciopak ;)

 

attachicon.gifbaron.jpg

 

posiadam i jestem bardzo zadowolony :)

 

torba jest akurat na 3-4 dniowy wyjazd i buty na zmiane.

 

Skóra bardzo dobrej jakości i dobrze się konserwuje. 

 

Być może nie wygląda tak elegancka jak cotta ale kieszeń na buty mnie osobiście kupiła.

 

Rozmiarowo są podobne, przynajmniej wg. wymiarów na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.