Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Poszukując skórzanej torby na mój aparat fotograficzny natrafiłem na firmę Hardgraft www.hardgraft.com

W oko szczególnie wpadła mi torba weekendowa. Moim zdaniem rewelacyjne wzornictwo i ciekawe połączenie skóry z filcem.

post-920-0-14023600-1430602848_thumb.jpg

post-920-0-32300000-1430602874_thumb.jpg

post-920-0-73563300-1430602903_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wstawka z innej skóry trochę psuje efekt, nadmiar dobra. Sam pomysł jednakże bardzo mi się podoba.

 

gdyby ten element był z gładkiej skóry lub w identyczny wzór to IMO byłoby lepiej. Tutaj widać producent poszedł w "eksluzywność" dodając kawałek "krokodyla" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukując skórzanej torby na mój aparat fotograficzny natrafiłem na firmę Hardgraft www.hardgraft.com

W oko szczególnie wpadła mi torba weekendowa. Moim zdaniem rewelacyjne wzornictwo i ciekawe połączenie skóry z filcem.

 

nasi specjaliści od grubszej roboty dali by radę takiemu projektowi, ale ja się bym zastanowił nad zastosowaniem gładkiej skóry (zamiast filcu), np. brązowej, aby zachować efekt two-tone. Jeszcze inne połączenie, ale to już dla ultrasów :) to zamiast filcu skóra ze źrebaka z włosem, farbowana na granatowo (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ten element był z gładkiej skóry lub w identyczny wzór to IMO byłoby lepiej. Tutaj widać producent poszedł w "eksluzywność" dodając kawałek "krokodyla" ;)

Rzeczywiście, gładka brązowa czy koniakowa skóra wyglądałaby całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O czegoś podobnego szukam na naszym rodzimym rynku.

Rewelacja!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przepraszam, ale porównanie tych dwóch toreb to mocne nadużycie. Wykończenie rączek, okucia, sposób w jaki wszyty jest suwak... Idąc tym tropem możemy zacząć porównywać garnitury Vistuli do Suity Supply twierdząc, że są porównywalnej jakości.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę o poradę - która z poniższych toreb wygląda według Was najlepiej/najgorzej (wszystkie firmy Orso Nero):

 

1. (model 0401):

 0401.JPG

 

2. (model 0065):

0065-braz-1.jpg

 

3. (model 0400 - czy to jeden z tych sławnych "ruskich plecaków"?):

0400-braz1.jpg

 

Na pewno nie są to ideały... Widziałem ładniejsze torby innych firm (m.in. Barelly Bags), ale nie jestem pewien co do ich jakości. Na przykład https://www.barellybags.pl/product/Teczka-Grand-Brown-New/?id=86albo https://www.barellybags.pl/product/Teczka-Colorado-z-kieszenia/?id=116

 

Budżet to 500 zł, przeznaczenie: (smart) casual, raczej noszona na ramieniu. Torba musi mieć rozmiar wewnątrz min. 35x25 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest według mnie druga. Najlepsza chyba trzecia, choć jak napisałeś, ideał to nie jest. Na blogu Michała pojawiła się ostatnio odpowiedź na pytanie o taki rodzaj torby jakiego poszukujesz. Myślę, że warto tam zajrzeć.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś słyszał o tej firmie? Pracownia rodzinna, robią torby casualowe, hand made. Osobiście kusi mnie ta (koszt 600 zł):

 

http://www.dudobags.com/photogallery.php?album_id=8

 

Z tym, że brałbym ją w ichnim kolorze crazy blue (takim jak tu: http://dudobagscom.shoparena.pl/pl/p/Big-Globetrotter-K1-crazy-blue/156 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.