Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że w znacznym stopniu dobór idealnego rozmiaru jest uwarunkowany subiektywnym poczuciem komfortu (luz, dopasowanie etc.). 

 

na pewno, do tego dochodzą jeszcze hajlaxy, długie paznokcie ;) itd - dlatego jak jest taka możliwość, to czemu nie zamówić na próbę? ja tak zrobiłem jak zamawiałem (wziąłem 3 pary i odesłałem tego które nie były dobre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zamówiłem swoje pierwsze porządne buty od Yanko. Nie byłem pewny tęgości, więc wybrałem model 657 na kopycie 961 (G) i model 743 na kopycie 915 (F) - z zamierzeniem, że wybiorę odpowiednią tęgość i jedną parę wymienie. Buty dzisiaj odebrałem i mam problem/nie problem ponieważ niezbyt czuję różnicę pomiędzy kopytem o tęgości F, a G... W tabeli rozmiarowej jest to dosyć spora różnica w wymiarach - sądziłem, że różnica będzie także widoczna przy schodzeniu się przyszwy, jednak nie jest to jakaś ogromna różnica. W związku z powyższym zwracam się z pytaniem do osób, które mają doświadczenie większe - czy warto bawić się w wymianę kopyta 915 na np. 962 (model 558 maron). 

 

Poniżej zamieszczam zdjęcie jaka jest różnica w widoku "z góry". 

 

post-4591-0-17017300-1458842211_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał-91, lada chwila powinno pojawić się kilka modeli w szerokości H. To może być dobra opcja dla tych, dla których G jest jeszcze zbyt wąskie. Ewentualnie celować w derby na G.

@werdzo88, proponuję spróbować, bo już niejednokrotnie teoria swoje, a praktyka swoje :)

 

A,  że nie lubię pustych przebiegów:

 

post-17-0-53945500-1459428631_thumb.jpgpost-17-0-16010600-1459428632_thumb.jpg

 

Na dniach powinny pojawić się w ofercie. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał kiedyś na forum, że Skolyx nie wysyła do Polski, bo wyłącznym dystrybutorem Yanko w Polsce jest Patine.pl. Podejrzewam, że z shoeparadis może być tak samo.

Tylko polski dystrybutor ma bardzo ubogą rozmiarówkę i asortyment w porównaniu do shoeparadis. Tylko nigdzie nie ma napisanego czy przesyłają do Polski. Mnie nie przekierowało wiec w taki sposób znalazłem tę stronę. Dzięki za infoo Skolyx. Wyczytałem że to szwedzka strona i "We sell and ship our products to the whole EU and also to Norway." Czy ktoś korzystał z jednej albo drugiej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko polski dystrybutor ma bardzo ubogą rozmiarówkę i asortyment w porównaniu do shoeparadis. Tylko nigdzie nie ma napisanego czy przesyłają do Polski. Mnie nie przekierowało wiec w taki sposób znalazłem tę stronę. Dzięki za infoo Skolyx. Wyczytałem że to szwedzka strona i "We sell and ship our products to the whole EU and also to Norway." Czy ktoś korzystał z jednej albo drugiej strony?

Z rozmiarówką w patine.pl bywa różnie, czasami dany model się sprzeda i trzeba trochę poczekać na uzupełnienie. Jednak nie widzę, żeby shoeparadis mieli szerszy asortyment. Chyba, że chodzi o jeden konkretny model, który chcesz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.